Firmų valdžios pokyčiai

Parašė (redaguota)

Firmų valdžios pokyčiai

Šioje temoje kiekvienas darbo vadovas privalo informuoti apie savo firmos valdžios pokyčius. Tai reiškia, kad paskyrus naują pavaduotoją, pašalinus senąjį ar kilus norui pačiam direktoriui ar pavaduotojui atsistatydinti, direktoriui būtina užpildyti atitinkamas anketas šioje temoje. Jei pavaduotojas atsistatydina pats, jis turi pats užpildyti atsistatydinimo anketą.

Pavaduotojo paskyrimo proceso eiga

7.2.0. Išsirinkus tinkamą asmenį į pavaduotojo pareigas, pirmiausiai firmos direktorius privalo apie jį pranešti DP, kuris nusprendžia, ar asmuo iš tikrųjų yra tinkamas tokioms pareigoms.
7.2.1. Jei kandidatas yra tinkamas pareigoms – tolimesnius paskyrimo proceso nurodymus parašo DP.
7.2.2. Gavus leidimą naujojo pavaduotojo paskyrimui, firmos direktorius pirmiausiai turi užpildyti paskyrimą firmos valdžios pokyčių temoje ir tik atlikęs tai jis gali paskirti savo naująjį pavaduotoją žaidime.

Pavaduotojo paskyrimo anketa

1. Jūsų Vardas_Pavardė?:
2. Jūsų atstovaujama firma?:
3. Jūsų naujojo pavaduotojo Vardas_Pavardė?:
4. Priežastys, kodėl norite matyti jį savo firmos valdžioje?:
5. Pasižadate prisiimti visą atsakomybę už savo pavaduotojo padarytus veiksmus (Parašyti „Pasižadu“):

Pavaduotojo nušalinimo anketa

1. Jūsų Vardas_Pavardė?:
2. Jūsų atstovaujama firma?:
3. Nušalinamo pavaduotojo Vardas_Pavardė?:
4. Priežastys, kodėl atsisakėte šio žmogaus paslaugų?:

Atsistatydinimo anketa

1. Jūsų Vardas_Pavardė?:
2. Jūsų atstovaujama firma ir jūsų pareigos jose (direktorius/pavaduotojas)?:
3. Kiek tiksliai dienų išbuvote savo 'poste'?:
4. Priežastys, kodėl nusprendėte nutraukti savo veiklą?:

Redaguota Nico_Moretti

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Atsistatydinimo anketa

1. Jūsų Vardas_Pavardė?: Edvis_Gaming
2. Jūsų atstovaujama firma ir jūsų pareigos jose (direktorius/pavaduotojas)?: Policijos Departamento pavaduotojas.
3. Kiek tiksliai dienų išbuvote savo 'poste'?: 75 dienas (2 mėnesiai ir 15 dienų).
4. Priežastys, kodėl nusprendėte nutraukti savo veiklą?: Na pradėsiu trumpai nuo pradžių. Visų pirma, labai didelis ačiū @Arminas_Bite ir @Rokas už suteiktą šansą pavadovauti firmai, kurioje yra sunkiausia dirbti, vadovauti. Kaip man sekėsi tas 75 dienas jau spręsti tau Arminai. Aš asmeniškai savo indėlį į firmą vertinu vidutiniškai, nes tobulumo nėra niekur, galėjau ir daugiau galbūt pasireikšti. Planuose buvo nesitraukti iš šio „post'o“ ir likti iki tavo kadencijos pabaigos, bet yra kaip yra ir nebėra galimybių pilnavertiškai man atlikti „pavaduojiškų“ darbų, o noriu pilnai koncentruotis į naujas pareigas. Kaip sakant, nenoriu „susigrobti“ šimto darbų ir nei vieno iš jų neatlikti 110%. Labai neišsiplėsiu, palinkėsiu tau Arminai toliau laikyti firmą gana neblogame lygyje ir neprarasti motyvacijos. (Daug kam įdomu ar tęsiu toliau savo veiklą policijoje, tai galiu atsakyti - taip, iki kol neatsibos.) Na ir pabaigai, neatsiliekant nuo mados, tag'as žmonėms, kuriuos prisiminsiu ilgai ir vertinsiu jų indėlį į firmą, atsidavimą ir smagiai praleistą laiką kartu - @Arminas_Bite; @Pronis_Kadilaks; @Laurynas_Leigon; @Keet_Marshow@Dash Berlin; @Maria_Ross; @Amanda_Candy@Karolis_Yolo; @Lebronas_Jamesas@Forever_Young; @H'Rinha; @Jack_Marzo; @Domantas Sultanas; @Gruzinas_Tortilla; @Dovydas_Weed; @Pablo_Greenas; @lietuviskaszmogus; @Michael_Pacano@Mafijos Senelis; @Egidijus_Keza; @Billy_Jack; @Nico_Moretti
 ir visiems kitiems kuriuos galbūt praleidau!

