„Midnight Taxi“ Fantastinės paieškos

mfVxhHs.png

Temos paskirtis » Iš pradžių mintyse buvo viskas paprastai, tiesiog paprastas vietų ieškojimas, vėliau vienas žinomas serverio žaidėjas(Haku_Rinha) man pasiūlė tokią įdėją, nemanau jog ji bloga, ir iš tikro ji man pasirodė gan smagi, to labiau manau jog su ja įmanomą pagyvinti taksistu darbą. Taigi ta įdėją yra fantastinės paieškos » visi žinome jog kiekvienas žmogus mėgsta pafantazuoti, vieni apie fantastines būtybes kiti apie fantastinius herojus, bet čia tiesiog fantastiniai objektai. Šiuos fantastinius objektus ieškoti nebus taip paprasta, jiems reikia konkretaus laiko, vieni "atsiras" patekant pirmajai mėnulio minutei kiti vidurį dangaus pakilusios saulės, vienu ir konkrečiu laiku, pavėlavus minutei objekto nuotrauka nebegalioja. Šie objektai rasis kaip visada visame „San Andreas“ žemėlapyje, kuriame galima rasti daugybę įvairių sunkiai surandamų objektų. Šiems objektams ieškoti teks įsigyti specialių daiktų, apšviestiems akmenims - ultravioletinio prožektoriaus, augalams - žirklių, kitiems objektams dar kitko, šių daiktų bus 2 rūšių, vieni pigūs ir labai greitai susidėvintys, kiti brangūs ir ilgesnį laiką išlaikantys savo garantiją. Taip pat visiems šiems objektams suradus reikės įsigyti mėginėlius į kuriuos teks sudėti objektus, taip pat juos reikės pirkti, bet šiuos mėginėlius su objektais bus galimybė parduoti juos mokslininkams kurie už mėginėlius atsidėkoja net labai dosniai. Kiekvieno objekto kaina skirsis vieni retesni, o kiti ganėtinai greitai randantys.

Specialieji daiktai »
•Paprastasis ultravioletinis prožektorius » 5‘000€, sugenda panaudojus 4 kartus.

•Galingasis ultravioletinis prožektorius »  12‘000€, sugenda panaudojus 8 kartus.
•Mažosios žirklės » 4‘000€, sugenda panaudojus 3 kartus.
•Didžiosios žirklės »  9‘000€, sugenda panaudojus 7 kartus.
•Mėgintuvėlis – 5‘000€, Talpa » 10 objektų.
•Didysis mėgintuvėlis » 15‘000€, Talpa » 25 objektai.

Mokslininkai » Suradus tam tikrus objektus, juos parduosite mokslininkams, kurie jums sumokės nemažą sumą, tą sumą gausite prie algos, taip jei atsimokės jums. Jeigu nepasinaudosite gauta suma pirmą savaite, nesijaudinkite, ja naudotis galėsite ir sekančią savaitę, kadangi ji niekur nedings, viskas bus registruojama šitoje temoje.

Objektai » Jei atsiras tam tikru metu, tam tikroje vietoje, nuotrauką privalo būti padaryta tiksliai, kaip ir reikalaujama, kitaip tas objektas neteks savo vertės, ir bus bevertis. Objektai bus išmėtyti per visą „San Andreas“ žemėlapį, prie jų parašytas laikas, kada jei atsiranda, nuvykus prie jų reikia pasinaudoti savo specialiuoju daiktu, ir surasti jį.

