Firmų valdžios pokyčiai

1. Jūsų Vardas_Pavardė?: Bonnie_Rosa
2. Jūsų atstovaujama firma ir jūsų pareigos jose (direktorius/pavaduotojas)?: Mechanikų pavaduotoja
3. Kiek tiksliai dienų išbuvote savo 'poste'?: 31 dieną
4. Priežastys, kodėl nusprendėte nutraukti savo veiklą?: Žaidimams galiu skirti tik savo laisvą laiką, kuris yra ribotas, ko, tikriausiai, neužtenka tinkamai atlikti šias pareigas, todėl vienintelė išeitis - vietą užleisti aktyvesniam žmogui. Pareigose iš Amandos išmokau nemažai, ko niekada nepastebėdavau būdama direktore, todėl dėkoju tau, @Amanda_Candy, už tai. Taip pat dėkoju už suteiktą šansą pabuvoti naujose pareigose, už duotą leidimą dėkoju DP, tai @Edvis Gaming ir @Forever_Young. Ačiū esamam ir buvusiam kolektyvui už smagiai praleistą laiką. Dienų buvo įvairių, tačiau apibendrinus firmoje praleistą laiką esu patenkinta tuo. @Dovydas_Weed imi pavą ir parodai klasę. Sėkmės visiems. 

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Pavaduotojo paskyrimo anketa

1. Jūsų Vardas_Pavardė?:Arminas_Bite
2. Jūsų atstovaujama firma?:Medikai.
3. Jūsų naujojo pavaduotojo Vardas_Pavardė?:Jack_Marzo.
4. Priežastys, kodėl norite matyti jį savo firmos valdžioje?:Dovydą pažįstu gan ilgą laiką ir žinau, kad galiu juo pasitikėti. Apklausoje pasirodė puikiai - į klausimus atsakinėjo rišliai ir argumentuotai. Žmogus galintis padėti man susitvarkyti su pareigomis, taip pat turintis, kad ir minimalų kiekį idėjų, kurias norėtųsi išpildyti. Kol kas, tai iš firmos vienintelis žmogus tinkantis būti mano pavaduotojumi. 
5. Pasižadate prisiimti visą atsakomybę už savo pavaduotojo padarytus veiksmus (Parašyti „Pasižadu“):Pasižadu.

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

1. Jūsų Vardas_Pavardė?:Derek_Escobar
2. Jūsų atstovaujama firma?:Taksi.
3. Jūsų naujojo pavaduotojo Vardas_Pavardė?:Charlie_Gambino
4. Priežastys, kodėl norite matyti jį savo firmos valdžioje?:Darbuotojas ilgą laiką firmoje, tikrai aktyvus, ir padedantis kai tik paprašai. Noriu suteikti šansą, gal tai tas žmogus, kuris manę galės pakeisti šiame poste. Tikiuosi jog jis padės visapusiškai man, kažko išmoks iš manęs.
5. Pasižadate prisiimti visą atsakomybę už savo pavaduotojo padarytus veiksmus (Parašyti „Pasižadu“):Pasižadu.

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Jūsų Vardas_Pavardė?: Amanda_Candy
Jūsų atstovaujama firma?: Mechanikai
Jūsų naujojo pavaduotojo Vardas_Pavardė?: Dovydas_Weed
Priežastys, kodėl norite matyti jį savo firmos valdžioje?: Atsakingas žmogus, kuriuo pasitikiu, žinau jo pliusus bei minusus. Kadangi yra buvęs mechanikų valdžioje, tikiu jog problemų nekils ir jis puikiai susitvarkys su šiomis pareigoms. Manau, kad jo priimti sprendimai bus tikslingi bei apgalvoti. Žinoma, mane paskatino ir tai jog turėdama mažiau laisvo laiko noriu jog firma visuomet išliktų prižiūrėta net ir man negalint to padaryti.
Pasižadate prisiimti visą atsakomybę už savo pavaduotojo padarytus veiksmus (Parašyti „Pasižadu“): Pasižadu.

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

1. Jūsų Vardas_Pavardė?:Minde_Marshell
2. Jūsų atstovaujama firma?:Pervežėjai
3. Jūsų naujojo pavaduotojo Vardas_Pavardė?:Emilisvn_Samp
4. Priežastys, kodėl norite matyti jį savo firmos valdžioje?:Darbuotojas yra aktyvus turi labai daug motyvacijos ir kiek vieną dieną rodo norą padėti su firmos klestėjimu. Siūlo daug įvairių įdėjų ir aš juo pilnai pasitikiu ir žinau ,kad jis manęs nenuvils.