Buvęs „Bitučių Prokuratūros“ pavaduotojas Edvis'Gaming
2018.12.20 - 2019.03.04

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Atsistatydinimo anketa

1. Jūsų Vardas_Pavardė?:Dovydas_Weed
2. Jūsų atstovaujama firma ir jūsų pareigos jose (direktorius/pavaduotojas)?: "Dilly Auto Repair Service" , mechanikai, direktorius.
3. Kiek tiksliai dienų išbuvote savo 'poste'?: 35
4. Priežastys, kodėl nusprendėte nutraukti savo veiklą?:Tikriausiai viena iš pagrindinių priežasčių - motyvacijos stoka. Mechaniku jau esu 3 mėn. ir 12 dienų kas mano akimis yra tikrai nemažas laiko tarpas viename darbe. Gavęs direktorių stengiausi visus iškvietimus, laužus, remontus palikti savo darbuotojam, kad galėtų keltis statistiką, rinktis pasiekimus, gauti didesnę algą. Tai padarė darbą tiesiog nebeįdomu, nes kiekvieną dieną sėdėti darbiniame transporte, išjunginėti AFK lentelę ir žaisti telefonu pasidarė tiesiog nuobodu. Pabodo ir tas pats samp'as, galbūt dėl to paties darbo kurį laiką, taip pat atsirado bėdos su kompiuteriu. Savo direktoriaus atrankos anketoje minėjau, kad nesiekiu kažkokių rekordų ir praradus motyvacija nelaikysiu direktoriaus kėdės vien dėl laikymo, o užleisiu ją kitam žmogui, kuris naujai firmai turės daug daugiau motyvacijos. Pirmiausia norėčiau padėkoti @Nico_Moretti ir @Billy_Jack už suteiktą šansą pabūti direktoriumi ir už jūsų kantrybę atsakant į mano durnus klausimus. Manau nuvyliau daugumą iš jūsų, nes tikėjotes iš manęs kur kas daugiau negu aš šią kadenciją padariau. Norėčiau padėkoti šauniam direktorių kolektyvui ( @Arminas_Bite @H'Rinha @Jack_Marzo @Forever_Young ) už gerai praleistą laiką, įdomią bendrą firmų veiklą, bendrus paplepėjimus TeamSpeak'e. Norėčiau padėkoti ir savo pavaduotojui @Pablo_Greenas už gerai praleistą laiką, už visus tuos erzinimus, palaikymą man reikiamu metu, pagalbą visais klausimais. Taip pat norėčiau padėkoti ir visam savo "Dilly Auto Repair Service" firmos kolektyvui už gerai praleistą laiką, visus mano nervų griaužimus, už gerai praleistus vakarus TeamSpeak'e. Esu dėkingas tikrai ne vienam žmogui, tačiau jus visus čia paminėti užtruktu nemažai laiko, tačiau noriu kad žinotumėt, kad esu tikrai dėkingas už jūsų palaikymą ir pagalbą. Ačiū už viską - dar susimatysim, sėkmės!

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

1. Jūsų Vardas_Pavardė?:Arminas_Bite
2. Jūsų atstovaujama firma?:Policijos direktorius.
3. Jūsų naujojo pavaduotojo Vardas_Pavardė?:Maria_Ross
4. Priežastys, kodėl norite matyti jį savo firmos valdžioje?:Labas vakaras, visų pirma noriu pasakyti, jog rinkausi tarp 2 žmonių - tai Maria ir Lietuviskas. Vis dėl to pasirinkau Maria, kuri mano manymu geriau pasirodė apklausoje, atsakinėjo į klausimus rišliai ir argumentuotai, ko nepadarė Lietuviskas. Aišku, nesmerkiu jo, bet manau, kad turėsi šansą dar pabūti pavaduotoju ar net direktoriumi, svarbiausia nepasiduoti ir nenuleisti rankų. Pasiimu pavaduotoją vien, tam, kad man palengvintų dabartinį darbą, nes pastaruoju metu labai stipriai pradėjau ruoštis kalbėjimui, o dėl mokslų tikrai nežadu atsisakyti savo posto. Tikiuosi, Maria, kad manęs nenuvilsi ir pasirodysi taip pat neblogai kaip ir buvęs pavaduotojas Edvinas. Linkiu didžiausios sėkmės tau!
5. Pasižadate prisiimti visą atsakomybę už savo pavaduotojo padarytus veiksmus (Parašyti „Pasižadu“):Pasižadu.

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Parašė (redaguota)

Atsistatydinimo anketa

1. Jūsų Vardas_Pavardė?: Haku_Rinha
2. Jūsų atstovaujama firma ir jūsų pareigos jose (direktorius/pavaduotojas)?: "CMC" medicinos centro direktorius
3. Kiek tiksliai dienų išbuvote savo 'poste'?: 34 dienos
4. Priežastys, kodėl nusprendėte nutraukti savo veiklą?: Sveika publika, turbūt visi dabar galvoja kodėl, priežastys paprastos, ant nosies egzaminai reikia pasiruošti, krinta motyvacija atlikti direktoriaus pareigas, visgi rutina ta pati vežti medikamentus dėl skaičiaus, ir direktoriumi būti taip pat dėl dienų skaičiaus tikrai nebūsiu. Tikiuosi jog visus savo bei serverio žaidėjų kurie dirbo pas manęs lūkesčius atitikau, tikiuosi jog įkūriau jums linksmą ir įdomią medikų firmą su kuria jūs praleidote laiką. Didžiausia ačiū noriu pasakyti mūsų esamiems DP @Nico_Moretti bei @Billy_Jack tikiuosi jūsų tikrai nenuvyliau, tikiuosi jog jums mano sistemos kurias buvau aprašęs patiko. Taip pat norėčiau padėkoti visiems žaidėjams dirbusiems mano firmoje, esamiems bei buvusiems. Ačiū direktorių kolektyvui su kuriuo man buvo labai malonu dirbti, buvo malonu ir bendrauti, organizuoti didžiąją 2019 veiklą bei būti vienu iš jos organizatorių – @Forever_Young @Jack_Marzo @Arminas_Bite @Dovydas_Weed. Ačiū tariu ir mano medikams – @Logi_Call @Bonnie_Rosa @Ivan_Raskielnik @Teddy_Williams @Ernis_Tuomas @Aurimas_Lukasenka @Sekston_Mob @Irritating_Urchin @Xavier_Martinez @Žemaitis_Žmogus @Barako_Smekla @Lebronas_Jamesas @Bon_Chanz @Edga_Bmww. Sėkmės jums! Ačiū jog buvote su manimi.