•Safyro akmenys » Šis akmuo ilgą laiką laikytas karališku, todėl safyrais puošdavosi didikai ir karaliai, norėdami labiau pasitikėti savimi ir tapti populiaresni visuomenėje. Todėl mokslininkai jums už jį nepagailės 35'000€, bet jį rasti galima tik vieną karta savaitėje, kadangi jis atsiranda tik penktadienį 22:34, tam tikroje vietoje. Norint jį rasti būtina turėti prožektorių su 8 kartų panaudojimu. Objekto atsirado vieta (ČIA). Megintuvėlį užims 3 vietas.
•Rubino akmenys »
Šis dabar vienas populiariausių brangakmenių buvo žinomas jau prieš tūkstančius metų. Tada žmonės dar nemokėjo skirti panašios spalvos mineralų ir rubinais vadino visus raudonus brangakmenius. Senovės indai laikė jį Saulės akmeniu ir vadino ne kitaip, kaip „brangakmenių vadu“. Mokslininkai jums už šį lobį nepagailės net 50'000€, bet yra ir minusas, jis matosi tik sekmadienį 14:16 valandą, tuo metu jis atsiranda dviejuose skirtingose vietose. Reikalingi du prožektoriai, kad jų panaudojimu suma būtų 16. Objekto atsirado vieta (ČIA) Megintuvėlį užims 5 vietas.
Akvamarino akmenys » Akvamarinas yra berilo grupės akmuo, jų spalva varijuoja nuo blyškiai žydros iki žaliai žydros, vertingiausia spalva yra giliai žydros vandens. Jis atsiranda du kartus į savaitę, tai yra trečiadieniais ir sekmadieniais lygiai 18:15 valandą, norint jį rasti reikalingas 4 panaudojimų prožektorius. Mokslininkai už jį jums sumokės 7'500€. Objekto atsirado vieta (ČIA) Megintuvėlį užims 1 vieta.
Ametisto akmenys »
Turėdamas turtingą bei intensyvią spalvą, kuri gali keistis priklausomai nuo šviesos, ametistas yra vienas iš nuostabiausių akmenų, mokslininkai dažnai jį randą, nes jis į savaitę atsiranda tris kartus, ir vienu metu jis atsiranda keliose vietose, todėl už jį jei jums duos 5'000€. Atsiranda jis pirmadienį, antradienį ir penktadienį lygiai 22:00 valandą, kadangi būtent tuo metu pasikeičia dangus serveryje. Norint jį rasti jums reikės turėti prožektorių su 2 panaudojimų likučiu. Objekto atsirado vieta (ČIA) Megintuvėlį užims 1 vieta.
Apatito akmenys » Šių akmenų grupė vadinama fosfatų mineralų. Brangakmenių kokybės apatitai būna vaiskūs, gražių, aiškių spalvų: mėlynos, žalsvo atspalvio geltonos, žalsvo atspalvio mėlynos, švelnios rožinės, violetinės. Taip pat yra akmenų, pasižyminčiu katės akies efektu. Labai dažnas svečias pas mokslininkus, nes į savaitę jis atsiranda daugiau nei keturis kartus, rasti jį nėra sunku, į savaitę jis atsiranda tris kartus, pirmadieniais, ketvirtadieniais ir sekmadieniais 15:46 valandą. Mokslininkai jums už jį sumokės 10'000€, privaloma turėti prožektorių su 2 panaudojimų likučiu. Objekto atsirado vieta(ČIA) Megintuvėlį užims 2 vietas.
Antarktinio notofago augalai » Notofaginių šeimos rūšis. Medis užauga iki 10-25m. Šakos tankiai šakotos trumpesnėmis šakelėmis, o šios – gausiai apaugusios lapais. Lajos skersmuo gali būti iki 10 m. Kamienas ir šakos ypač ryškūs žiemą – rusvo atspalvio žievės paviršiuje gerai matyti horizontalios sidabriškai pilkos lenticelės. Retas augalas, kurį nesunkiai pamatome, kadangi jis aukštas, mokslininkai jo dažnai ieško, bet paieškomis jei nusivilia, todėl jei jums už jį sumokės 65'000€, šis augalas atsiranda šeštadieni 23:46, kadangi būtent tada jis puikiai matosi, mėnulio šviesoje. Norint jį nukirpti jums reikės turėti dvejas dideles žirkles. Objekto atsirado vieta (ČIA) Megintuvėlį užims 5 vietas.
Himalajinis beržo augalas » Laja kiaušiniška, ažūrinė. Rudenį lapai aukso geltonumo. Ypač vertinama sniego baltumo žievė jau ant antrų metų ūglių. Visiškai nereiklus aplinkos sąlygoms. Gali augti pavėsyje. Ne labai dažnas svečias pas mokslininkus, bet tikrai randamas, tai galima spręsti ir pagal sumą, kurią mokslininkai jums sumokės už šio augalo suradimą, tai yra - 35'000€, atsiranda jis tik trečiadienį 21:14, norint jį nukirpti jums reikės didelių žirklių. Objekto atsirado vieta (ČIA) Megintuvėlį užims 3 vietas.
Fagus sylvatica horizontalis augalas » Retai sutinkamas augalas, dažniausia dendrologinėse kolekcijose. Šios veislės pažeme besidriekiančios šakos sudarys žalios spalvos foną kuris lapus numeta tik pavasarį, arba puikiai uždengs norimą plotą. Jau vien aprašymas apie jį viską pasako, retas augalas ir pas mokslininkus, jis atsiranda tik sekmadienio naktį 02:49, bet už jį mokslininkai jums nepagaili net 75'000€. Jį nukirpti reikalingos net keturios didelės žirklės, kadangi jis rečiausias augalas šiame kataloge. Objekto atsirado vieta (ČIA) Megintuvėlį užims 7 vietas.
Fagus sylvatica tortuosa purpurea augalas » Nedidelio dydžio augalas, besidriekiančia laja. Užauga iki 2 metrų aukščio ir iki 3 metrų pločio. Lapai labai tamsios spalvos. Dažnas augalas pas mokslininkus, todėl už jį mokslininkai jums sumokės 12'500€, norint jį nukirpti jums reikės mažų žirklių. Jis atsiranda tris kartus į savaitę, tai pirmadienį, antradienį ir trečiadienį lygiai 22:33 valandą. Objekto atsirado vieta (ČIA) Megintuvėlį užims 2 vietas.


