Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Žvejok 2024! ×

Peikiu Krovinių transporto firmos direktorių Forever_Young

Deivydas_Henson

Rekomenduojamas pranešimas

Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Deivydas_Henson
• Vadovo Vardas_Pavardė serveryje : Forever_Young
Kokiai firmai šis vadovas atstovauja ?: Krovinių transportas
• Už ką šis vadovas yra peikiamas ?: Už direktoriaus kodekso pažeidinėjimą.
• Kokiai taisyklei šis vadovas nusižengė ?: 4.2.0. Firmos vadovas, prieš išmetant darbuotoją, privalo turėti įrodymus, kurie įrodytų jo nusižengimus. 
• Vaizdinė medžiaga, kurioje matosi vadovo pažeidimas https://imgur.com/a/TibmN5F

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Labas Deividai, bereikšmiu papeikimu nederėtu rašyt, sutaupytum tiek savo laiko - tiek mano. Išmestas buvai už grubu taisyklių pažeidinėjimą - keiksmažodžius racijoje, direktoriaus įžeidinėjimus ir saviveikla darbo metu. Viskas prasidėjo nuo to, jog buvai paklaustas ką veiki, gavus atsakymą iš tavęs ,, ka nori triochala " jeigu manai jog šis tavo atsakymas į mano geranoriška klausimą yra geras, atitinkantys visas normas, - siūlyčiau pasidomėti žodžiu reikšmę, ar susirasti bendraamžiu grupe kurioje galėsi taip bendrauti, paklausus ar tave įspėti, gavau taip pat įžeidinėjimu pliusni atgal, pasiremiant pagrindiniu žodžiu ,, triochala " viskas baigėsi to, jog buvau priverstas pastebėti ką tu veiki darbo metu, nes darbo dienomis darbo laikas yra iki -- 22 valandos, pradėdamas tave stebėti, pamačiau saviveiklą (furniturinimą namą) darbo metu, kas yra lygu taisyklių pažeidimui.

Nieko asmeniško, taisyklės lieka taisyklėm, savęs įžeidinėti savo darbo racijoje ir dar išsidirbinėti - nedirbti, neleisiu. 
Gero vakaro, pagarbiai Averitt Express direktorius. 

mSCoDAA.png
WVV4717.png
uJJRgb5.png
tdrbOCB.png

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.