Redaguota H'Rinha

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Parašė (redaguota)

Atsistatydinimo anketa
1. Jūsų Vardas_Pavardė?: Arminas_Bite
2. Jūsų atstovaujama firma ir jūsų pareigos jose (direktorius/pavaduotojas)?: Policijos direktorius.
3. Kiek tiksliai dienų išbuvote savo 'poste'?: 108 dienas.
Štai ir mano paskutinioji atėjo. Šios dienos išbūtos direktoriaus poste buvo mano pačios mėgstamiausios ir džiaugsmingiausios, nes pajutau kas yra direktorius ir kad tikrai nėra lengva direktoriauti, bet aš tikiuos susitvarkiau puikiai tai palieku jums spręsti ar man pavyko būti direktoriumi ar susitvarkiau su savo pareigomis. Labiausiai norėčiau padėkoti @Rokas_Lays už suteiktą šansą pabūti direktoriumi, ačiū, kad pasitikėjai kažkokiu „randomu“ ir tikiuosi pasirinkdamas mane nepadarei klaidos. Be to, ačiū ir jums @Nico_Moretti @Billy_Jack kaip jus atėjote į valdžią, tai tiesiog buvo didelis perversmas, kuris tik parodė kokie jūs puikūs esat. Tikiuosi, kad ir toliau taip šauniai dirbsit ir nenuleisit rankų, tad linkiu didžiausios sėkmės abiems kurios jums ir taip užtenka. Labai didelį ačiū tariu savo pirmajam pavaduotojui Edvinui kuris su manimi buvo beveik nuo pat pirmos dienos ir iki šiol ačiū didelį palaikymą sunkiomis akimirkomis. Esi puikus žmogus tokiu ir linkiu ir toliau būti. Taip pat didelį ačiū tariu mūsų kolektyvo stipruolei Marijai, kuri taip pat man padėjo ir daug padėjo. Atsiprašau, kad neleidžiu tau ilgiau pabūti pavaduotoja, bet tikiu kad tave dar sutiksiu valdžioje. O aš SA-MP nepalieku, tiesiog žaisiu kaip žaidęs visada ir būsiu jūsų akyse, kad nepamirštumėte „Bitučių Prokuratūros“, kad šis pavadinimas būtų ilgai dar žinomas! O dabar, linkiu didžiausios sėkmės visiems, kurie mane palaikėte ir hate'inot, tikuosi, mūsų santykiai nenutrūks bei toliau bendrausim taip kaip dabar. Ačiū, kad buvote su manimi ir tag'ai tų kurių tikrai nepamiršiu nors ir ne visus gerai atsimenu, bet tikrai būsim kartu. P.S. fondas išdalintas tiems, kurie buvo aktyvūs mano palikimo dieną. @Laurynas_Leigon @Forever_Young @Jack_Marzo @Maria_Ross @Dovydas_Weed @Gruzinas_Tortilla @Mafijos Senelis @Egidijus_Keza @Pronis_Kadilaks @Jackie Sweet @Jeremy_Redwood @Edga_Bmww @Haku'Rinha @Denis_Xander @Tony_Express @Lebronas_Jamesas @Wizard_Airidas @Nerioske_Gamer @Freez_Armani @rich the kenshis @Amanda_Candy @lietuviskaszmogus @Keet_Marshow @Edvis Gaming.

Redaguota Arminas_Bite

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Parašė (redaguota)

b2efOl6.png

Atsistatydinimo anketa

1. Jūsų Vardas_Pavardė?: Jack_Marzo
2. Jūsų atstovaujama firma ir jūsų pareigos jose (direktorius/pavaduotojas)?: Taksi direktorius
3. Kiek tiksliai dienų išbuvote savo 'poste'?: 122 dienos
Palieku dėl krentančios motyvacijos. Pradėjau pilnas motyvacijos ir galvojau, jog ji neblės. Motyvacijos turėjau pirmuosius tris mėnesius, ketvirtas mėnuo buvo su mažėjančia motyvacija bei keleta sveikatos problemų, kurios spartino motyvacijos kritimą. 

Ačiū @Maria_Ross <3, ačiū @Amanda_Candy <3 - didžiausios įmanomos motyvacijos. Toliau, ačiū Tau @Rokas_Lays, kad nežinia kokiais būdais, bet patikėjai mano kompetencijomis vadovauti. Didelis ačiū @Nico_Moretti ir @Billy_Jack, tikiuosi, kad per daug Jūsų nenuvyliau. Dėkoju visiems direktoriams, pavaduotojams(-ojai), su kuriais teko bendrauti ir kartu dirbti vadovų komandoje:@Michael_Pacano, @Forever_Young, @H'Rinha, @Dovydas_Weed, @Arminas_Bite, @Pablo_Greenas, @Denis Xander, @Edvis Gaming, @Wizard_Airidas, ačiū tiems vadovams, su kuriais teko dalyvauti bendroje veikloje! Ačiū ir buvusios savosios firmos pavaduotojams @Gruzinas_Tortilla ir @Domantas Sultanas. Na ir ačiū visiems kitiems, kurie pas mane dirbo, su kuriais teko tiesiog bendrauti, pyktis, o kuriems tiesiog pasakyti „labas“. Žodis firmos darbuotojams. Tikiuosi atleisit, kad taip išėjo, dėl tokio palikimo, dėl tų planų, kurių neįvyko įgyvendinti šioje kadencijoje. Paskutinės padėkos visiems:
@Bonnie_Rosa, @Lily_Miller. @Emilisvn_Samp, @Rokyz_Abro, @Mafijos Senelis, @Matt_Rivera, @Pronis_Kadilaks, @Kadetas_Kappa, @Bunta'Fujiwara, @Lukas_Basyv, @Bevardisz, @Vaskioras, @Tony_Express, @Jackie Sweet, @Ivan_Raskielnik@Arianas_Grandis, @Lukis_Zip, @Mikey_Mouse, @Laurynas_Leigon, @Tommy_Nix, @Mase_Mase, @Belenkoks_Chuligans, @Keet_Marshow, @rich the kenshis, @Teddy_Williams, @Troy Wyatt, @Nerioske_Gamer.

Nepykit ko „nepritaginau“.

