Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Žvejok 2024! ×

Prisistatau Mister_Crime

Mister_Crime

Rekomenduojamas pranešimas

*Jūsų Vardas_Pavardė žaidime :  Mister_Crime

*Jūsų Vardas realybėje : Vadinkit Svaika, labiau prie širdies.

*Jūsų amžius :  17

*Miestas iš kurio esate : Peterborough, Anglijoje gyvenu

*Jūsų kontaktiniai duomenys : Skype Mister.Svaika, Fb kam reik tas turi :D

*Jūsų charakterio bruožai : Esu draugiškas, linksmas, visada mėgstu linksmai pasijuokti. Žinoma būna dienų kai galiu atrodyti pasikėlęs, piktas, bet čia retas atvejis :D

*Jūsų pomėgiai : Mėgstu žaist kašę/fulę, judėt į parką su draugeliais. Lankau koledžą, darau biznio kursą (a.k.a verslas). Žinoma mėgstu pažaisti sampą 25h per parą. :D

*Sporto šaka kuri jums labiausiai patinka : Krepšinis.

*Ar turite merginą/vaikiną? : mergina laikinas dalykas, jau nebeturiu :D

*Ar turite brolių arba seserų?  : Turiu

*Ar turite augintinių? [Jei taip pristatykite juos] : mano brolis man už šunį tai net nežinau kaip atsakyti.. :D Jeigu rimtai, tai ne, neturiu. Anglijoje reikia papildomus mokesčius mokėti jeigu turi šunį, dauguma namuose jų tiesiog neleidžia turėti, tai nerizikuojam :)

*Iš kur sužinojote apie GreenSide serverį? : Buvau atėjęs per startą, bet tuo metu negalėjau čia pasilikti , nes buvau kito serverio prižiūrėtojas, tačiau birželio pabaigoj mano chebra iš buvusio servo pasiūlė čia pažaisti, žinoma serveris sudomino tai ir žaidžiu.

*Ko siekiate realiame pasaulyje? : Na kaip ir dažnas žmogus noriu tapti verslininku :x

*Ko siekiate mūsų serveryje? : Visko ko įmanoma, jeigu taip įmanoma pasakyti. Šiuo metu esu fūristų direktorius tai siekiu prabūti ilgiau ir nuveikti daugiau nei kažkada nuveikė Gvidas, žinau bus sunku, bet nieko nėra neįmanomo, žinau jo klaidas, o iš kitų klaidų mokytis lengva. Žinoma dar bandysiu prinardyt į komandos narius.

*Įdomiausias įvykis nutikęs mūsų serveryje : Sėdžiu teamspeake Transit Company afk kanale, rašausi anketą į taxi drk, ir staiga papokina Gvidas, su klausimu kiek tau metų? Nieko nenutuokęs parašiau, 17 man, o ką? Jis parašė nori pakilti į aukštumas? Tą akimirką nusišypsojau, manydamas, kad pasiūlys pavaduotojo pareigas, žinoma būčiau sutikęs, nes fūristai ze best.. Tačiau, kaip bebūtų keista jis pasiūlė man direktoriaus pareigas.. Iš pradžių galvojau paprikolint nori iš manęs , kadangi jie pagrindiniam kanale sėdėjo, galvoju susimokė, pradėjau mazintis, bet po to jis paaiškino, kad jam atsibodo ir jau laikas palikti. Tuo metu nerealiai apsidžiaugiau ir tai buvo įdomiausias įvykis GreenSide.lt serveryje. Na dar ir kai rokas parašė, kad įgyvendins idėjas buvo zjbs :D 

*Ir galiausiai jūsų nuotrauka [Privaloma] 

 

156003_622002051265734_69253799296598971


 

1929962_1100406229992614_736992712335985


 

11951922_743314915801113_276925526008540


12047326_755649221234349_56038701_n.jpg


 

 

nuotraukos ganėtinai senos kažkur pusės metų ir metų senumo :D

Redaguota Mr Crime

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Sveikas, malonu kad prisistai sėkmės tau žaidime ir gyvenime!

 

 

Žaidėjas gauna vieną įspėjimą už

Draudžiama rašyti tą patį pranešimą keliose temose, kiekvienoje temoje pranešimas turi būti skirtingai argumentuotas

Redaguota Rytis_Bit

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Sveikas, malonu susipažinti, sėkmės šiame serveryje.

 

 

Žaidėjas gauna vieną įspėjimą už

• Draudžiama rašyti tą patį pranešimą keliose temose, kiekvienoje temoje pranešimas turi būti skirtingai argumentuotas;

Redaguota Rytis_Bit

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

  • Nariai peržiūrėję temą

    2 nariai peržiūrėjo šią temą:

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.