Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

Prisistatau Eazy_Duz

Eazy E

Rekomenduojamas pranešimas

*Jūsų Vardas_Pavardė žaidime :  Eazy_Duz
*Jūsų Vardas realybėje : Evaldas
*Jūsų amžius :  18 metų
*Miestas iš kurio esate : Iš kaimo esu gyvenu Tauragės apskrity
*Jūsų kontaktiniai duomenys : Manau nereikia čia viešinti, kam reikės tas paprašys :)
*Jūsų charakterio bruožai : Įvairūs: Draugiškas, turintis savo nuomonę iš dalies turiu tvirtą charakteri. Esu paslaugus,komunikabilus. 
*Jūsų pomėgiai : Daug turiu, būti su draugais, pažaisti krepšinį,futbolą, pabalevot ;D kartais prie kompiuterio pasėdėti.
*Sporto šaka kuri jums labiausiai patinka : Hm, pats nlb sportuoju, bet duomiuosi krepšiniu ir futoblu
*Ar turite merginą/vaikiną? : Kaip bebutų gaila, bet ne
*Ar turite brolių arba seserų?  : Turiu du brolius, vienas vyresnis už mane, kitas jaunesnis
*Ar turite augintinių? [Jei taip pristatykite juos] : Nieko neauginu
*Iš kur sužinojote apie GreenSide serverį? : Iš jaunesniuojo brolio jis kažkaip užklydo į srv ir man parodė, prieš 3 mėnesius žaidžiau šiame serveryje, buvau nusipirkęs admin'ą, bet kažkaip neužkabino ir išėjau, bet va po triejų mėn grįžau ir bšk kabina tai manau gal pasiliksiu igesniam laikui
*Ko siekiate realiame pasaulyje? : Šiuo momentu pabaigti mokyklą
*Ko siekiate mūsų serveryje? : Visko kas įmanomą :)
*Įdomiausias įvykis nutykęs mūsų serveryje : Kai iš 6k pasikėliau iki ~100k per kauliuką
*Ir galiausiai jūsų nuotrauka [Privaloma] : Barakas :D
10393761_759469177462533_205765225429970

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Čiuvas ir veidrodis - du nesureikšminami dalykai. Bet anyway malonu pamatyt tave! ;)

Žinau nemegstu taip fotkintis ypač taip iš lempos kai kiti, pozuoti ir t.t pozuoti ir prieš fotika galiu stovėti tik išgeręs ;D Bet vis geriau paprastai prie veidrodžio nusifotkinti normaliai, negu kai kiti rodo savo naujus rubus, savo presiukus :D

P.S Sveiki!

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.