Don't cry because it's over. Smile because it happened. “ 
AČIŪ VISIEMS JUMS!

Pasirašo
fainas ir drovus direktorius @Jack_Marzo

2019-03-19

Redaguota Jack_Marzo

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

1. Jūsų Vardas_Pavardė?: Tony_Express
2. Jūsų atstovaujama firma?: Medikai
3. Jūsų naujojo pavaduotojo Vardas_Pavardė?: Onyx_Smoker
4. Priežastys, kodėl norite matyti jį savo firmos valdžioje?: Ankščiau ar vėliau vistiek būčiau paskyręs Onyx'ą pavaduotojo pareigoms. Šį asmenį pažįstu jau gan ilgą laiko tarpą, žinau jo visus minusus, pliusus. Pasitikėjimo juo netrūksta ir tikrai žinau jog jis manęs nenuvils.
5. Pasižadate prisiimti visą atsakomybę už savo pavaduotojo padarytus veiksmus (Parašyti „Pasižadu“): Pasižadu

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

1. Jūsų Vardas_Pavardė?: Bonnie_Rosa
2. Jūsų atstovaujama firma?: Taksistai
3. Jūsų naujojo pavaduotojo Vardas_Pavardė?: Pusbrolis_Antanas 
4. Priežastys, kodėl norite matyti jį savo firmos valdžioje?: Žmogus man yra puikiai pažįstamas. Pasitikiu juo, žinau visas jo galimybes, todėl net neabejoju, jog visa tai perteiks ir vadovaudamas taksistams kartu su manimi. 
5. Pasižadate prisiimti visą atsakomybę už savo pavaduotojo padarytus veiksmus (Parašyti „Pasižadu“): Pasižadu

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

O0N0a9V.png
Atsistatydinimo anketa

1. Jūsų Vardas_Pavardė?: Forever_Young 
2. Jūsų atstovaujama firma ir jūsų pareigos jose (direktorius/pavaduotojas)?: Averitt Express (fūristų direktorius)
3. Kiek tiksliai dienų išbuvote savo 'poste'?: 65

** Averitt Express kompanijos įkūrėjas Forever Young nusprendė oficialiai uždaryti savo kompanija, paskutinėmis dienomis buvo pastebimas atliekantis nemažus bankinius pervedimus į įvairiausias privačiu asmenų banko sąskaitas, taip par ir kompanijų, kiek žinoma išmokėjo nemažas premijas savo kompanijos darbuotojams, su jais atsisveikinęs įlipęs į viena iš savo prabangiu automobilių, išvažiavo į oro uostą, iš kurio išskrido tiesiai į šiltuosius kraštus. Niekas nesuprato, kodėl kompanijos direktorius uždarė kompanija, išpardavė viska, nors šį buvo sėkminga minėjo ekspertai. Dabar paskutiniai penkeri metai, jokiu žinių apie kompanijos buvusi vadovą ** 

Viskas prasidėjo nuo visiškai nekalto grįžimo į projektą, grįžus į projektą, per dalybas, pajutau nostlagija, kuri sugrėbė mane beprotiškai, prisiminus senus laikus šiame serveryje, eitas pareigas, dirbtus darbus, žaidėjus, tai mane privertė sugrįžti, todėl nesigailiu, grįžus realizavau, jog turiu daug idėjų fūristų darbui, kurias norėčiau realizuoti, po kiek laiko užpildžiau anketą, savo kandidatūrą pateikdamas kaip viena stipriausiu, stengiausi ją parašyti ko įdomesne ir geresne, pasiūlydamas kažko nematyto, ko negalėjo pasiūlyti kiti vadovai. Žaidžiant, kol direktorius buvo renkamas, maniau jog šansu gauti direktorių neturiu, nors ir kaip pasitikiu savimi, tikiu savo jėgomis, tiesiog maniau jog neįmanoma, nes tuo momentu buvau tik ką grįžęs į projektą, tačiau štai šie du žmonės, nusprendė suteikti man šansą, todėl pirmiausiai, norėčiau labiausiai padėkoti jiems. @Nico_Moretti ir @Billy_Jack šitie du asmenis yra vieni geriausiu direktorių prižiūrėtojų per visus laikus, vieni supratingiausiu, su kuriais dirbti komandoje yra vienas malonumas, niekada nebuvo momentų, kai jie nesuprasdavo, ar nebendradarbiaudavo, šitie du žmonės, darė viska siekdami išspausti maksimumą, džiaugiuosi už jos, saugokite ir mylėkit jos, be jų projekte būtų visai kitaip, nei galėtume įsivaizduoti, galbūt vieno ar kito dalyko nesimato, tačiau būnant direktoriumi, matai, jog šie du žmonės, daro daug ir stengiasi padaryti daug daugiau, nei galima buvo įsivaizduoti. 
Gavus šansą prisijungti, suburtas kolektyvas tiesiog tapo ,, next-level " direktoriai motyvuoti, žmonės siekė sukurti kažką tokio, ką mes atsiminsime ir tai padarėme, sedėdami ne viena vakarą, su buvusiu direktorių kolektyvu mes padarėme viena didžiausiu veiklu, kuria galėtume pavadinti sėkminga, visiems patiko ir buvo smagu, labai norėčiau padėkoti buvusiam direktorių kolektyvui @Arminas_Bite @Jack_Marzo @Dovydas_Weed @Haku'Rinha  @Haku'Rinha ir dviems fainiems pavaduotojams @Edvis Gaming @Pablo_Greenas su šiais žmogučiais, nuveikėm daug, nors ir vieni pasitraukė vos ir po mėnesio, niekada nepamiršiu pirmojo mėnesio ir mūsų indėlio į veikla ir kartu bendradarbiavimo, jus faini, jus geriausi, pasiilgsiu jūsų visu, tačiau susimatysim projekte. :P

