Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Žvejok 2024! ×

Peikiu Policijos Departamento Direktorių Tony_Express

Selmis_Lukas

Rekomenduojamas pranešimas

• Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Selmis_Lukas
• Vadovo Vardas_Pavardė serveryje : Tony_Express
 Kokiai firmai šis vadovas atstovauja ?: Policijos
• Už ką šis vadovas yra peikiamas ?: Rakina, tikrina ir deda star zonos met
• Kokiai taisyklei šis vadovas nusižengė ?: Gaujinių negalima rakinti per zoną.
• Vaizdinė medžiaga, kurioje matosi vadovo pažeidimas :https://imgur.com/a/b8tReuo

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Labas vakaras. Lukai buvai pasodintas zonos metu nes jau nepirmą kartą esate pagautas zonos metu dirbantis savo darbą(taksi), nors turėtumėte būti zonoje. Plius tu jau buvai sustabdymas pareigūno Roki_Reider 8 minutėmis ankščiau prieš mane ir tuo metu tu dirbai savo darbą(taksi).
https://imgur.com/0JrM6Yr   Šioje nuotraukoje matosi, kaip aš tau sakiau vykti į zoną, tuo tarpu prieš tai tu skelbei per oficialios gaujos pultą jog medikai dirba, nors galėjai tiesiog susikurti /jvote ir nusiteleportuoti prie zonos ir akivaizdžiai matosi jog užsiiminėji sava veikla.
Mano įrodymai -  Šiame video sakai važiuosi į zoną, kitaip pasakius tu čia tiesiog „Trollinai“ galėjai laisvai nusukti baltu tiltu ir vykti į LV zona kuri tuo metu ir vyko.
Roki_Reider
įrodymai kai tave stabdė zonos metu ir tuo metu tu dirbai su taksi.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Mes su gauja buvome nusikėlia į zona mirėme ir vėl laukiau jvote. Tame vaizdo yrase puikiai matosi kaip mano masina sudauze ir as greit negalejau vaziuoti todėl nusprendžiau pasikeisti mašina, bet tu mane surakinai.

Redaguota Lukas_Herojinas

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Ne kartą buvai įspėtas pareigūnų, jog grįžtum į zona, turėdamas įtarimo lygi, tačiau tu nepaklausei, toliau sukinėjai ratus po kaimelius, nors puikiai supratai ir matei ko buvai prašomas pareigūnų ir žinojai kas tavęs už tai laukia, todėl nelabai supratau šito papeikimo esmės, piktnaudžiauti savo statusu ir buvimu gaujos narių tikrai niekas neleis, todėl patarimas ateičiai - neberašyk bereikšmiu papeikimu, pabendrauk su direktorium, paprašyk jo įrodymu ar su pačiu DP, pasitikslindamas ar už tai direktorius bus baudžiamas. 

Direktorius baudžiamas nebus.



 

Redaguota Forever_Young

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.