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Jūsų Vardas_Pavardė?: Amanda_Candy
Jūsų atstovaujama firma ir jūsų pareigos jose (direktorius/pavaduotojas)?: Mechanikų firmos direktorė

Kiek tiksliai dienų išbuvote savo 'poste'?: 69 dienos
Priežastys, kodėl nusprendėte nutraukti savo veiklą?: Na tai visų pirma labai gaila ir liūdna palikti šį postą, todėl nes kadenciją tęsti norėčiau, tačiau, deja, ne visada viskas klostosi taip kaip norisi. Tikiuosi nenuvyliau jūsų, tų kurie manimi tikėjo bei palaikė. Ačiū tau @Forever_Young bei @Edvis Gaming už suteiktą progą išbandyti save naujoje sferoje
Labai norėčiau padėkoti žmonėms, kurie buvo kartu, padėjo, motyvavo bei palaikė kai reikėjo. Tai tariu ačiū žmonėms, kurie vienaip ar kitaip padėjo bei buvo kartu @Mafijos Senelis, @Gruzinas_Tortilla, @Dovydas_Weed, @Bonnie_Rosa, @Tony_Leet, @Rokas_Lays, @Ignas_Eox, @Jizzy, @Valiera_Goo, @Tony_Express, @Wizard_Airidas, @Leigon., @Michael_Pacano, @Keet_Marshow, @Kebabas_Fun, @Laura_Obolis, @Jake_Willson, @Martin_Gossard, @Nedaz Nedaz, @Gedis_Taskento, @James_Gog, @Onyx_Smoker, @Nerioske_Gamer, @Modestas_Fuzkin, @Lukas_Kobiann, @Cornall_Worden, @Greg_Solberg, @George_Butler, @Domis_Raz, @Bob_Winters, @Derek_Escobar, @Pablo_Greenas, @Arminas_Bite, @Deividas Meškinis, @lz . Žmonių kurie buvo kartu buvo tikrai daug, tikiuosi nieko iš jūsų neužmiršau, jei ir užmiršau nepykite, tiesiog ačiū visiems su kuriais teko dirbti bei bendradarbiauti.

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

1. Jūsų Vardas_Pavardė?:Derek_Escobar
2. Jūsų atstovaujama firma?:„Midnight Taxi“ firmą.
3. Jūsų naujojo pavaduotojo Vardas_Pavardė?: Fresh_Candy
4. Priežastys, kodėl norite matyti jį savo firmos valdžioje?: Darbuotojas jau labai ilgą firmoje, ko gero jau pribrendo šitam postui, tikiuosi jog padės man susitvarkyti su firmą, kadangi mano aktyvumas nuo kitos savaitės nebus toks geras(stengsiuosi po 200-250min. pražaisti), nes noriu skirti papildomai laiko mokslams, atrodo 11 klasę, bet tikrai nenoriu joje nieko neišmokti. Tikiuosi jog tinkamai padės prižiūrėti firmą, ir sugalvos naujų idėjų kurios galėtu paįvairinti darbo rutina, į teigiamą pusę.
5. Pasižadate prisiimti visą atsakomybę už savo pavaduotojo padarytus veiksmus (Parašyti „Pasižadu“): Pasižadu

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Atsistatydinimo anketa

1. Jūsų Vardas_Pavardė?:Minde_Marshell

2. Jūsų atstovaujama firma ir jūsų pareigos jose (direktorius/pavaduotojas)?:„Cartel Logistics Centre“ (Pervežėjų) direktorius