https://greenside.lt/forumas/topic/74852-didžioji-veikla-2019/
Keletas akimirkų iš veiklos kūrimo :P
Sistemų buvo begalės kitu, kurias realizuoti pasisekė sėkmingai, sandėliai buvo viena didžiausiu idėjų, kuriai užbaigti prireikė ne vienos dienos, jį taip pat pasiteisino, darbuotojai puolė ją naudoti, pirkti sandėlius ir uždirbti iš to. Todėl pasikartosiu, savo sistemų realizavimą pavadinsiu sėkmingu, darbuotojai jas mėgo, o iš kitu žaidėjų taip pat sulaukiau ne kartą pagyru jog mano darbe yra vienos unikaliausiu sistemų, to ko neturi kiti darbai, tačiau aš nepuoliau puikuotis to, padėkojau ir tęsiau darbus. 
Firmos funkcionavimas buvo pasakiškas nuo pačiu pirmųjų dienų, buvo surinktas pradinis kolektyvas, kuris išsilaikė nemaža laiko tarpą, po truputi išsibarstė darbuotojai, surinkti nauji ir taip pat išsiridenom iki dviejų mėnesių, buvo pykčiu, buvo taikymusi, tačiau visa tai juokas, palyginus tai juokai, du mėnesiai praskriejo kaip viena diena, tačiau savo rezultatai esu patenkintas, norėčiau padėkoti visiems žmonėms kurie prie šito prisidėjo, nuo pat pirmu dienų buvo firmoje, palaikė mano direktoriavimą, padėjo kelti firma į kita lygi visiškai nei jį buvo, jūsų taip pat niekad nepamiršiu @Collin_Sexton @Matteo_Floretti @Tomas_Bielka @Coffee_Myorder @Justas_Jucius @Mantys_Alone @Shoot,Out ( tavo nerealiu idėjų taip pat ) šiu žmoniu noro ir motyvacijos dėka, firma funkcionavo, turėjo ką pasiūlyti, jie nerealus. Luv ya all. <3

O šnekant apie tolimesni vadovavimą, krito motyvacija ir ne todėl jog eilinė priežastis, kad direktorius atsibodo ar pats žaidimas, tiesiog pradėjau jausti, jog šitie du mėnesiai yra riba, kurios man užtenka, per kuria aš padariau daug, aš supratau jog reikėtu užleisti vieta motyvuotam žaidėjui, kitam žmogui, kuris galės galbūt kažką geresnio padaryt, ar bent valdyt firma ir ją palaikys gyva vienokiu ar kitokiu būdų, du mėnesiai ~ 60 dienų virš, nemažas laiko tarpas, dėl ko ir manau jog mano kadencija pasiekė riba, paskutinę savaite ty šia buvusia skyriau apgalvoti, dėl direktoriaus palikimo, todėl nusprendžiau galutinai pasitraukti apsistodamas ties dvejais mėnesiais, kurie buvo nerealus, per kurios buvo padaryta daug dalyku, kuriu nebepavyks pakartoti. 

Taip pat ir norėčiau užsiminti apie dabartinį direktorių kolektyvą, nesinorėtu paliekant direktorių jos nuvertinti, direktorių kolektyvas pasirodo ir dabar žiauriai žiauriai nesveikai geras, motyvuoti žmonės, tokie kaip Airidas ir visi kiti, daro viska kad būtų kuo įdomiau jų firmose, dėl ko džiaugiuosi, DP neprašovė pasirinkdami juos, jūsų taip pat labai pasiilgsiu, susitiksime serveryje bet jau nebe kaip direktoriai. :D Sėkmytės. < 3 @Maria_Ross @Tony_Express @Bonnie_Rosa @Wizard_Airidas

Ačiū jums visiems už viska ir su tais kuriais turėjom pykčiu ir su tais kuriais viskas buvo fainai, jus afigėni. 

Averitt Express 2019.02.09 - 2019.04.14,
Pagarbiai, buvęs Averitt Express direktorius. 

Fainos nuotraukos iš kadencijos, pasižiūrėti privalai. :)

HqHGleh.png
pDMWYHL.png
WIPqM5n.png
5NATf2p.png
8qQ0Wyc.png

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Atsistatydinimo anketa

2. Jūsų atstovaujama firma ir jūsų pareigos jose (direktorius/pavaduotojas)?: Medikai - Direktorius
3. Kiek tiksliai dienų išbuvote savo 'poste'?: 30d
4. Priežastys, kodėl nusprendėte nutraukti savo veiklą?: Sveiki visu pirma noriu padėkoti Nico ir Billy už suteikta šansą. Palieku nes pats darbas man asmeniškai yra nuobodus ir nematau tikslo dirbti/vadovauti firmoje kurioje pats nesu motyvuotas.

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

1. Jūsų Vardas_Pavardė?: Bonnie_Rosa
2. Jūsų atstovaujama firma ir jūsų pareigos jose (direktorius/pavaduotojas)?: Taksistų direktorė
3. Kiek tiksliai dienų išbuvote savo 'poste'?: 33 dienas
4. Priežastys, kodėl nusprendėte nutraukti savo veiklą?: Atsiradusios sveikatos problemos. Nesinori imti savaitinius neaktyvumus ir darbu užkrauti pavaduotoją. Manau firmą turėtų prižiūrėti labiau aktyvus žmogus, kuris firmos efektyvumą tik keltų, taksistus sugebėtų pavesti vienus aktyviausių, rengti jiems įvairius užsiėmimus, kad sunkesnėmis dienomis (kai nėra iškvietimų) šie turėtų ką veikti. Ypatingą padėką skiriu pavaduotojui - @Pusbrolis_Antanas, už suteiktą pagalbą, ir darbuotojams, kurie firmoje pasiliko neatsižvelgiant į buvusią padėtį - @Bunta'Fujiwara, @Trent_Rinky, @Justas_Paklausk, @Emilisvn_Samp, bei kitiems, šiaip fainiems žmogeliukams - @Angelo_Lagusa, @Alex_Boshinkov, @Mafijos_Pro, @Semion Mogilevich, @Tomy_Wilson@Nedas_Tokius, @Wizard_Airidas, @Forever_Young, @Gruzinas_Tortilla, @Jack_Marzo, @Eivydas_Kent, @Rosvaldas ir daugelis kitų. Visi esate nerealūs, tikiuosi, jog plėsite savo veiklą šiame serveryje. Sėkmės visiems.

