Jump to content
Nesisiųskite jokių .cs ar .asi failų tiesiogiai iš nepažįstamų žmonių. Galite prarasti mūsų serverio vartotojus! ×
Kada ir kokiais atvejais žaidėjai yra blokuojami už „c-bug“? ×

Los Santos Village Boys

js 

Rekomenduojamas pranešimas

IjQc20a.png

 

ISTORIJA

Viena iš pavojingiausių pasaulių gaujų. Gauja „gimė“ 2019 metais, Red County miesteliuose ir išplito į didžiausius miestus -  San Fierro, Las Venturas, bei Los Santos. Gauja šiuo metu, neseniai atsidariusi, tačiau greitai pritapo prie gaujų gyvenimo ir spėjo per labai mažą laiką laimėti dvi zonas. „Los Santos Village Boys“ garsėja savo žiaurumu, nors daugiausia užsiima kontrabanda, plėšimais, ir pinigų plovimu, tačiau vykdo ir dar rimtesnius nusikaltimus, tokius kaip prekyba žmonėmis, grobimai, žudymas. Jų skiriamieji bruožai – ženklų kalba, masyvūs juvelyriniai dirbiniai, Pietų Amerikos kalba, bei geltonos spalvos atributika. Ypatingas grupuotės skiriamasis bruožas – tatuiruotės, dengiančios didelę kūno dalį. Jos daromos senovišku būdu, kuris yra labai
skausmingas, tačiau įrodo nario ištvermę bei stiprybę.

GSILaMh.png&key=77b968f04bd8904030bee2c2

  „LOS SANTOS VILLAGE BOYS“ lyderiai 

Onyx_Smoker - vienas iš geriausių Meksikos gangsterių bei šios gaujos įkūrėjų. Onyx arba kitaip žinomas kaip achiz, išsiskyrė savo ypatingais bruožais. Jis niekada nepasiduoda, visada kovoja iki mūšio pabaigos. Gyvenime jis atrodo žiaurus, bet iš tikrųjų taip nėra. Jau nuo vaikystės jis buvo ramus bei geras vaikas, kuris turėjo labai daug draugų, su kuriais rasdavo bendrą kalbą. Tačiau, matomai, jis priėjo prie visai kito gyvenimo. Sulaukęs 25 - erių metų, nieko nelaukdamas pradėjo gaujos kelią. Kiekvienas mūšis jam yra labai svarbus, sušneka kalbą bei padrąsina tuos kurie jaudinasi prieš mūšį. Pats achiz prieš kiekvieną mūšį nusižegnoja ir tai siunčia savo žuvusiam seneliui, kuris buvo žiauriai sušaudytas Los Santos mieste kitų gaujos narių.

Roki_Reider - vienas protingiausių Amerikos gangsterių. Rokis pasižymi savo neįprasta galia. Rokis yra labai protingas bei žino kaip kovoti gaujų mūšyje. Taip pat jo neįprastai galingos mėlynos akys, galėtų pravirkdyti bet ką, pažiūrėti į jo akis, taip pat, kas pažiūrėti į žalią svogūną. Taip pat nuo šiol jis žinomas kaip vienas šios gaujos įkūrėjų, kadangi jį pakvietė prisijungti prie achizo. 

Jackie_Sweet - neįprastas lyderis šiai gaujai, kadangi dauguma gaujos narių sudaro meksikiečiai arba amerikiečiai, tačiau šis gaujos lyderis yra gimęs Europoje, Danijoje. Jackis yra vienintelis europietis šioje gaujoje, bet jis nėra pats prasčiausias gaujoje. Gaujos lyderis išsiskiria savo taiklumu bei vairavimo įgūdžiais. Vaikystėje Jackis norėjo tapti vienu iš geriausių „F1“ formulių lenktynininkų. Tačiau tai liko tik svajonė. Bet Jackis nesiskundė ir dabartiniu gyvenimu, Jackis achizą pažįsta nuo vaikystės laikų, nuo tada, kai jis su šeima persikraustė gyventi į Ameriką, Jackis ir achizas labai greitai surado bendrą kalbą bei tapo labai gerais draugais. Nors ir būdami paaugliais juodu daug nebendravo, bet vistiek palaikė gan gerus ryšius. Ir gaudamas achizo pasiūlymą prisijungti prie jo, jis ilgai to nesvarstė bei tapo taip pat vienu iš „Los Santos Village Boys“ įkūrėju.

   

 

Redaguota jackyzas

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

  • Stilius

2020 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...