„CLC“ šeimos medis

rwmYOJq.png

„CLC“ šeimos medis – tai savotiška rangų sistema, kurios dėka šeimos nariai kelsis rangą ir taip mėgins siekti aukščiausių rezultatų. Ši rangų sistema ypatinga tuo, kad jūsų rangas priklausys nuo jūsų aktyvumo, dalyvavimo sistemose, bendravimo, bei bendro elgesio serveryje. Nuo antrojo rango bus pakankamai sunku jį pasikelti visą jūsų elgesį ir progresą stebės direktorius, pavaduotojas, bei frakcijų vadovai. Tai pat jūs galite ir prarasti rangą dėl padarytų nusižengimų tokių kaip: mėginimą apeiti sistemas ar jas pasilengvinti, blogą elgesį firmoje ar serveryje, neaktyvumą.

 

Naujokas – tai pirmasis šeimos rangas, kurį gauna kiekvienas naujai prisijungęs į Cartelio.
Ypatybės – gali vairuoti tik Rumpo transporto priemonę, gaunas
30eu į minutę + 5eu kontraktas, gali vežti baldų užsakymus.
Reikalavimai sekančiam rangui – 250
mažųjų krovinių.

Patikimas narys – tai antrasis rangas, kurį pasikėlęs darbuotojas tampa pilnaverčiu darbuotoju firmoje.
Ypatybės – gali vairuoti Rumpo, Burrito, Packer, gauna į minutę 35eu + 5eu kontraktas, gali vežti baldų, transporto užsakymus. Turi galimybę pasirinkti frakciją (kuriama), galimybė viskio ir cigarų dėžes krautis su Rumpo .
Reikalavimai sekančiam rangui – aktyvus dalyvavimas firmos veiklose, sistemose, vertinamas bendras jūsų bendravimas, elgesys firmoje, bei už jos ribų, privalomas minimalus pradirbtas laikas firmoje 7 dienos.
Orientacinė statistika, kuri dalinai įtakoja darbuotojo rango pasikėlimą - 600 mažųjų krovinių, 100 pristatyto transporto.

Šeimos narys – tai trečiasis rangas šeimoje, jį gauna pakankamai nusipelnę šeimos nariai, kurie siekia savo užsibrėžtų tikslų.
Ypatybės – gali vairuoti Rumpo, Burrito, Packer, RoadTrain, gauna į minutę 40eu + 5eu kontraktas, gali vežti baldų, transporto užsakymus, bei didžiuosius krovinius, galimybė cigarų ir viskio dėžes krautis su Burrito.
Reikalavimai sekančiam rangui – aktyvus dalyvavimas firmos veiklose, sistemose, vertinamas bendras jūsų bendravimas, elgesys firmoje, bei už jos ribų, privalomas minimalus pradirbtas laikas firmoje 11 dienų.
Orientacinė statistika, kuri dalinai įtakoja darbuotojo rango pasikėlimą - 1000 mažųjų, 150 pristatyto transporto, 300 didžiųjų krovinių.

Įpėdinis – tai aukščiausias rangas firmoje neskaičiuojant šeimos galvos rango. Šį rangą turintys darbuotojai realiausi kandidatai užimti šeimoje pareigas.
Ypatybės – gali vairuoti Rumpo, Burrito, Packer, RoadTrain, gauna į minutę 45eu + 5eu kontraktas, gali vežti baldų, transporto užsakymus, bei didžiuosius krovinius.

Šeimos galva – tai firmos valdžios rangas, jį turi tiktai direktorius, bei pavaduotojas.

Pastaba: Jeigu manote jog likote neįvertintas ar nepastebėtas firmoje ir jums nebuvo pakeltas rangas siūlome užpildyti žemiau pateiktą šabloną, kurį išanalizavę, pasikviesime pokalbiui ir aptarsime kodėl nebuvo jums pakeltas rangas, o gal vis dėl to iš tikrųjų rangas turėjo būti jums pakeltas.

Šablonas:
Vardas_Pavardė:
Kiek laiko esate pradirbęs firmoje?:

Jūsų /bendradarbiai lentelė:
Argumentuotas pasisakymas, kodėl esate vertas rango pakėlimo?:

 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Atsakyti

Užsiregistruokite arba Prisijunkite kad galėtumėt komentuoti

Jums reikia būti užsiregistravusiam kad galėtumėt komentuoti

Susikurti paskyrą

Užsiregistruokite mūsų naujoje svetainėje

Registruotis

Prisijungti

Esate užsiregistravęs? Prisijunkite.

Prisijungti Dabar

  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.