Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Žvejok 2024! ×

Shoot_Out užblokavo Lukazzs_Lukazzs

Jonas_Burkys

Rekomenduojamas pranešimas

Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Shoot_Out
• Žaidėjo, kurį užblokavote Vardas_Pavardė serveryje : Lukazzs_Lukazzs
• Už ką žaidėjas buvo užblokuotas ?: Čytinimas, galit sakyt ka norit bet taip nesidaro.. šaudo į viena pataiko į kitą ant stogo.,  dar kai į sava pataiko įdomus išvis :D 

Susilėtinkit kas nematot..
• Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms :     

 

Redaguota Jonas_Burkys

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

sorry, kad komentuoju, bet cia jau prasideda banu kovos bereikalingos, del savo nusovimo aiskiai matosi kad uzlindo, bet ir tai ne jis nusove del virsaus aiskiai pritupe jau nesivarte i jokias puses ir prisitaikes sove i virsu.. sakai negali taip but, jog saudosi su vienu ir sauna i kita? gali pasirodo..

te 

0:01 irgi atrodai itartinai, bet nesaudom iskart nereikalingu banu.. is pradziu bent priziuretojam numesk, musu ir taip nedaug.. 

Redaguota Jett_Jenkins

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Visų pirma,į savą aš nepataikiau (man išvis kitaip rodė) ,kai cancelinau animacijomis ir kulką ten skrido (cancelinimas leidžiamas), pirmos kulkos į aprillia nepataikiau. Buvau atsitupes ir mačiau ,kad lipa hazeris,jis gavo stuna (kai lipo) ir į jį šoviau. Ir jei bučiau aimas,taip  greit užlockint neitu.

Redaguota Lukazzs_Lukazzs

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
5 minutes prieš, Lukazzs_Lukazzs rašė:

Visų pirma,į savą aš nepataikiau (man išvis kitaip rodė) ,kai cancelinau animacijomis ir kulką ten skrido (cancelinimas leidžiamas), pirmos kulkos į aprillia nepataikiau. Buvau atsitupes ir mačiau ,kad lipa hazeris,jis gavo stuna (kai lipo) ir į jį šoviau. Ir jei bučiau aimas,taip  greit užlockint neitu.

Į savą tu nepataikei? Tai tu nori pasayti kad Aprillia 2 kulkas išovė vietoj vienos? :D

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.