Pastaba » Objektus pateikus kiekvienam padaryti objekto aprašymą. Pavyzdžiui » 22:59 paskutinė minutė iki 23:00 valandos, paskutinės dešimtos valandos minutė puikiai apgaubia safyro akmenį šviesa, išryškėja visos akmens formos, puikiai matomas švelniai mėlyna švytinti į akį spalva.

Anketos šablonas » Viską keltį į vieną pranešimą ir į „Spoiler“, pranešimą redaguoti, kai surasite/nukirpsite naujus objektus.
•Vardas_Pavardė žaidime:
•Kokį objektą suradote:
•Objekto aprašymas(Kaip nurodyta pastaboje):
•Ar norite jį parduoti mokslininkams:

Anketos šablonas » Norint nusipirkti specialiuosius daiktus
•Vardas_Pavardė žaidime:
•Kokį specialų daiktą perkate:
•Įrodymai jog paaukojote reikiamą kiekį pinigų:

Redaguota Derek_Escobar

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Anketos šablonas » Norint nusipirkti specialiuosius daiktus
•Vardas_Pavardė žaidime: Charlie_Gambino
•Kokį specialų daiktą perkate: 4 dideles zirkles ir megintuvelis
•Įrodymai jog paaukojote reikiamą kiekį pinigų: https://imgur.com/a/Vm91JDu

Redaguota Charlie_Gambino
Naujas pirkinys. 09-14

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Anketos šablonas » Norint nusipirkti specialiuosius daiktus
•Vardas_Pavardė žaidime: West_Garning.
•Kokį specialų daiktą perkate: 
Šešias didelės žirklės, didysis megintuvėlis.
•Įrodymai jog paaukojote reikiamą kiekį pinigų: https://imgur.com/a/37l4wo9

Redaguota West_Garning'as
Naujas pirkinys 09-15

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Anketos šablonas » Norint nusipirkti specialiuosius daiktus
•Vardas_Pavardė žaidime:Fresh_Candy
•Kokį specialų daiktą perkate: Dvi dideles žirkles, megintuvėlį.
•Įrodymai jog paaukojote reikiamą kiekį pinigų:https://imgur.com/a/gHXB2Qw

•Vardas_Pavardė žaidime:Fresh_Candy
•Kokį specialų daiktą perkate: Keturias dideles žirkles, megintuvėlį.
•Įrodymai jog paaukojote reikiamą kiekį pinigų:https://imgur.com/a/jIk2ROg

Redaguota Fresh_Candy
Naujas pirkinys 08/25

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Anketos šablonas » Viską keltį į vieną pranešimą ir į „Spoiler“, pranešimą redaguoti, kai surasite/nukirpsite naujus objektus.
•Vardas_Pavardė žaidime:Fresh_Candy
•Kokį objektą suradote:Antarktinio notofago augalai
•Ar norite jį parduoti mokslininkams:Taip.

Pirmadienis:

Spoiler

 

Antradienis:

Spoiler

 

Trečiadienis:

Spoiler

 

Ketvirtadienis:

Spoiler

 

Penktadienis:

Spoiler

https://imgur.com/a/q8ieP69 (IŠMOKĖTA)

22:34, tai yra pirma minutė mėnulio patekėjimo LS mieste. Ant apšviesto mėnesienos akmens ryškiai matosi jo visų spalvų gama ir atsispindi visų didikų ir karalių kadanors nešiojusių šio brangakmenio papuošalus veidai. (IŠMOKĖTA)

Šeštadienis:

Spoiler

https://imgur.com/a/rb6l3Om (IŠMOKĖTA)

Kiekvieną savaitę 23:46 šis augalas atsiskleidžia savo ypatingosiom savybėm. Šią savaitę jis parodė visas pasaulio spalvas ant savo lapų. (IŠMOKĖTA)

Sekmadienis:

Spoiler

https://imgur.com/a/eMcQVXk (IŠMOKĖTA)

Kiekvieną savaitę 02:49 šis augalas traukia akį visų praeinančių bei pravažiuojančių žmonių savo spindesiu, kurio tiesiog neįmanoma nepastebėti. (IŠMOKĖTA)

 

Redaguota Derek_Escobar
Pridėjau.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Anketos šablonas » Viską keltį į vieną pranešimą ir į „Spoiler“, pranešimą redaguoti, kai surasite/nukirpsite naujus objektus.
•Vardas_Pavardė žaidime: West_Garning
•Kokį objektą suradote: Safyro akmenį.
•Ar norite jį parduoti mokslininkams: Taip.