Redaguota Bonnie_Rosa

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

1. Jūsų Vardas_Pavardė?: Gruzinas_Tortilla.
2. Jūsų atstovaujama firma?: Medikai.
3. Jūsų naujojo pavaduotojo Vardas_Pavardė?: Amanda_Candy.
4. Priežastys, kodėl norite matyti jį savo firmos valdžioje?: Renkuosi šią asmenybę nes ji yra man puikiai pažįstama, žinau jos visus pliusus bei minusus ir tikiu, kad ji padės man vesti medikų firmą į dar šviesesnę ateitį. Gavus direktorių sulaukiau labai daug moralinės pagalbos iš Amandos, kas mane paskatino paskirti būtent šią asmenybę. Tikiu, kad šis paskyrimas bus tikslingas ir ji šio šanso neišvaistys.
5. Pasižadate prisiimti visą atsakomybę už savo pavaduotojo padarytus veiksmus (Parašyti „Pasižadu“): Pasižadu.

Redaguota Gruzinas_Tortilla

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Atsistatydinimo anketa 

1. Jūsų Vardas_Pavardė?: Maria_Ross 
2. Jūsų atstovaujama firma ir jūsų pareigos jose (direktorius/pavaduotojas)?: Policijos departamentas, direktorė. 
3. Kiek tiksliai dienų išbuvote savo 'poste'?: 57 dienas 
4. Priežastys, kodėl nusprendėte nutraukti savo veiklą?: Turbūt visų darbo vadovų priežastys būna panašios. Mano taip pat niekuo neišsiskirianti - laiko trūkumas. Visą gegužės mėnesį stinga laiko, pražaidžiu vos 60 minučių per dieną, kas darbo vadovui nėra būdinga. Negaliu nepaminėti ir vasaros, tai tikriausiai daugiausiai įtakos padariusi priežastis. Artėja vasara, todėl norisi paskutinius mėnesius išnaudoti tinkamai, atiduoti visą dėmesį mokslams ir kitiems svarbesniems dalykams. Norėtųsi, jog policijos departamento vadovas būtų aktyvesnis ir potencialesnis, todėl užleidžiu vietą kitam kandidatui. Noriu padėkoti visiems, kurie palaikė, padrąsino ir karts nuo karto spirdavo „spyrį į užpakalį“. Ypatingą ačiū tariu Nico ir Billy, kurie patikėjo manimi ir leido tapti šio darbo vadove, taip pat ir Forever’iui, kuris sugebėjo motyvuoti, pagirti ir nuoširdžiai pasikalbėti. Jūs nuostabūs. Didelį ačiū tariu ir savo komandai, kurie buvo nuo pat pradžios iki pat pabaigos. Tikriausiai jūs buvote vienintelis ir pats geriausias mano kolektyvas, kuris sugebėdavo pasijuokti įvairiausiose situacijose. Taip pat, noriu ir atsiprašyti tų, kuriuos nuvyliau, visgi pati jaučiu, jog galėjau šią firmą atstovauti geriau ir efektyviau. Iki! 

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

1. Jūsų Vardas_Pavardė?: Bunta_Fujiwara
2. Jūsų atstovaujama firma?: Taksistai
3. Jūsų naujojo pavaduotojo Vardas_Pavardė?: Jack_Marzo
4. Priežastys, kodėl norite matyti jį savo firmos valdžioje?: Atėjęs į valdžią, jis rodė savo puikų aktyvumą ir produktyvumą. Manau šis žmogus yra pakankamai motyvuotas tapti pavaduotoju, nes jis yra tas, kuris mūsų firmoje įžvelgia firmos vidaus pliusus ir minusus, bei turintis keleta įdėjų firmai. Jack_Marzo yra buvęs direktoriumi, ir tikiuosi puikiai susitvarkys su šiomis pareigomis
5. Pasižadate prisiimti visą atsakomybę už savo pavaduotojo padarytus veiksmus (Parašyti „Pasižadu“): Pasižadu

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Atsistatydinimo anketa

1. Jūsų Vardas_Pavardė?: Wizard_Airidas
2. Jūsų atstovaujama firma ir jūsų pareigos jose (direktorius/pavaduotojas)?: „Magical Repair Centre”, Mechanikai, Direktorius.
3. Kiek tiksliai dienų išbuvote savo 'poste'?: 86

2019.03.15 - 2019.06.09
Viskam yra sava pradžia ir, kaip bebūtų gaila, pabaiga.

