Los Santos Village Boys

Parašė (redaguota)

IjQc20a.png

 

ISTORIJA

Viena iš pavojingiausių pasaulių gaujų. Gauja „gimė“ 2019 metais, Red County miesteliuose ir išplito į didžiausius miestus -  San Fierro, Las Venturas, bei Los Santos. Gauja šiuo metu, neseniai atsidariusi, tačiau greitai pritapo prie gaujų gyvenimo ir spėjo per labai mažą laiką laimėti dvi zonas. „Los Santos Village Boys“ garsėja savo žiaurumu, nors daugiausia užsiima kontrabanda, plėšimais, ir pinigų plovimu, tačiau vykdo ir dar rimtesnius nusikaltimus, tokius kaip prekyba žmonėmis, grobimai, žudymas. Jų skiriamieji bruožai – ženklų kalba, masyvūs juvelyriniai dirbiniai, Pietų Amerikos kalba, bei geltonos spalvos atributika. Ypatingas grupuotės skiriamasis bruožas – tatuiruotės, dengiančios didelę kūno dalį. Jos daromos senovišku būdu, kuris yra labai
skausmingas, tačiau įrodo nario ištvermę bei stiprybę.

GSILaMh.png&key=77b968f04bd8904030bee2c2

  „LOS SANTOS VILLAGE BOYS“ lyderiai 

Onyx_Smoker - vienas iš geriausių Meksikos gangsterių bei šios gaujos įkūrėjų. Onyx arba kitaip žinomas kaip achiz, išsiskyrė savo ypatingais bruožais. Jis niekada nepasiduoda, visada kovoja iki mūšio pabaigos. Gyvenime jis atrodo žiaurus, bet iš tikrųjų taip nėra. Jau nuo vaikystės jis buvo ramus bei geras vaikas, kuris turėjo labai daug draugų, su kuriais rasdavo bendrą kalbą. Tačiau, matomai, jis priėjo prie visai kito gyvenimo. Sulaukęs 25 - erių metų, nieko nelaukdamas pradėjo gaujos kelią. Kiekvienas mūšis jam yra labai svarbus, sušneka kalbą bei padrąsina tuos kurie jaudinasi prieš mūšį. Pats achiz prieš kiekvieną mūšį nusižegnoja ir tai siunčia savo žuvusiam seneliui, kuris buvo žiauriai sušaudytas Los Santos mieste kitų gaujos narių.

Roki_Reider - vienas protingiausių Amerikos gangsterių. Rokis pasižymi savo neįprasta galia. Rokis yra labai protingas bei žino kaip kovoti gaujų mūšyje. Taip pat jo neįprastai galingos mėlynos akys, galėtų pravirkdyti bet ką, pažiūrėti į jo akis, taip pat, kas pažiūrėti į žalią svogūną. Taip pat nuo šiol jis žinomas kaip vienas šios gaujos įkūrėjų, kadangi jį pakvietė prisijungti prie achizo. 

Jackie_Sweet - neįprastas lyderis šiai gaujai, kadangi dauguma gaujos narių sudaro meksikiečiai arba amerikiečiai, tačiau šis gaujos lyderis yra gimęs Europoje, Danijoje. Jackis yra vienintelis europietis šioje gaujoje, bet jis nėra pats prasčiausias gaujoje. Gaujos lyderis išsiskiria savo taiklumu bei vairavimo įgūdžiais. Vaikystėje Jackis norėjo tapti vienu iš geriausių „F1“ formulių lenktynininkų. Tačiau tai liko tik svajonė. Bet Jackis nesiskundė ir dabartiniu gyvenimu, Jackis achizą pažįsta nuo vaikystės laikų, nuo tada, kai jis su šeima persikraustė gyventi į Ameriką, Jackis ir achizas labai greitai surado bendrą kalbą bei tapo labai gerais draugais. Nors ir būdami paaugliais juodu daug nebendravo, bet vistiek palaikė gan gerus ryšius. Ir gaudamas achizo pasiūlymą prisijungti prie jo, jis ilgai to nesvarstė bei tapo taip pat vienu iš „Los Santos Village Boys“ įkūrėju.

   

 

Redaguota jackyzas

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Parašė (redaguota)

5 valandas prieš , Bob_Winters rašė:

nu kaimo berniukai veiksmo duokit

o kaip apie mus dėdai ?

Redaguota fryzeris

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
prieš 1 valandą, Gangster_Jostkiy rašė:

staponkų mafia kažkoke, 2vs1 prasileidžia ir nepamojna savo masės fotkes kelt, vienas daugiau nušaunu negu jūsų faršas

8c63c67fc0f46c6337d80b3ff4e60109497.png

f1afa227d06e59c9d0e64a6658f3c57a267.png

b99297ac61cf13aa4ba831a0a5f14f86861.png

98870a37872fa9d76722b0d787fad207663.png

cikrai gerbiu kai tu visus che ishaudai, bet kaip sakant, naudingas karys, vienas musio nelaimes  ;) 

pTbIk08.png

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
On 2019-07-08 at 17:04, jackyzas rašė:

cikrai gerbiu kai tu visus che ishaudai, bet kaip sakant, naudingas karys, vienas musio nelaimes  ;) 

pTbIk08.png

kad niekas taip nesako :huh:

 

o ziuriu veiksmo yra serve

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Lyderis gaują uždarė savo noru. Gauja gyvavo neilgai, tačiau jis sugebėjo surinkti aktyvia gaują, gavęs oficialumą pasiekė savo norimo tikslo ir uždarė gaują.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Atsakyti

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.