Jump to content
„Drift King“ čempionatas 2020 ×
Atranka į gaujų prižiūrėtojo pareigas ×
Nesisiųskite jokių .cs ar .asi failų tiesiogiai iš nepažįstamų žmonių. Galite prarasti mūsų serverio vartotojus! ×

74 Hoover Criminal Gang

S'S

Rekomenduojamas pranešimas

pfKj2hc.png

74 Hoover Criminal Gang - tai gauja kilusi iš West Side of of south Los Angeles, California, kurią kadaise valdė trys, to meto žinomiausi nusikaltėliai: Stenlis, Kenšinas ir Mikas. 2017 vasarą per atsitiktini susišaudymą su policija, buvo pasodinti į kalėjimą du šios gaujos lyderiai: Stenlis ir Kenšinas. O trečiasis, žinomiausias gaujų istorijoje veikėjas - Mikas - buvo nukautas.

2019 pavasaris... Į laisvę po poros metų paleidžia 74 HCG gaujos lyderį Stenli. Šis susitikęs su senais korišais, aptaria visus reikalus su gaujomis, kurie įvyko per pastaruosius metus. Po pasikalbėjimų, Stenlis grįžtą į savo namus, Red Country miesteliuose. Atsisėdę į foteli, užsidega cigarą. Apgalvoja... Supratęs jog dabartiniam gaujų pasaulį nieko gero nebevykstą, o ir dabartinės įkurtos gaujos nevertos vadintis save gaujomis - nusprendžia surinkti paskutiniuosius, likusius 74 HCG ištikimus gaujos narius bei atkurti savo gaują, bet liko dar vienas, nebaigtas darbas...

2019 03 30 05:34 valandos ryto... Į Red Country kaimelių kalėjimą buvo infiltruotas vienas iš 74 HCG gaujos narių - Amateur Desperado. Nuėjęs į 784 kamerą, randą senosios 74 HCG gaujos lyderių - Kenshin Yona. Šis jį išsivedą į kiemelį, kuriame stovėjo oranžinis Sultan, o prie vairo vienas iš gaujos lyderių Steve Stanley. Bet, staiga pradeda skambėti sirena, faktas, jog kalėjimo pareigūnai suprato, kas vykstą - į kiemelį išbėgo, 2 uniformuoti pareigūnai: Laurynas Leigonas bei Lietuviškas Žmogus, su m4 šaunamaisiais ginklais. Staiga Stenlis iššoką iš Sultano su Deagle rankose bei nukauną šiuos pareigūnus. Įsodiną Kenshiną į Sultaną bei visi trys, išvažiuoją. Dar buvo bandoma sekti, šį Sultaną, bet veltui: 4,4 litrų variklis, 408 kw nuskuodžia Red Country gatvėmis, nepalikdamas jokios vilties policijai. 

10:55 valandos... Tas pats Sultan automobilis grįžtą į Stenlio namus, išlipa visi trys gaujos nariai. Įėję į Stenlio namus, visi užsidega po cigarą. Stenlis papasakoja tolimesnius planus su gauja. Viską aptarę jie atkuria 74 Hoover Criminal Gang.

Lyderiai

Steve Stanley

Amateur Desperado

Kenshin Yona

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

nu tikrai ziauriai dauzot 3/3 zonos, labai noreciau palinket - 

Kalnuose ganėsi  o žys. Aukštai danguje skrido erelis. Pamatęs ožį, erelis čiupo jį ir nuskrido. Medžiotojas pamatė erelį ir iššo­vė. Kaip akmuo erelis krito žemėn, o ož ys nuskrido toliau.
Tad pakelkime taures už tai, kad pas mus erelių nežudytų, o ožiai neskraidytų!

Redaguota Semion_Mogilevich

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

gal ir gera gauja būtu jei ne penktokai kaip santos eitvis don ir kiti po dešimt valandų sedi mikčioja tam ts ir nk nesugeba. sėkmės Stenliui. ką čia besakyt veiksmas 3v3 max, žlugęs servas.

Redaguota Andrius_Goo

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
6 valandas prieš , Andrius_Goo rašė:

gal ir gera gauja būtu jei ne penktokai kaip santos eitvis don ir kiti po dešimt valandų sedi mikčioja tam ts ir nk nesugeba. sėkmės Stenliui. ką čia besakyt veiksmas 3v3 max, žlugęs servas.

Servas nėra miręs - negalima taip teigti, bet jo "unikalumas", išblėso jau senai. Tai tikrai nebėra tas serveris ir niekad nebus, toks koks buvo seniau, o ir į praeiti nebežvelkim, buvo kaip buvo - visada žvelkim į priekį, kas bus rytoj. 

