Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

Del DDos ataku...

Martis_Emier

Rekomenduojamas pranešimas

Sveiki pastebejau kaip del DDos ataku kencia serveris ir visi zaidziantis serverio zaidejai.
Taigi nusibodo tokios jau nesamones. Kaip negalima pazaisti paciam ir visiem kitiems zaidejams. Ir turi buti del kazkokiu lodoriu serveris daromas.
Kiek  girdejau +/- jus zinot kas tai viska daro.


PRASAU JAIGU ZINOTE KAS PARASYKIT MAN I PM. AS SURINKSIU IS PAZISTAMU RIMTA GRUPELE IR TIEMS ASILAMS MAN ATRODO BUS 3 KART ZIAURIAU....!!!


Norimties prisedeti prie atakos ir turite DDos ar koki gera BOOTER'I irgi parasykite i pm.

 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

:D girdėjas

 

Draudžiama rašyti bereikšmius pranešimus (viename pranešime turi būti minimaliai 5 žodžiai);

Žodinis įspėjimas.

Redaguota Rokas

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Ammm... Visu pirmą, tu net pats nežinai ar kažkas DDosina ar ne ! Antra, kad kažkas DDosintu yra labai mažas procentas, nes nesenai išėjo naujas įstatymas, kuris leidžia pareigūnams sekti internete, tad tas kuris DDosina yra labai kvailas arba tiesiog nežino pasikeitusių įstatymų ! Žodžiu nemanau, kad tai yra DDoseriai, tiesiog nebuvo pasiruošta tokiam žaidėjų kiekui + yra bugu.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Tokie tipo "Ddoseriai" paskui gauna baudas,ir vėliau iš tėvų kišenėlių moką...

Ne is savo pc ir ne is neto DDosinciau. NEs yra toks dalykas kaip BOOTER'IS.

Manes vapsie  del nieko nekabintu...

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Ne is savo pc ir ne is neto DDosinciau. NEs yra toks dalykas kaip BOOTER'IS.

Manes vapsie del nieko nekabintu...

:DDD Supranti, kad policija viską mato, ką tu darai internete ir jie turi galimybė išjungti tavo internetą kilus nors menkiausiam įtarimui! Tai tave netik kabintu, bet ir užkabintu !

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Jeigu tu nuddosinsi kažką,Gausi baudą,neteksi interneto keliom dienom. nemanau,kad tai yra išsprendimas.

NEgausiu jokios baudos "BOOTER"IS" yra. As isvis nefiguruociau kaip DDos'eris. NEs vyksta viskas is kito net gal vps is jav priklauso nuo BOOTER'IO.

O mano sprendimas, kad jiems ta pati padaryti tik, kad (ZIAURIAU) tai gal atsipystu.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Jeigu kitų prašysi taigi iškarto pasakau už 1€ niekas ne ddosins tau normaliai nori normalaus DDOsinimo reikės pakrauti nemažai litų kad poto tie žmones jei kas galėtu susimokėti už bauda arba nors už 2dienų interneto išjungima, ir nemanau kad serverio adminai būtu patenkinti kad dėl jų serverio visus pradeda ddosinti ir aš girdėjau iš draugo ir žinau kas tokie pagrinde sudaro kokie žmones.. Ir to projekto labiausiai nemėgstu..

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

:DDD Supranti, kad policija viską mato, ką tu darai internete ir jie turi galimybė išjungti tavo internetą kilus nors menkiausiam įtarimui! Tai tave netik kabintu, bet ir užkabintu !

Koks ju pagrindas mane kabinti?

Jai ne is savo pc darau, ne is savo interneto.

Pvz: Vyksta visas DDos veiksmas per JAV,

Ir tavo ta policija pagal koki straipsni mane baustu??? Jokii. Jokio pazeidimo nebuciau padares *cenzūra*.

 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Koks ju pagrindas mane kabinti?

Jai ne is savo pc darau, ne is savo interneto.

Pvz: Vyksta visas DDos veiksmas per JAV,

Ir tavo ta policija pagal koki straipsni mane baustu??? Jokii. Jokio pazeidimo nebuciau padares *cenzūra*.

 

Nu tipo pasikeistum IP ir DDOSIntum?? Jeigu taip tai pff :D tada sėkmės tave laisvai susektu jokios programos neužlėps tavo tikrojo ip. :)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

O nors vienas del serverio gali pasiaukot , šaunu sėkmės renkant komandą.

Dekui uz palaikyma. Jai is serverio neatsiras norinciu padeti.

Nieko tokio +/- jau zinau kas tuo uzsiims.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Nu tipo pasikeistum IP ir DDOSIntum?? Jeigu taip tai pff :D tada sėkmės tave laisvai susektu jokios programos neužlėps tavo tikrojo ip. :)

*cenzūra* ne freepostinkit. Jaigu nzn kas yra dalykas kaip pvz "BOOTER'IAI" ir t.t.

PArodyk kur as rasiau kad keisciau ip? Ir kad as pats is savo pc ir is savo neto DDosinciau.

 

Double post;

Žodinis įspėjimas.

Redaguota Rokas

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Iš šios temos sprendžiu, kad ''rimtas'' esi, nubausk tuos ddos atakų siuntėjus!

Rimtas ne rimtas, bet *cenzūra* uzpyso kaip nebegalima normaliai pazaist. 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

  • Nariai peržiūrėję temą

    2 nariai peržiūrėjo šią temą:

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.