Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

Peikiu Policijos Departamento Direktorių Tony_Express

Pro_Nitro

Rekomenduojamas pranešimas

• Jūsų Vardas_Pavardė serveryje :Pro_Nitro.
• Vadovo Vardas_Pavardė serveryje :Tony_Express.
Kokiai firmai šis vadovas atstovauja ?:Policijos.
• Už ką šis vadovas yra peikiamas ?:Aš baigiau trankytis, jis liepė nebetrankytis ir vistiek uždėjo star'ų.
• Kokiai taisyklei šis vadovas nusižengė ?Blogas /ita komandos naudojimas.
• Vaizdinė medžiaga, kurioje matosi vadovo pažeidimas :https://imgur.com/a/eRGSekb

Redaguota Pro_Nitro

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Sveiki, taigi viskas prasidėjo taip, jog buvau „Mašinų salone“ pardavinėjau mašiną. Pamačiau Jus abu besimušant ir liepiau liautis arba bausiu ABU, jis tau įtrenkė ir teko bausti ABUDU, nes jei vieną nubausiu tai bus nesąžininga kito žmogaus atžvilgiu. Dar priedą to sakėte jog užmušite jį kai aš išvažiuosiu.

Įrodymai:

Spoiler

 

 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Nesuprantu, negi esi toks nesavikritiškas ir šitoje situacijoje neįžvelgei savo kaltės? Aiškiai matosi, direktoriaus pateiktuose įrodymuose, jog šalia pareigūno jus nusižengėt taisyklėms ir buvote perspėti jog sustotumėt ir nebepažeidinėtumėt jų trankydami vienas kita, tačiau jus nenustojot, tai darėt toliau. Taip, direktorius galbūt per greit po žinutės išsiuntimo puolė rakint ir dėti įspėjimus, tačiau čia minimali klaida, iš kurios aš net neabejoju direktorius pasimokė, šitoje situacijoje buvote jus abu kaltininkai, todėl ateityje siūlyčiau tokiu bereikšmiu papeikimų, kuriose matosi jog esi pagrindinis šios situacijos kaltininkas nerašyti ir taupyti savo laiką taip pat ir direktoriaus. 

DIREKTORIUS BAUDŽIAMAS NEBUS.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.