Pirmoji analizė į NP'RC kolektyvą!

Tikėjausi bus daugiau pildančių į Policijos Departamento gretas, tačiau likau tik su 6 anketomis. Ir tie šeši padarė vos nevisas vienodas klaidas, lyg viskas būtų kopijuojama vienas nuo kito neskaičius taisyklių ar nuostatų.

Patekusieji
 @Domas_Three
@Ferico_Tornado

Patekusieji užpildykite darbo sutartį bei susiekite su manimi žaidime/forume/ts3.

Nepateke - Nenusiminkit, ateityje tikrai bus daugiau atrankų ir jeigu busite labiau apsiskaitę turėsite savo šansą parodyti ką sugebate!
@Rockstar_Jonsonn
@Red_Arnis
@Paulexas_White
@Dominykas_Esu

 

Rockstar_JonsonnKur ir kada negalime rakinti gaujiniu paminėjote tiktais „Likus 5 minutėms iki zonos bei zonoje/zonos metu“ Tačiau nepaminėjote jog negalime rakinti gaujinių grobimo metu bei jeigu yra daugiau nei 3 oficialios gaujos nariai šalia vienas kito. Kada nesiūlome baudos – Jūs atsakėte tik tada jeigu buvo dėtas „įtarimas už bėgimą“, nepaminėjote, kad neduodame baudos jeigu žaidėjas turi daugiau nei 30 įtarimo lygių, jeigu yra gaujinis. Vardindamas pavojingus ginklus nepaminėjote „Kasteto bei peilio“. Antroje situacijoje – Jeigu žmogų gaudote jau prieš pinjata, jį galite rakinti iškarto pačioje pinjatoje.

 

Domas_Three - Kur ir kada negalime rakinti gaujiniu paminėjote tiktais „Likus 5 minutėms iki zonos bei zonoje/zonos metu“ Tačiau nepaminėjote jog negalime rakinti gaujiniu grobimo metu bei jeigu yra daugiau nei 3 oficialios gaujos nariai šalia vienas kito,gaujos bazėje. Ko negalima naudoti grobima metu? – Paminėjote tazerį ir blokadą, tačiau nepaminėjote, jog negalime rakinti. Kada nesiūlome baudos – paminėjote jeigu yra gaujinis ir jeigu buvo uždėtas įtarimas už bėgimą, tačiau nepaminėjote jeigu žaidėjas turi daugiau nei 30 įtarimo lygio taip pat nesiūlome baudos. Vardindamas pavojingus ginklus nepaminėjote „Kasteto bei peilio“. Antroje situacijoje – Jeigu žmogų gaudote jau prieš pinjata, jį galite rakinti iškarto pačioje pinjatoje.

 

Red_Arnis – Kada galime rakinti prie pinjatos? – Jūs paminėjote jog galime rakinti kai suplyšta pinjata TAIP, tačiau kai suplyšta pinjata rakiname tik tuos kurie yra gaudomi arba šaudė į pinjata su nelegaliais/pavojingais ginklais, o pinjatos metu rakiname tuos kurie trugdo/kenkia kitiems žaidėjams. Kada/kur negalime rakinti gaujiniu? – Jūs paminėjote tik „Likus 5 minutėms iki zonos, zonoje bei zonos metu“, tačiau nepaminėjote grobima metu, gaujos bazėje, kai yra daugiau nei 3 oficialios gaujos nariai šalia vienas kito. Kada nesiūlome baudos? – Paminėjote tik jeigu žaidėjas yra iš gaujos bei jeigu buvo uždėtas įtarimas „Bėgimas“, nepaminėjote jeigu turi daugiau nei 30 įtarimo lygio. Pirmoje sitaucijoje Jūs sakote dėsite įtarimą už grėsmę bei kenkėjišką elgesį, tačiau šioje situacijoje galite dėti tik už grėsmę. Antroje situacijoje – Jeigu žmogų gaudote jau prieš pinjata, jį galite rakinti iškarto pačioje pinjatoje.

 

Paulexas_White - Kur ir kada negalime rakinti gaujiniu paminėjote tiktais „Likus 5 minutėms iki zonos bei zonoje/zonos metu“ Tačiau nepaminėjote jog negalime rakinti gaujiniu grobimo metu bei jeigu yra daugiau nei 3 oficialios gaujos nariai šalia vienas kito,gaujos bazėje. Kada/kur nesiūlome baudos? – Jūs paminėjote jeigu yra gaujinis arba jeigu bėga, tačiau nepaminėjote jeigu žaidėjas turi daugiau nei 30 įtarimo lygio. Antroje situacijoje – Jeigu žmogų gaudote jau prieš pinjata, jį galite rakinti iškarto pačioje pinjatoje.

 

Ferico_Tornado – Ko negalima naudoti grobima metu? – Paminėjote „Tazerį, komanda /ant tačiau nepaminėjote /blokada“ Antroje situacijoje – Jeigu žmogų gaudote jau prieš pinjata, jį galite rakinti iškarto pačioje pinjatoje.

 

Dominykas_Esu – Visu pirmą nepateikėte /info > patirties lentelės bei Jūsų aktyvumas per ši mėnesį yra vos 2 valandos. Kur ir kada negalime rakinti gaujiniu paminėjote tiktais „Likus 5 minutėms iki zonos bei zonoje/zonos metu“ Tačiau nepaminėjote jog negalime rakinti gaujiniu grobimo metu bei jeigu yra daugiau nei 3 oficialios gaujos nariai šalia vienas kito, gaujos bazėje. Kada nesiūlome baudos. Ko negalima naudoti grobima metu? – Paminėjote „Tazerį bei /ant“, tačiau nepaminėjote /blokada. Antroje situacijoje – Jeigu žmogų gaudote jau prieš pinjata, jį galite rakinti iškarto pačioje pinjatoje.

 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Atsakyti

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.