Viskas prasidėjo grįžimu šiek tiek pažaisti į serverį per serverio gimtadienį, gavosi taip, kad su mažu aktyvumu, patekau į mechanikus (o dėl to labai ačiū @Dovydas_Weed, dėl tolimesnės karjeros mechanikuose ir pavaduotojui @Pablo_Greenas), padirbęs mėnesį+ ir palikus senajam direktoriui, nusprendžiau siekti daugiau, nors niekada negalėjau pagalvoti, kad toks žmogus kaip aš, tada dar daug kam „randomas“ gali užimti kažkokias pareigas serveryje. Firmoje per šį ilgą laikotarpį buvo visko: pykčių, kad ir lengvų, jų neišvengdavom, dar daugiau susitaikymų, buvo ir laikotarpių, kai atrodydavo, kad viskas atsibodo, ir jau norisi viską kuo greičiau užbaigti, bet vis, ar dėka savęs, ar kai kurių darbuotojų dėka, atrasdavau motyvacijos, ir firma toliau sėkmingai funkcionuodavo. Ačiū tiems, kas firmoje dirbo nuoširdžiai bei stropiai, ačiū ir tiems, kurie kartais nieko neveikdavo, ačiū ir už visada nuoširdžius bei šiltus bendravimus kartu, didelis ačiū @Mantas_Paradox už tavo nuostabias idėjas, labai tikiuosi jas kažkur pritaikysi. Be jūsų, visų darbuotojų, tai kas įvyko, nebūtų niekada įvykę <3. Ačiū visiems, kas mane palaikėte, ačiū ir tiems, kas manęs nekęsdavo, ypač didelis ačiū jau dabar buvusiems Direktorių Prižiūrėtojams @Nico_Moretti ir @Billy_Jack už tai, kad patikėjote manimi ir suteikėte šansą išmėginti save, labai didelis ačiū ir dabartiniam DP @Forever_Young, tikiuosi ir toliau taip stropiai dirbsi viso serverio bei direktorių labui <3. Noriu padėkoti ir direktorių kolektyvui, su vienais tekdavo bendrauti labai daug, vesti veiklas, su kitais žodžiais persimesti, o su kai kuriais, išvis neteko bendrauti, bet visiems linkiu didžiausios sėkmės, nenuvilkite savo firmų bei aktyviai tęskite savo darbus (atsiprašau, netaginsiu nieko, nes sunku prisiminti visus direktorius su kuriais teko dirbti ir nenoriu kažko praleisti)

Palieku dėl to, nes prasidėjo vasara, norisi skirti daugiau laiko sau, nesinori visą vasarą praleisti prie kompiuterio, šiek tiek dėl to ir atsirado motyvacijos stoka, žinoma, jos visada galima atrasti, bet nenoriu laikyti direktoriaus posto vien dėl dienų skaičiaus. Dienų buvo įvairiausių, vieną dieną esi max hype ir nori kažką daryti, kitą dieną atrodo, kad nori viską mesti, nes viskas tiesiog per gerklę lenda, kaip ir minėjau prieštai. Taip pat noriu užleisti vietą asmeniui kuris būtų galbūt geresnis už mane, turėtų daugiau motyvacijos, galbūt ir idėjų, bei, kad jos ilgainiui einant laikui nedingtų. Visą šį laiką, o jo žaidime praleidau labai labai daug, skyriau žaidimui, darbuotojų priežiūrai, o didžiąją dalį laiko užimdavo ridos kėlimas arba važinėjimas su TowTruck’u, nes kaip visi žinome, mechanikai labai daug kitos veiklos be iškvietimų ir laužų neturi, o kai viską palieki darbuotojams, taip jau gaunasi.. Ypač norėčiau atsiprašyti visų firmos naujokų, kurie pateko per paskutinę atranką, kad neteko progos atsiskleisti firmoje, bet aš jumis visais tikiu, pasilikit laikinoje firmoje ir laikykit mechanikų firmą gyvą <3. Mechanikų bei samp’o aš nepaliksiu, toliau žaisiu, tik rečiau, prisijungsiu vakarais, arba rytais, atradęs laisvo laiko bei nerasdamas ką nuveikti.

Ačiū visiems už viską!

Redaguota Wizard_Airidas

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Atsistatydinimo anketa

1. Jūsų Vardas_Pavardė?: Gruzinas_Tortilla.
2. Jūsų atstovaujama firma ir jūsų pareigos jose (direktorius/pavaduotojas)?:Lifeline medicinos centro direktorius.
3. Kiek tiksliai dienų išbuvote savo 'poste'?: 41 dieną.
Norėčiau pabrėžti, kad direktoriaus posto nepalieku dėl motyvacijos stokos ar gerų orų, palieku dėl nepasisekusios kadencijos. Pirmas blynas visada būna prisvilęs... būtent taip man gavosi su šia kadencija. Stipriai padėjo ir aplinkinių žaidėjų kritęs susidomėjimas medikais. Atrankas tekdavo daryti po porą kartų į savaitę, su laiku daugėjo ir negatyvių, pašaipių žinučių „vėl atranka?XD“. Labiausiai žlugdė tokie dalykai kai padarius atranką į ją ateina vos keli žmonės, arba forumo atveju – per 40 valandų užpildė vos vienas žmogus. Su laiku medikai tapo tiesiog „60 minučių ir off centru“. Dauguma darbuotojų nesikėlė rangų, tiesą pasakius, per 41 dieną rangą pasikėlė tik 11 žmonių, o reikalavimai tikrai nebuvo sunkūs. Stengėmės motyvuoti darbuotojus bent jau keltis rangus, mažinom reikalavimus, didinom kiekvieno rango algas, siūlėm premijas tapus kvalifikatoriais. Labai gaila, kad senai išsvajotas pirmasis direktorius pasirodo šitaip nesėkmingai. Nepaisant viso šito labai ačiū @Forever_Young, kuris vis dėl to pasitikėjo manimi ir leido tapti direktoriumi, tikiuosi tavęs nenuvyliau ir palikau gerą bent vadovavimo įspūdį. Didelį ačiū norėčiau pateikti ir savo pavaduotojai @Amanda_Candy, ačiū už viską, tikiuosi dar teks vadovauti kokiai nors firmai, nes šios kartu praleistos 41 dienos buvo vienos geriausios. Padėką norėčiau išreikšti šiems žmonėms kurie padarė šias 41 dienas neužmirštamas: @Forever_Young, @Amanda_Candy, @Mafijos Senelis, @Kent'Master, @Jizzy_Mendez, @James_Gog, @Efikse, @Emilisvn_Samp, @Rokyz_Abro, @The_Fresh, @Bonnie_Rosa, @sultanas, @Laurynas_Leigon @Edvis Gaming@Jack_Marzo. Apibendrindamas norėčiau pasakyti, nors ir mano atžvilgiu ši kadencija nebuvo pasisekusi, tačiau šios 41 dienos buvo vienos nuostabiausių. Ačiū visiems dar kartą, sėkmės!

