Antroji analizė "Midnight Taxi" firmą.

mfVxhHs.png

Taigi neilgai laukus skelbiama ir analizė, nuo atrankos paskelbimo iki STOP praėjo virš aštuonių valandų ir sulaukiau 28 kandidatus, keletą buvo pažeidę taisykles, kiti dirbdami kitame darbe pildė, aišku sulaukiau tikrai perspektyvių anketų, kai kurios nustebino mane patį. Kas nepateko nenusiminkite, lauksiu jūsų kituose atrankose.

Iš viso pildžiusių » 28
Iš viso neanalizuojamų anketų skaičus » 11
Į sekantį etapą priimtu kandidatų skaičius » 11 (Vienas bus atmestas antrame etape.)

Patekusieji »
Unreal_Killer » Sveikas Norbertai, anketa užpildyta vidutiniškai, atsimenu kuo puikiausiai tave nuo fūristų darbo, esi tikrai draugiškas ir bendraujantis žmogus, parašyčiau daugiau, bet neatsimenu daugiau nieko apie tave. Prie pačios anketos neturiu teisės prikibti, viskas atsakyta kaip reikia, nepažeista nei viena anketos taisyklių. Aktyvumas kiek gadina viską, bet žmonėms reikia suteikti šansus. Laukiamas (TeamSpeak3) programoje, ten vyks apklausa.
Almantaz_Krc » Viena iš išsamesnių anketų, viskas parašyta aiškiai, ir suprantamai, anketa užpildyta tikrai gerai, norint atsakyti į visus klausimus matosi jog įdėjai nemažai darbo, vėl gi kaip ir pirmajame kandidate užkliuvo aktyvumas, serveryje nelabai dažnas svečias, kadangi jame praleidai virš 150min. kas manau yra tikrai nedaug, bet gal tai dėl to jog neturi darbo su pakvietimu. Laukiamas (TeamSpeak3) programoje, ten vyks apklausa.
Deividas_Meskinis » Tikrai išsami anketa, tiesa pasakius nesupratau iš jos kokia tu asmenybę būtent esi, daug nebendravęs su tavimi, todėl daug ką parašyti neigiamo negaliu. Pažiūrėjau darbuotojų bylose nuomonę apie tave, ji teigiama, kas parodo jog esi tikrai atsakingas ir moki dirbti tau paskirtą darbą. Aktyvumas nėra prastas, pražaista 250min. per dieną, tikrai neprastai, bet visada galima ir geriau, tikiuosi taip ir bus. Laukiamas (TeamSpeak3) programoje, ten vyks apklausa.
Raudonas_Debeselis » Anketa geriausia iš visų, tikrai matosi įdėjai į ją daug darbo, skaitęs visas darbo temas, ir jas puikiai aprašęs. Esi naujokas, aktyvumas tikrai geras, per savaitę nuo prisiregistravimo sugebėjai pražaisti virš dviejų dienų, kas mane džiugina, o kadangi esi naujokas ir darbuotojų bylose nėra nieko aprašyta neigiamo apie tave, man belieka pakviesti tave į antrą etapą. Laukiamas (TeamSpeak3) programoje, ten vyks apklausa.
Robin_Bond » Sveikas Tautvydai, vidutiniška anketa į visus klausimus atsakyta kaip ir reikia, tiesa į kai kurios galėjai įdėti ir daugiau pastangų, vėl gi esi naujas žaidėjas serveryje, o tokiems kaip tu mano manymu būtinas darbas su pakvietimu, taip greičiau susipažįsti su serveriu, bei jo sistemomis, tiesa nemanau jog tai tavo pirma paskyra, kas man nelabai patinka, bet neesi NDS, o tavo aktyvumas yra tikrai geras, to man užtenka. Laukiamas (TeamSpeak3) programoje, ten vyks apklausa.