Su gauja nieko nedarau ir nedarysiu. Kadangi visiškai nėra prasmės, kažką čia bedaryti (kalbu apie gaujas), jos visi veiksmai ir kt nesąmonės - betikslės. Ateini į zona, pašaudai, pasiemi zona ir toliau kimarini kol ginklai kaupiasi iš oro, suprasčiau jog galėtume savoj zonoj gaminti ginklus, narkus - dar pridėtų tą įdomumą.

Imčiausi iniciatyvos, bet ar kam bus įdomi ta manoji iniciatyva, nusispaujs ir apsisuks, argi ne taip? Viena veikėja jau gavom - GP: "išrinkom žmogų, kuris tikrai turėtų prikelti gaujas, nesvarbu jog nėra juose buvęs - gaujos jam nebus įgrysusios bei atsibodusios, kaip daugeliui perspektyvesnių asmenų". Praėjo porą mėn., matom rezultatą: kokios gaujos buvo prieš bei kokios dabar. Nekaltinu GP, bet vis dėlto, juk jo pareigis ir yra pagrinde užsiimti gaujomis, bandyti kažką įgyvendinti - ko dabar, šiuo metu nėra daroma (kiekvienas individas moka prirašyti į ngs žmogiuku).

Next. Kodėl nėra veiksmo? Manau, tikrai atsirastu asmenų, kurie norėtų įkurti gaujas, kažką daryti, bet jie paprasčiausiai bijo arba nemoka tai daryti. Tai kodėl negali GP, užsiimtu šiuo reikalu? Skatinti kurtis, o ne sedėti bei laukti, kol kažkas kažką atidarys.

Yra daaaug, aspektų, kodėl ir kaip, bet tai galėčiau tik privačiai išdėstyti. Sya.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Gauja uždariau, dėl man asmeniškai per mažo stimulo, kažką daryti su gauja, šioje sistemoje. (Na išbūti nuo šios gaujų sistemos įkėlimo iki dabar, vien gaujose, tikrai įgrystą)

Išdėsčiau pakankamai tvirtus bei argumentuotus dalykus Michaeliui, kaip būtų galimą pakeisti gaujas, jas tiesiog šiek tiek "patobulinti". Nuo šio pasakymo praėjo lygtais 7 - 8 dienos, bet nei vieno iš mano pasiūlytų idėjų nebuvo įgyvendintų. Nežinau, tikėjausi kažką išvysti per tas dienas, juk pakeisti nuostatus ar įvesti menką idėja, nereikia keletą valandų kažką rašyti/kurti. 

Kad būtų aiškiau, galiu parašyti porą mano siūlytų pakeitimų. 

Yra verkiama dėl žmonių trūkumo gaujose, jog dauguma stiprių gaujos narių sueina į vieną gauja, o kitai tenka rinktis naujokus ar šiaip kokius "random" asmenis iš kurių jokios naudos. Manau, dauguma, kažkiek mąstančiu sutiktų jog, reikėtų sumažinti gaujos narių slot'a, jog vienoje gaujoje galėtų būtų tik 10 narių. 

Kitais, trūkstamas dalykas, kaip gaujos nariui - pinigai. Kaip žinome, gaujos turi tam tikrus bendrus taškus, kurie yra tik dėl statistinio grožio (ok, ten rangus ale gali pirktis, bet per visą laiką, nei viena gauja to nebuvo dariusi xd), tai kodėl nepadarius šitaip: per atitinkama laiką, siūliau kas 3 dienas, lyderiai įkeltu prieš ir po, savo gaujos informacijos taškų. Pvz.: pirma diena - 20k tašku, po trejų dienų - 25k. Tai gauja, per tris dienas surinko 5k gaujos taškų. Tai, padaryti taip, jog už kiekvieną tašką būtų mokama tam tikra pinigų suma, tarkim 5e. Tai galų gale 5000 x 5 = 25000 eur, uždirbtu pati gauja, už gaujos taškus. Kokia prasmė yra čia? Gaujos galėtų pasipelnyti, tikrai atsirastų daugiau norinčių į gaujas, kadangi dabar būnant gaujose - pinigai yra švaistomi į orą, o jų uždirbti yra gan sunku, taipogi padidėtų pačių veiksmų.

Taipogi, noriu savo laisvą laiką ne kaifuoti zonose su narkotikais, o tiesiog visą laiką skirti vienam iš mano mėgiamų dalykų.

 

AytsPTK.png

f75Y4ee.png

Ačiū, kas palaikėt, padėjot: Martinas, Reideris, Bonas, Proniukas :*, Amateur, bsk sitas liewas drk - Kensisas, jackyzas ir visi kas buvot. Ate

@Michael_Pacano Dėkui šefas

Redaguota Steve Stanley

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

  • Nariai peržiūrėję temą

    4 nariai peržiūrėjo šią temą:
    Roki_Reider  S'S  Svečias  Bon_Chanz 

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2020 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...