Peikiu Wizard_Airidas

• Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Mangis_Evil
• Administratoriaus Vardas_Pavardė serveryje : Wizard_Airidas
• Už ką yra peikiamas šis administratorius ?: už free kick aš nieko blogo nedariau tiesiog ėjau į transporto priemonę.
• Vaizdinė medžiaga pagrindžianti jūsų papeikimą : https://imgur.com/a/xSy2Eex

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Parašė (redaguota)

Labas, pasistengsiu trumpai ir aiškiai, situacija tokia: Keet_Marshow stūmė savo Squalo iš medikų garažo iki vandens ir tu jam specialiai trukdei trankydamas Ambulance į laivą ir jį pabugindamas. Trankei iki tol kol sprogo (truko ilgai). Kai sprogo, pradėjai stūmt jį pėščiom, taip dar labiau trukdydamas. Toliau, nepaisant to, kad mes tave apie 1minutę perspėjinėjom, kad pasišalintum ir netrugdytum, aš tave vistiek iškickinau, bet tu vistiek rašai papeikimą (:?). Kas keisčiausia, kad tavo pačio įrodymuose matosi perspėjimas, kad pasišalintum.

Problema tame, kad įrodymai somehow neišsisaugojo, nes teliko juodi screenshotai (štai įrodymai, kad screenshot'ai buvo daryti, galime tai matyti pagal laiką, bet jie užima tik 4 KB ir išsisaugojo tik juodas ekranas), bet štai pateikiu įrodymus iš chatlog'ų, kur buvai perspėjamas liautis (ĮRODYMAI).

Ačiū už dėmėsį, ir už bereikšmius papeikimus, kai pats žinai ką padarei. Gero vakaro.

Redaguota Wizard_Airidas
Pridėti įrodymai.

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Parašė (redaguota)

Aš jum pranšiau, kad man lagino, o jūs į tai nekreibdami dėmesio mane turėjote iškicinti iš serverio. Bėja įtartina kaip jum galėjo neišsisaugoti ss...
Ir todėl jus negalit teigti, kad aš nepaklusau prašymam ir daužiausi su ambulance.

Redaguota Mangis_Evil

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Labas rytas, kalbant apie tavo lagą, aš nesuprantu, kaip tu galėjai trankyti Ambulance į laivą iki ~300-400būklės, poto matant kaip pranešame, kad trauktumeis, sakyti kad tau lagina ir toliau trankyti. Aš šitoj situacijoj daugiau žodžių neturiu, ir iš vis, nesuprantu, kodėl tu, žinodamas ką darei, apsimesdamas, kad tau „lagina”, toliau trankei, žinai ką darei, ir dar rašai kažkokius bereikšmius papeikimus.

Neesu toks, kuris kickina be reikalo, dažniausiai jie būna su reikalu ir būna pasidaryti įrodymai, kaip ir buvo šį kartą, bet deja, kaip ir rašiau bei pateikiau įrodymus praeitame pranešime, iš jų teliko juodas vaizdas dėl samp'o klaidos. Tikrai nerizikuočiau savo pareigomis serveryje su kažkokiais „free kick'ais”, kaip jūs, ponas, manote.
Jei jau taip tau, ar kitiems rūpi sužinoti, ar tai tiesa, įvykio liudininkai buvę prie laivo: Keet_Marshow, Minde_Marshell (sedėjo su manimi infernus'e), bei visas „CLC” firmos TeamSpeak kanalas, kurie girdėjo, kaip aš sakiau, kad neišsisaugojo screenshot'ai, ką jau pamačiau po įvykio, kai buvo parašytas papeikimas.

Ačiū, geros dienos.

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Atsakyti

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

• Šiuo metu peržiūri   0 narių

Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.