Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Žvejok 2024! ×

Peikiu Gruzinas_Tortilla

Mat_Rix

Rekomenduojamas pranešimas

• Jūsų Vardas_Pavardė serveryje/forume : Mat_Rix

 

• Prižiūrėtojo Vardas_Pavardė serveryje/forume : Gruzinas_Tortilla

 

• Už ką yra peikiamas šis prižiūrėtojas ?:  Free /kill komanda , piktnaudžiavimas prižiūrėtojo komandomis.

 

• Vaizdinė medžiaga pagrindžianti jūsų papeikimą https://imgur.com/a/W30loo4

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Labas. Sprendimą tave nužudyti priėmiau pasirėmęs evento rengėjo (Mafijos_Senelis) žodžiais „Jeigu turi įrodymus išmesk iš serverio arba nužudyk, tau rinktis“. Keista matyti papeikimą iš tavo pusės. kai aiškiai žinai už ką buvai nužudytas.

Priklijuoju šiokius tokius įrodymus kurie gina mano pusę (
https://imgur.com/a/jqYJlIQ (matosi kaip esu nutrenktas ir kaip po kelių sekundžių nuo mano nutrenkimo laimingas išvažiuoji su keturačiu nuo kurio buvau nutrenktas)).

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Aš pats žinau už ką aš buvau nužudytas, bet kalbu apie piktnaudžiavimą ka tu būtum daręs jeigu tu būtum paprastas 3 lygio administratorius ? manę užbaninęs ? už ką? evento taisyklių niekur nebuvo, reiškias kova be taisyklių.

Redaguota Mat_Rix

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Nu aš galiu būt šimtu procentų garantuotas ,kad jei kas nors panašaus būtų nutikę paprastam serverio žaidėjui niekas būtų nieko nesakęs ir net nekreipęs dėmesio, kad išmesk iš serverio ar kažką panašaus ,bet va kai tai nutinka prižiūrėtojui arba kitaip sakant draugui būną iškarto „Jeigu turi įrodymus išmesk iš serverio arba nužudyk. 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Kadangi viskas vyko evento metu, tad nuobauda yra kaip ir teisinga, aišku situacija būtų dar teisingesnė jeigu event rengėjas būtų ją išsprendęs. Turbūt nebūtų šios situacijos jeigu būtų daugiau informatyvumo apie renginį.

Prižiūrėtojas nebus baudžiamas

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.