Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

Apgavo James_Quatra

Johnny Mangano

Rekomenduojamas pranešimas

1. Jūsų Vardas_Pavardė: Johnny_Mangano

2. Jus apgavusio asmens Vardas_Pavardė: James_Quatra

3. Apgavystės aplinkybės (apibūdinkite apgavystę): Paaukojau James_Quatra 5k $, po šito jis prikibo ir pradėjo įkyriai siūlyti skinus. Daug kartų siūlė skinus, su vis mažėjančią kaina. Aš nusipirkau porą savo noru. Paskutinį skiną sakė pasiūlys už 1k, o aš po 2 metų pertraukos neapsipratęs ir tapęs naivuoliu šitam žaidime, net nepatikrinęs siūlomos pardavimo sumos iškart nupirkau.. Po visos apgaulės jis pradėjo aiškinti, kad neapgavo ir visi pinigai tebėra mano rankose, reikia pasižiūrėti ID savo. Sako: „padaryk rr vaike“. Pasidariau rr kai pasidariau įrodymus ir pinigai tikrai magiškai neatsirado.

P.S jei įrodymų neužtenka, galbūt tinka mano log.text arba Jūsų log'ai ? 

4. Apgavystės data (mėnuo, diena, laikas): 03-02 19:12-19:14

5. Įrodymai (būtina)https://imgur.com/a/bB64Gth

 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Dabar, Johnny Mangano rašė:

1. Jūsų Vardas_Pavardė: Johnny_Mangano

2. Jus apgavusio asmens Vardas_Pavardė: James_Quatra

3. Apgavystės aplinkybės (apibūdinkite apgavystę): Paaukojau James_Quatra 5k $, po šito jis prikibo ir pradėjo įkyriai siūlyti skinus. Daug kartų siūlė skinus, su vis mažėjančią kaina. Aš nusipirkau porą savo noru. Paskutinį skiną sakė pasiūlys už 1k, o aš po 2 metų pertraukos neapsipratęs ir tapęs naivuoliu šitam žaidime, net nepatikrinęs siūlomos pardavimo sumos iškart nupirkau.. Po visos apgaulės jis pradėjo aiškinti, kad neapgavo ir visi pinigai tebėra mano rankose, reikia pasižiūrėti ID savo. Sako: „padaryk rr vaike“. Pasidariau rr kai pasidariau įrodymus ir pinigai tikrai magiškai neatsirado.

P.S jei įrodymų neužtenka, galbūt tinka mano log.text arba Jūsų log'ai ? 

4. Apgavystės data (mėnuo, diena, laikas): 03-02 19:12-19:14

5. Įrodymai (būtina)https://imgur.com/a/bB64Gth

 

Labas Johnny, nesuprantu ka parašei, bet pats pasakei pasiulyk sita skin uz 700k, as sakiau jis biski retas tu sakai siulyk, as pasiuliau tu sakei kita siulyk pasiuliau po to as nebesiuliau skin nes norejau pasilikti sau kelius, po tu prie manes prisikabinai kad atyduociau pinigus tipo tau nebepatinka skin, atsiusk anuos irodimus kur rasei siulyti uz 700k, kodel meluoji? Nesuprantu pats prasei o dabar kazka nesamones rasai.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
17 minutes prieš, James_Quatra rašė:

Labas Johnny, nesuprantu ka parašei, bet pats pasakei pasiulyk sita skin uz 700k, as sakiau jis biski retas tu sakai siulyk, as pasiuliau tu sakei kita siulyk pasiuliau po to as nebesiuliau skin nes norejau pasilikti sau kelius, po tu prie manes prisikabinai kad atyduociau pinigus tipo tau nebepatinka skin, atsiusk anuos irodimus kur rasei siulyti uz 700k, kodel meluoji? Nesuprantu pats prasei o dabar kazka nesamones rasai.

Kodėl šiame sumaterialėjusiame pasaulyje, nesvarbu ar virtualiame ar realiame žmogus žmogui nelygus ir tik žiūri kaip tik perkąsti gerklę dėl savo godumo ? Aš tau ištiesiau ranką ir suteikiau 5k$ susimokėti policininkei baudą, o tu dar drįsti manę vadinti melagiu..

Redaguota Johnny Mangano

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.