Tommy_Gagliano » Anketa vidutiniška, sudomino pristatymas prie jo dirbai daugiausiai, tas aiškiai matosi, nes ko toliau tavo anketoje, to labiau atsakymai menko, tas nelabai gerai, į visus klausimus atsakyta be didesnių klaidų, esi dar visai naujas žaidėjas serveryje, ir dirbai tik viename darbe su pakvietimu, norisi suteikti šansą ir pakviesti į taksistus, bet aktyvumas nėra geras, viskas paaiškės iš po apklausos, ar gausi pakvietimą. Laukiamas (TeamSpeak3) programoje, ten vyks apklausa.
Anthony_Guerilla » Iš po prastų anketų maratono pagaliau normali anketa, net gi galėčiau sakyt jog gera, matosi jog esi skaitęs darbo temas, ir į visus anketos klausimus atsakyta iš viso be klaidų. Patikrinęs darbuotojų bylas ten nieko neradau, todėl nieko neigiamo, kad ir kiek ieškojau apie tave neradau. Aktyvumas kiek gadina visą vaizdą apie tave, bet tikiuosi jog to priežastis darbo neturėjimas. Laukiamas (TeamSpeak3) programoje, ten vyks apklausa.
West_Garning » Sveikas, nežinau vardo nes neparašei, bet sveikas. Į pačia anketa įdėjai vidutiniškai darbo, nėra per daug visko prirašyta, bet gal ir pliusas, kadangi svarbiausia ne kiekybę o kokybę. Matau visus atsakymus į klausimus, nepažeista nei viena taisyklę, aktyvumas tenkina mane, todėl galutinis verdiktas sėkmės kitame etape. Laukiamas (TeamSpeak3) programoje, ten vyks apklausa.
Gustas_Control » Viena iš geresnių anketu iš visos atrankos dalyvių, tikrai išsamūs atsakymai, peržiūrėjas darbuotoju bylas jose nieko blogo neradau, analizuojant tavo anketą didesnių problemų nebuvo, į viską atsakei teisingai. Aktyvumas gadina visą įvaizdi susikurtą apie tave, bet vėlgi to priežastis gali būti darbo su pakvietimu neturėjimas, žiūrėsim kaip seksis antrame etape. Laukiamas (TeamSpeak3) programoje, ten vyks apklausa.
Sipuota_Slyva » Sveikas Mantai, anketa vėl gi viena iš geriausių, bet tikrai ne geriausia, nuo pristatymo einant žemyn atsakymai į klausimus vis blėso. Jokių neigiamų dalykų apie tave neradau, aktyvumas vėl griauną visa dėlione. Tikiuosi jis pakils, nors ir dirbi šiuo metu. Laukiamas (TeamSpeak3) programoje, ten vyks apklausa.
Duff_Silva » Paskutinis per marytės plauką įšokęs į nuvažiuojantį traukinį, su visai gera anketa. Prie jos matosi yra dirbta, kartu dirbome ir pas Justa, vėliau tu pas mane dirbai. Puikiai tave pažystu, žinau koks tu esi, plačiau apie anketa, atitinką visus reikalavimus, nepažeidei nei vienos taisyklės, į visus klausimus atsakyta išsamiai. Pagrindinį vaizdą apie tave griauną aktyvumas, bet tikiuosi pasitaisysi jei pateksi į kokį nors darbą su pakvietimu. Laukiamas (TeamSpeak3) programoje, ten vyks apklausa.