3. Kiek tiksliai dienų išbuvote savo 'poste'?:63 Dienos

4. Priežastys, kodėl nusprendėte nutraukti savo veiklą?:Visų pirma tai noriu labai padėkoti @Pablo_Greenas už suteiktą šansą jam padėti pavaduotojo pareigose ir žinoma didelis ačiū jam ,kad suteikė garbe vadovauti visai firmai perleisdamas man direktoriu. Taip pat noriu ištarti didelį ačiū @Forever_Young ir @Edvis Gaming už suteiktą šansą atsiskleisti vadovajant tikiuosi jūsų nenuvyliau. Palieku pareigas ,nes nebeturiu tiek daug laiko kaip anksčiau ir patyriau didelį motyvacijos trukumą kurio niekaip negalėjau užpildyti. Žinoma labai noriu padėkoti savo pavaduotojui @Emilisvn_Samp už begale įdėjų ir naujovių tikiuosi ateityje tu daug ko pasieksi ačiū tau. Na ir kaip gi aš galiu nepaminėti savo puikiu darbuotojų @G'Hells , @Jon_Blue  , @Florencijos_Zvejys  , @Laura_Obolis  ir dar daug kitų kurie dasidėjo prie firmos klestėjimo. Na ir žinoma noriu padėkoti visiems kas mane palaikė @Wizard_Airidas , @Jack_Marzo ir dar daug kitų linkiu didžiausisos sėkmės kitiems serverio direktoriaims @Ž. Žmogus , @Nedaz Nedaz , @Ignas_Eox , @Derek_Escobar . Linkiu visiems laimės džiaugsmo ir sveikatos ir ačiū tiems kas būvo su manimi visus šiuos 2 mėnesius.

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Parašė (redaguota)

1. Jūsų Vardas_Pavardė?: Nedaz_Nedaz
2. Jūsų atstovaujama firma ir jūsų pareigos jose (direktorius/pavaduotojas)?: Medikų direktorius.
3. Kiek tiksliai dienų išbuvote savo 'poste'?: 40 dienų.
4. Priežastys, kodėl nusprendėte nutraukti savo veiklą?: Hi! Visu pirma ačiū visiems kurie buvo visą laiką su manimi ir padėjo, bei darbavosi nemažą laiką kartu medikuose! @Derek_Escobar @Ignas_Eox @Minde Marshell @Fresh_Candy @Tony_Express @Ž. Žmogus @Martin_Gossard @Johny_Reed @Lukas_Monkey @Aistis_Prox @Edvis Gaming @Forever_Young @Gruzinas_Tortilla
@Cloudas (kažko dar nepaminėjau todėl sorriukas). Prieikime prie to, kad palieku direktorių ir firmą. Iki šios dienos buvo nemaža motyvacijos darbuotis, vadovauti ir tikrai buvo smagu būti būtent medikuose! Bet šiandien pagalvojau, jog medicinos centras jau man yra galas ties vadovavimu. Palieku pagrindine dėl to, jog noriu pakeisti savo aplinką, rutiną ir pasiekti kažko naujo ties direktoriaus sritimi. Daug kas dabar mano, kad palieku patį direktorių, jog pabodo „vadovauti“. Tačiau NE, pačiame medikų darbe man jau dingo motyvacija ir noriu keisti savo darbovietę kurioje žadu siekti ko nors aukščiau. Atrinkdamas naujus darbuotojus jie tikrai būdavo aktyvus, tik po kiek laiko krito jų aktyvumas, o kai kurie tikrai dirba iki šiol ir ačiū Jiems! Tačiau... Tikiuosi, kad dar paragausiu vadovavimo doneles, nes nenoriu pabaigti direktoriaus karjeros medicinos centre. Norėsiu dar mėginti siekti kaip ir sakiau dar vadovavimo posto. PEACE!
9617a1415e7a7638da6fc33f31205cf7567.png

Redaguota Nedaz Nedaz

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Parašė (redaguota)

Atsistatydinimo anketa

1. Jūsų Vardas_Pavardė?: Derek_Escobar
2. Jūsų atstovaujama firma ir jūsų pareigos jose (direktorius/pavaduotojas)?: „Midnight Taxi“ firmą, direktorius
3. Kiek tiksliai dienų išbuvote savo 'poste'?: 107
4. Priežastys, kodėl nusprendėte nutraukti savo veiklą?: Visų pirmą turiu padėkoti @Forever_Young už suteiktą šansą, tikiuosi nenuvyliau, jog mane pasirinkai į šias pareigas. Didelis ačiū @Edvis Gaming, kuris tikrai man padėjo, išklausė, ir svarbiausiai patarė tikrai gerų dalykų. Pagrindinė palikimo priežastis paprasta, motyvacijos trūkumas, direktoriumi išbuvau virš 3mėn. ir artėjau prie 4mėn. bet nusprendžiau anksčiau palikti pareigas, nes į mano vietą gali ateiti tikrai puikus direktorius, ir dar geriau direktoriauti nei aš. Savo tikslą įvykdžiau, jis buvo paprastas, būti geresniu direktoriumi lyginant su pirmąja mano kadencija, žinau jog buvo pakilimų ir skaudžių kritimų, bet šiame palikime tikrai privalo būti paminėtas @Justas_Jucius, kuris man būtent juose ir padėjo. Artėjam ir prie mano abiejų pavaduotojų @Charlie_Gambino ir dabartinio(buvusio) pavaduotojo @Fresh_Candy, žinau jog abudu esat labai geri žmonės, ir aiškiai pasakysiu, noriu kad bent vienas iš jūsų pildytu į šias pareigas, ir jas gautu, tikiuosi taip ir bus(Fresh'ai situacija žinai, dėl perleidimo.). Ir aišku ačiū tiems kurie buvo kartu per šias įspūdingas 107d. tikiuosi dar kada sugrįšiu, ištaisyt dar senesnės klaidos. @Jason Slokk(Aušrinė), @West_Garning'as(Kada uno?), @Ž. Žmogus
, tau tiesiog sėkmės, nepasiduok spaudimui, ir kreipkis jei reikės pagalbos(atsiprašau jog nepadariau paskutinės mano veiklos, bet vadinąs bus šansas tai ištaisyti.) @Lelia, @Ignas_Eox, @Rosvaldas, @Benito_Mussolini, @Minde Marshell(ATSIPRAŠAU KO NEPAMINĖJAU) P.S. Tikiuosi direktorių prižiūrėtojai nesupyks ant manęs, kad palieku tokioje sudėtingoje situacijoje, bet dėją tenka.