Pirmadienis:

Atsakyti

https://imgur.com/a/PWiOAN8 15:46 būvo aptiktas keistos formos akmuo, jis pasirodę idomus, ir būvo parduotas mokslininkams. (IŠMOKĖTA)

Antradienis:

Atsakyti

 

Trečiadienis: 

Atsakyti

 

Ketvirtadienis:

Atsakyti

 

Penktadienis:

Atsakyti

https://imgur.com/a/uCQRyJM(IŠMOKĖTA)
•Objekto aprašymas(Kaip nurodyta pastaboje): 22:34 paskutinioji minutė išvysti Safyro akmens tikraji atspalvi, ir ji atrasti LosSantos mieste, jis buvo nupaveiksluotas ir parduotas mokslininkams.(IŠMOKĖTA)

Šeštadienis:

Atsakyti

https://imgur.com/a/HGwiclH Vakare vaikšiodami su tryjais bičiuliais aptikome neispudingo grožio krūmą, kuris apakino savo kvapu. Ji nupaveikslavome, ir pardavem mokslininkams.(IŠMOKĖTA)

Sekmadienis:

Atsakyti

https://imgur.com/a/hBu4QbG Trečia bičiuli pseudonimu Jason_Slokk nutrenkė automobilis, netoliese ligoninės apylinkėsę aptikome dar vieną neispudingo grožio augalą. Ji taipat pardavem mokslininkams.(IŠMOKĖTA)

 

Redaguota Derek_Escobar
Pridėjau.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

 Anketos šablonas » Viską keltį į vieną pranešimą ir į „Spoiler“, pranešimą redaguoti, kai surasite/nukirpsite naujus objektus.
•Vardas_Pavardė žaidime: Charlie_Gambino
Kokį objektą suradote: Safyro akmenį.
•Ar norite jį parduoti mokslininkams: Tikrai noriu parduoti.

Pirmadienis:

Spoiler

 

Antradienis:

Spoiler

 

Trečiadienis:

Spoiler

 

Ketvirtadienis:

Spoiler

 

Penktadienis:

Spoiler

https://imgur.com/a/vB6jkFI

22,34 Tai yra LS miesto pasidižiavimas kuris pateka vakare ir spindi visa naktį. .(IŠMOKĖTA)

Šeštadienis:

Spoiler

https://imgur.com/a/pcL27zA sia minute buvo paskutinis sio augalo zydejimas. Sis augalas skleidzia gan nebloga skanu kvapa.  .(IŠMOKĖTA)

Sekmadienis: 

Spoiler

https://imgur.com/a/0HdDQuh sia paskutine minute pamateme sio augalo grozi kurio grozis buvo labai ispudingas.  .(IŠMOKĖTA)

 

Redaguota Derek_Escobar
Pridejau

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Anketos šablonas » Viską keltį į vieną pranešimą ir į „Spoiler“, pranešimą redaguoti, kai surasite/nukirpsite naujus objektus.
•Vardas_Pavardė žaidime: Jason_Slokk
•Kokį objektą suradote: Antarktinio notofago augalai
•Objekto aprašymas(Kaip nurodyta pastaboje):
•Ar norite jį parduoti mokslininkams: Taip.

Pirmadienis:

Spoiler

 

Antradienis:

Spoiler

 

Trečiadienis:

Spoiler

 

Ketvirtadienis:

Spoiler

 

Penktadienis:

Spoiler

 

Šeštadienis:

Spoiler

https://imgur.com/a/trqtQOA - retas augalas, kuris puikiai matosi žiema ir ne tik, bet ir mėnulio šviesioje jį galima puikiai pamatyti. .(IŠMOKĖTA)

Sekmadienis:

Spoiler

 

 

Redaguota Jason_Slokk
Pridėjau.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Atsakyti

Užsiregistruokite arba Prisijunkite kad galėtumėt komentuoti

Jums reikia būti užsiregistravusiam kad galėtumėt komentuoti

Susikurti paskyrą

Užsiregistruokite mūsų naujoje svetainėje

Registruotis

Prisijungti

Esate užsiregistravęs? Prisijunkite.

Prisijungti Dabar

  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.