Redaguota Gruzinas_Tortilla

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

1. Jūsų Vardas_Pavardė?: Bunta_Fujiwara
2. Jūsų atstovaujama firma ir jūsų pareigos jose (direktorius/pavaduotojas)?: Taksi firmos direktorius
3. Kiek tiksliai dienų išbuvote savo 'poste'?:  51 dienas
4. Priežastys, kodėl nusprendėte nutraukti savo veiklą?: Tos 51 dienos būvimas direktoriumi - tai didelis mano asmeninis pasiekimas, kuris pagyvino mano Greenside serverio žaidimą. Palieku todėl, nes atsibodo ta pati rutina. Taksistuose išbuvau 3mėn, o darbas pradeda atsibosti, ir norisi kažkur toliau dirbti.  Norėčiau padėkoti @Forever_Young už suteiktą šansą tapti direktoriumi bei įgyvendinti savo užsibrėžtus tikslus, jis mane matė kaip patikimą ir šiam postui tinkamą kandidatą. Mano firma buvo gana aktyvi ir produktyvi, buvo džiugu tai matyti. Bet mano firmos reputaciją pakartino pastovus žaidėjų neaktyvumas, todėl teko nemažai išmesti darbuotojų per visą kadenciją. Už savo nepriekaištingai atliktas pavaduotojo pareigas norėčiau padėkoti @Jack_Marzo, kuris į firmą atnešė dar keleta įdėjų ir atitinkamai "nupoliravo" darbo temas. Per šias 51 dienas šie žmonės buvo labiausiai įsimintiniausi, ačiū jūms už lojalumą taksistų firmai ! @Arianas_Grandis @Jeff_Boyka @Rimts_Kent @Its_Vendeto @Lauris_Varskyte
 @Raidas @Mister_Kareivis bei kiti, kurių nepaminėjau. Ačių visiems ir sėkmės :)

Redaguota Bunta'Fujiwara

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

2. Jūsų atstovaujama firma?: Policijos Departamentas 
3. Jūsų naujojo pavaduotojo Vardas_Pavardė?: Bob_Winters
4. Priežastys, kodėl norite matyti jį savo firmos valdžioje?: Gerai žinomas asmuo, puikiai žinau jo minusus bei pliusus. Su juo kartu firmą bus pilnai funkcionuojama. Jis yra atsakingas ir puikiai atlieka savo darbą kaip pareigūnas tad tikrai tikiu jog taip pat atliks ir rimtesnes pareigas, Pavaduotoju bus pirmą kartą ir žinau jog su tokiomis pareigomis susitvarkys puikiai.

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

1. Jūsų Vardas_Pavardė?: Deividas_Mes(š)kinis
2. Jūsų atstovaujama firma?: GreenSide Miestelių Poliklinikos direktorius
3. Jūsų naujojo pavaduotojo Vardas_Pavardė?: Lietuviskas_Zmogus
4. Priežastys, kodėl norite matyti jį savo firmos valdžioje?: Tai visų pirma, jisai yra aktyvus ir motyvuotas darbuotojas. Taip pat esame praleidę daug laiko. Teko daug bendrauti ir matyti jame motyvacijos. Taip pat noriu suteikti šansą, kurio jam nepavyko gauti. Taip pat padėjęs firmos valdyme ir yra bendraujantis.
5. Pasižadate prisiimti visą atsakomybę už savo pavaduotojo padarytus veiksmus (Parašyti „Pasižadu“):  Pasižadu

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

1. Jūsų Vardas_Pavardė?: Amanda_Candy
2. Jūsų atstovaujama firma?: Mechanikai
3. Jūsų naujojo pavaduotojo Vardas_Pavardė?: Bonnie_Rosa
4. Priežastys, kodėl norite matyti jį savo firmos valdžioje?: Šis žmogus yra buvęs valdžioje, todėl tikiu, kad jos sprendimai bus priimti tikslingai bei apgalvotai. Per savo darbą firmoje įrodė, kad būtų tinkama užimti pavaduotojos postą. Tikiu, kad šis paskyrimas turės tik teigiamą poveikį firmai.
5. Pasižadate prisiimti visą atsakomybę už savo pavaduotojo padarytus veiksmus (Parašyti „Pasižadu“): Pasižadu.

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

1. Jūsų Vardas_Pavardė?: Pablo_Greenas
2. Jūsų atstovaujama firma?: Pervežėjų
3. Jūsų naujojo pavaduotojo Vardas_Pavardė?: Minde_Marshell
4. Priežastys, kodėl norite matyti jį savo firmos valdžioje?: Šį žmogų pažįstu gan netrumpą laiką. Suteikiu šiam darbuotojui parodyti visiems save iš kitos pusės ir manau ateityje gali pasiekti tikrai aukštų rezultatų, čia tik mažo keliuko pradžia, o kaip toliau bus matysime. Tikiu, kad mums kartu pervežėjų firmą pavyks pakelti į dar aukštesnį lygį.

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Atsistatydinimo anketa

2. Jūsų atstovaujama firma ir jūsų pareigos jose (direktorius/pavaduotojas)?: Policijos Departamentas, Direktorius.
3. Kiek tiksliai dienų išbuvote savo 'poste'?:  49 dienas
4. Priežastys, kodėl nusprendėte nutraukti savo veiklą?: Gavau galimybę siekti savo aukštesnių tikslų tai tapti prižiūrėtoju. Dėl to ir palieku Direktoriaus postą. Ačiū Foreveri už suteiktą šansą tapti Policijos Departamento Direktoriumi.

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Atsakyti

Užsiregistruokite arba Prisijunkite kad galėtumėt komentuoti

Jums reikia būti užsiregistravusiam kad galėtumėt komentuoti

Susikurti paskyrą

Užsiregistruokite mūsų naujoje svetainėje

Registruotis

Prisijungti

Esate užsiregistravęs? Prisijunkite.

Prisijungti Dabar