Redaguota Derek_Escobar

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

1. Jūsų Vardas_Pavardė?: Žemaitis_Žmogus
2. Jūsų atstovaujama firma?: Paramilitary Police Departament of Red County
3. Jūsų naujojo pavaduotojo Vardas_Pavardė?: Balan_Possui
4. Priežastys, kodėl norite matyti jį savo firmos valdžioje?: Iš pradžių pasakysiu kad buvo keli kandidatai į pavaduotojus, B_R, H_R, J_P ir Y_L. Balanas iš visų šių žaidėjų turi geriausią reputaciją policijos kolektyve, turi daug idėjų kaip tobulinti policijos darbą ir šis žmogus yra patikimas. Žmogus nuolat rodė motyvaciją, nepasidavė ir ėjo iki galo. Manau šiuo žmogumi galiu pasitikėti ir tikiu kad su juo mes galėsime geriau ir efektyviau valdyti policijos darbą.
5. Pasižadate prisiimti visą atsakomybę už savo pavaduotojo padarytus veiksmus (Parašyti „Pasižadu“): Pasižadu 

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

1. Jūsų Vardas_Pavardė?: Žemaitis_Žmogus
2. Jūsų atstovaujama firma ir jūsų pareigos jose (direktorius/pavaduotojas)?: Policijos Direktorius
3. Kiek tiksliai dienų išbuvote savo 'poste'?: 84d
4. Priežastys, kodėl nusprendėte nutraukti savo veiklą?: Cringe paliko tas sampas. Norėsi išeit į lauką, ir pradėjo krist motyvacija kaip direktoriui kai pas tave ateina administratorius ir aiškina kiek tu turi mokėt eurų į minutę kaip "normalus" direktorius arba kad policijos darbui nereikia Teamspeak programos, nes vistiek kai nėra veiksmo visi tiktais rida kelia. Ypač cringe yra kai buvęs medikų direktorius kuris buvo nušalintas dėl bėgimo nuo policijos čia tave sekioja ir rašo litanijas tam kad tave nuverst :D. Čiūvai mėmina pd po to verkia kad nepriemu į darbą. Tikiuosi kad jūs kurie dirbot pas mane ir mane pažinojot praleidot smagei laiką policijoj, susišaudymuose, treniruotėse ir panašiai, nes toks buvo mano tikslas. Srr kad nebuvo sistemų kur plėšt pinigus iš kišenių už kvalifikacijas ir panašiai :D. Linkiu naujam direktoriui toliau užsiiminėti veiklom o ne vien daryti patruliavimus kartą į savatię. Tag savo bestams: @H'Rinha @James_Panzer @Yagami'Light @Balan_Possui @Aurimas_Dancingas @Donn_Williams @Denas_Bmw @Benito_Cartel @Red_Arnis @Bielka @Semion Mogilevich @Dovis_Gtx @Andrius_Slaptas @Johny_Tress @Busting_Out @Lil_Tjay @Obama_Obama @Gvidas_Ekstre @Frank_Castello @Ice_Gabris @Tomas_Benz @john loleris(ČIA TAS KUR UŽKNISA VISUS) @Information @Izy_Izy(tas kur labai kalba)  @Diz_Notz @Young_Evil @Jack_Strike @Lebronas_Jamesas @Billy_Jack
 @R̡̲a̪̠͔i͙͕̘̬͠d̗̞as̖͔̰͢ @Tony_Legreec @ǝʇʎʞsɹɐΛ @Lelia Dipsis

