Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Žvejok 2024! ×

Pagalbos dėl black screen

Deividas Meškinis

Rekomenduojamas pranešimas

Anketos šablonas, prašantiems pagalbos:

1. Jūsų Vardas_Pavardė: Deividas_Meskinis

2. Problemos tipas (SA:MP, TeamSpeak ir pnš..): Samp gal čia labiau related computer problem

3. Problema (apibūdinkite problemą): Taigi viskas atrodo lyg ir gerai. Nė vienas game neduoda man black screen. Tačiau kai žadžiu GTA San specific vietose, o kartais kitose tiesiog gaunu black screen. Visgi, gavus black screen girdžiu užfreezinusį GTA garsą, o teamspeak'e galiu tiek girdėti ką kiti sako, tiek atsakyti jiems. Išjungimas/įjungimas kaip CAPS LOCK ar Num Lock neveikia. Taip pat jau bandžiau reinstall display devices etc. Taip pat patikrinus Event Viewer yra susidurta su Display error'ais ar kažko tokio. Anksčiau šios problemos nebūdavo.

4. Vaizdinė medžiaga (jeigu reikia): 

Susiduriu su event viewer log'ais tokiais kaip :

Display driver amdkmdap stopped responding and has successfully recovered.
 

Tačiau po shutdown daugiau nebegaunu jokių log'ų.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Supratau būsi senus ar blogus driverius isirašes, atsisiusk man pavadinima kompo. paspausk win+r ir įrašyk dxdiag, pamatysi processor ir man numesk čia arba į pm, esant reikalui paieškosiu

Redaguota Zaher Kukulis

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Jeigu garsai sufreezina, tai tikėtina kad gauni paprasčiausią crash'ą, bet dėl kažkokių priežasčių tau lango neišjungia ir crash report lentelė neiššoka. gal netyčiomis naudoji kokį sketchy anti-crasherį?

PS: eina su Alt+Tab išeit iš gta:sa ? jei taip tai crashas

Redaguota Raidas

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
42 minutes prieš, Raidas rašė:

Jeigu garsai sufreezina, tai tikėtina kad gauni paprasčiausią crash'ą, bet dėl kažkokių priežasčių tau lango neišjungia ir crash report lentelė neiššoka. gal netyčiomis naudoji kokį sketchy anti-crasherį?

PS: eina su Alt+Tab išeit iš gta:sa ? jei taip tai crashas

Nenaudoju jokių anti crasher. Taip pat perinstalliavęs visą GTA

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
prieš 1 valandą, Zaher Kukulis rašė:

Supratau būsi senus ar blogus driverius isirašes, atsisiusk man pavadinima kompo. paspausk win+r ir įrašyk dxdiag, pamatysi processor ir man numesk čia arba į pm, esant reikalui paieškosiu

Intel(R) Core(TM) i5-2520M CPU @ 2.50GHz (4 CPUs), ~2.5GHz (negalėjau nieko įsirašyti seno ar kažko tokio 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.