Jump to content
Atranka į gaujų prižiūrėtojo pareigas ×
Nesisiųskite jokių .cs ar .asi failų tiesiogiai iš nepažįstamų žmonių. Galite prarasti mūsų serverio vartotojus! ×

Cartel Medellin

James_Gog

Rekomenduojamas pranešimas

[GFX]

 

Cartel Medellin - tai yra viena iš labiausiai šiurpą keliančių civiliams ir kitoms nusikalstamo pasaulio grupuotėms gauja. Jų pagrindinis tikslas yra užsitarnauti pagarbą gatvėse. Jie pasižymi neapsakomu žiaurumu ir savo aukas išniekina išbraižydami savo gaujos logotipą ant jų kūnų, atskirdami galvą ir kitas galūnes nuo kūno. Vienas iš labiausiai gaujai nepakenčiamų dalykų yra tas, kai informacija apie jų veiklą yra nutekinama teisėsaugai arba kitoms grupuotėms, už tokį veiksmą net ir artimiausias gaujos narys būna stipriai kankinamas ir galiausiai nužudytas. Žinoma, žudymas nėra vienintelis jų užsiėmimas,  taipogi gauja vykdo stambaus masto plėšimus ir įvairiausius reketus, pragyvenimui užsidirba pardavinėdami narkotikus ir ginklus gatvėse.

 Pirmasis gaują įkūrė tikrasis Pablo Escobaro sūnus Ferico_Tornado, kaip žinoma gauja dominvo kaimeliuose ir už jos ribų. Gauja išnyko ir lygiai po metų Ferico ištraukė savo bendrą gaujos lyderį James_Gog iš kalėjimo ir nusprendė atgaivinti Cartel Medellin gaują. Kaip žinoma dabar gauja įsikūrusi Las_Venturas mieste ir joje yra virš keliasdešimt tūkstančių gaujinių.

 Gauja pirmą kartą įsikūrė Kolumbijoje, joje pardavinėjo narkotikus tonomis, viskas buvo gerai, kaip vieną kartą laivas plaukdamas per Red County kaimelius, buvo užpultas vietinės gaujos. Cartel Medellin vadai nusprendė atkeršyt vietiniai gaujai ir jiems pasipriešint. Dabar gauja sėkmingai pasižymėjo kaimeliuose ir tęsia savo veiklą toliau, laukdami kol vietinė gauja išnyks.

Lyderis - James_Gog

Dešinioji ranka - Ferico_Tornado

Kairioji ranka - Frank_Versacci

Redaguota James_Gog

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
19 minutes prieš, Tony_Mallboro rašė:

SėKmĖs su gangu LaIkYk KaRdAnA nemanau kad dabar metas buvo susikurti gaują .

jeigu yra noras, bus ir metas :DDD

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2020 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...