Nepatekusieji »
Joe_Kim
» Naujokas kuris bando laime patekti į taksistų firmą, tas bandymas tikrai geras, anketa parašyta tikrai neatmestinai, į ją aiškiai matosi jog įdėjai nemažai darbo, darbo temas skaitei, atrodo jog jau tikrai galiu tave priimti be jokių tai problemų, bet tada tavo aktyvumas viską sugadina, atrodo jog į serverį atėjai vien tik dėl to jog reikia pasidaryti nuotraukas atrankai. Kad ir kaip noriu priimti kuo daugiau naujokų, bet tiesiog negaliu priimti žaidėjo kurio aktyvumas per nesiekia net vienos valandos. Sėkmės kitą karta, pakėlus aktyvumą, tikrai būsi laukiamas čia.

Matteo_Floretti » Sveikas Danieliau, geras aim, sėkmės ir taip toliau. Anketa neanalizuojama. Žaidėjas yra užblokuotas už čytinimą.
Dimitri_Loyal » Nauja paskyra, bet žaidėjas man jau žinomas iš po praeitos vasaros, kartu dirbome pas Justą fūristuose, esi tikrai bendraujantis, ir mėgstantis pakalbėti žmogus. Patikrinau darbuotojų bylas ten radau man tikrai nepatinkantį dalyką, jog sugebėjai per vieną diena surinkti tris įspėjimus, nežinau kaip, bet taip atmestinai į darbą nemanau jog reikėtu žiūrėti. Aktyvumas nėra geriausias per diena sugebėjai pražaisti virš 160min. kas nėra daug. Todėl galutinis sprendimas NE. Sėkmės kitą karta.
Egidijus_Zuokas » Pažeistos anketos pildymo taisyklės, anketa neanalizuojama. Nepateikta priežastis redaguojant, ir nėra vienos reikiamos nuotraukos. Sėkmės kita kartą.
Napoleonas_Bonaparte » Pažeistos anketos pildymo taisyklės anketa neanalizuojama. Neredaguota per 15min. Sėkmės kitą kartą.
Minde_Information » Sveikas Mindaugai, būtum ko gero patekęs, bet pažeistos anketos pildymo taisyklės anketa neanalizuojama. Nėra visų reikiamų nuotraukų.
Justis_Gamerr » Anketa skurdi, į paskutinį klausimą pateiktas atsakymas visiškai neatsako į tą klausimą, serveryje beveik nežaidi, matosi tavo prastas aktyvumas. Daugiau įdėk darbo ties anketa, ir aktyvumu, ir gali bandyti kitą kartą. Sėkmės.
Zanas_The » Sveikas Žanai turiu prisipažinti, Lietuvoje matau pirmą karta tokį vardą, kai pamačiau vardą maniau jog ir anketa bus išskirtinė, bet nusivyliau, kaip ir praeitas kandidatas į klausimus atsakyta atmestinai, bet padirbėta prie anketos kiek daugiau, atsakymai jau turi daugiau žodžių nei klausimai, tas tikrai šaunu. Aktyvumas prastas, vėl gi minėjai jog grįžti iš po pertraukos, tad nemanau jog labai nusiminsi, bet sėkmės kitą kartą, nepatekęs.
Matas_Kambainas » Sveikas Matas, atrodo jog su tokiu nick‘u galėtum dirbti tik ūkininkuose, bet bandai laimę čia, šaunu matyti visai naujokus kurie bando laimę, bet prieš tai manau reikėtu pakelti aktyvumą, kadangi jis nėra geras, apie anketa neturiu ką pasakyti neigiamo, matau visus reikiamus atsakymus į klausimus, bet vėlgi aktyvumas pakiša tau koją, todėl sėkmės kitą kartą.
Rokas_Gun  » Vien perskaitęs prisistatymą nelabai norėjosi tave priimti į šią firmą, bet pamatęs aktyvumą viskas paaiškėjo, nežinau kodėl reikia bandyti pildyti į darbą su pakvietimu kai esi pražaidęs tik vieną minute, ir aišku ta viena minute vien dėl to jog reikia pasidaryti nuotraukos. Padirbėk prie pačios anketos, ir ties aktyvumu, ir mielai lauksiu kitose atrankose. Sėkmės kitą kartą.
Monster_Nojus » Anketa neanalizuojama, kopijuoti anketas griežtai draudžiama
Mister_Kareivis
» Pažeistos anketos pildymo taisyklės, anketa neanalizuojama. Nėra visų reikiamų nuotraukų. Sėkmės kitą kartą.

Matax_Lol » Pažeistos anketos pildymo taisyklės, anketa neanalizuojama. Neredaguota per 15min. Sėkmės kitą kartą.
Teddy_Armani » Anketa neanalizuojama. Dirbo kitame darbe su pakvietimu. Sėkmės kitą kartą.
Eimantas_Buronas » Pažeistos anketos pildymo taisyklės, anketa neanalizuojama. Neredaguota per 15min. Sėkmės kitą kartą.
Ponas_Sigitas » Pažeistos anketos pildymo taisyklės, anketa neanalizuojama. Neredaguota per 15min. Sėkmės kitą kartą.
Deivydo_Televizija » Pažeistos anketos pildymo taisyklės, anketa neanalizuojama. Neredaguota per 15min. Sėkmės kitą kartą. P.S nedėk tokio didelio šrifto, vos akys neiškrito iš lizdo, kai pamatę tokį šriftą.

»Visi patekusieji susisiekite su manimi per 24h. Kas nesusisieks per 24h. bus iškarto atmesti. Sėkmės, atsiprašau už gramatines klaidas.

Redaguota Derek_Escobar

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

„Sveikas, nežinau vardo nes neparašei, bet sveikas“ by Derek_Escobar. P.S  Sveikinu bendradarbius naujuosius!

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Sveikinu naujuosius vairuotojus, nu va pagaliau bus taxuku

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Atsakyti

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.