Čiau hėbra

Dā Baisē dėdlis diekou teims: @Forever_Young @Edvis Gaming

Redaguota Žemaitis_Žmogus

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Parašė (redaguota)

Atsistatydinimo anketa

1. Jūsų Vardas_Pavardė?: Lelia_Dipsis
2. Jūsų atstovaujama firma ir jūsų pareigos jose (direktorius/pavaduotojas)?: Nightwatch Medicinos Centro direktorė
3. Kiek tiksliai dienų išbuvote savo 'poste'?: Maždaug 22 dienas
4. Priežastys, kodėl nusprendėte nutraukti savo veiklą?: 
Pagrindinė veiklos nutraukimo priežastis – asmeninio gyvenimo nuėjimas į antrą planą. Netgi stengdamasi susidelioti savo prioritetus tinkamai, negaliu kokybiškai daryti dviejų dalykų, efektyviai direktoriauti bei studijuoti/ruoštis visiems atsiskaitomiesiems darbams. Žinoma, taipogi pareigų turėjimas sumažino mano laisvalaikį kur kas daugiau, nei turėjo. Kalbant apie patį direktoriavimą, manau, jog man sekėsi visai neblogai. Suprantama, buvo keletas klaidų, kurios buvo lengvai išspręstos ir iš kurių buvo pasimokyta. Iš pačios firmos pusės, labiausiai pasigedau darbuotojų susidomėjimo naujomis sistemomis bei aktyvumo. Netgi naujai sukūrus firmą bei įžiebus naują viltį medikų darbui ištrūkti iš nuobodaus darbo statuso, praėjus laikui ta viltis pradeda gęsti. Tačiau, labai noriu padėkoti @Edvis Gaming už suteiktą šansą pasibandyti direktoriaus pareigose. Visuomet tikėjau bei žinau, jog esi puikus žmogus kuris visuomet suteiks reikiamos pagalbos bei patars ištikus bėdai. Edvi, pažinojau tave iki būnant direktore bei aš labai džiaugiuosi, jog mūsų bendravimas neapsiribojo tik sampo reikalais. Taip pat, negaliu nepaminėti kito žmogaus, be kurio greičiausiai nebūčiau pasiekusi to, ką esu. @Gruzinas_Tortilla  ačiū tau už visą motyvaciją, pagalbą bei patarimus, už tai, jog buvai visad šalia kai reikėdavo bet kokiu atveju. Nuo pat pirmos dienos serveryje buvai šalia bei motyvavai siekti daugiau. Visuomet pakeldavai man nuotaiką kai jos nebūdavo ir nepaisant visų bėdų ar nesutarimų, buvai šalia. Negaliu taipogi nepaminėti visų tų, kurie buvo šalia bei praskaidrindavo dieną, buvo draugai, mano komandos nariai ar tiesiog pažįstami. TAGAS MYLIMIAUSIEMS <3 @Mantas, @Rokas@Dovydas_Weed, @Keet_Marshow, @Žemaitis_Žmogus, @Derek_Escobar, @Martin Gossard, @Billy_Jack, @Yagami'Light, @Black'Hand, @Johny_Reed@Edga_Bmww, @Jack_Marzo,  @Ignas_Eox , @Emilis_Deere, @Jason Slokk, @Charlie_Gambino, @West_Garning'as, @Jackie_Sweet, @Minde Marshell .  Bei žinoma, mano komanda @Cloud_Mane, @Nedaz_Gamer, @Scott_Gemini, @Lee_Sinas, @Andrius_Nike, @Darius_Katt, @Gasas_Green, @Jeff_Morello, @John_Clips, @Kirsas_Bsh Ačiū visiems, kurie mane palaikė bei manimi tikėjo. See ya. xx

Redaguota Lelia Dipsis

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Atsakyti

Užsiregistruokite arba Prisijunkite kad galėtumėt komentuoti

Jums reikia būti užsiregistravusiam kad galėtumėt komentuoti

Susikurti paskyrą

Užsiregistruokite mūsų naujoje svetainėje

Registruotis

Prisijungti

Esate užsiregistravęs? Prisijunkite.

Prisijungti Dabar

• Šiuo metu peržiūri   0 narių

Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.