Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Žvejok 2024! ×

Peikiu Taxi direktoriu Derek_Escobar

Aivaras_White

Rekomenduojamas pranešimas

• Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Aivaras_White
• Vadovo Vardas_Pavardė serveryje Derek_Escobar
 Kokiai firmai šis vadovas atstovauja ?: Taxi
• Už ką šis vadovas yra peikiamas ?: Uz tai kad ismete is darbo nors nieko nepadariau del ko buciau metamas
• Kokiai taisyklei šis vadovas nusižengė ?: Ismete uz tai kad as ale naudojau kvietimus kad man pasidaritu daugiau iskvietimu sake turi informacijos nesutardavau gerai su direktorium bet dirbti dirbdavau gerai ir aktiviai galbut norejo ismest pries atrankas nezinau nes ts irgi nenoriai bendraudavo bent jau su manim nezinau jis ar kelis zaidejus papirko ar ka padare kad man taip irodimus netikru prikure ir primelavo kasko cia ne nuo manes jau priklauso irodimus ikeliu o jus spreskit kuris teisus
• Vaizdinė medžiaga, kurioje matosi vadovo pažeidimas https://imgur.com/a/nJ8Cp8k

Redaguota Aivaras_White

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Sveikas Aivarai, tikrai nesitikėjau jog parašysi man papeikimą, nors pats aiškiai žinai jog blogai darei. Kaip suprantu šitas papeikimas parašytas vien dėl to, jog buvai išmestas iš firmos, prie viso tavo išmetimo prisidėjo ne vien tik tai ką mini papeikimą, o dar keli aspektai. Visi įrodymai kuriuos surinkau, juos padėjo rinkti ir mano darbuotojai, pasakymas jog aš kažką papirkau, ko gero yra visiškai bevertis. Įrodymai iš mano pusės (ČIA), mano darbuotojų įrodymai (ČIA) (ČIA). Taigi prie viso tavo išmetimo iš firmos, prisidėjo ir keiksmai racijoje, kuriuos tu tikrai vartojai (ĮRODYMAI). Pasakymas jog aš tavęs nemėgstu irgi neturi jokio pagrindo, su visais darbuotojai stengiuosi bendrauti vienodai, pats kai išmečiau tave atėjai į (TeamSpeak3) programą, ir pradėjai mane vadint visai(turiu omenį apie egzotinius gyvūnus), pasiuntei į šiltuosius kraštus. Nieko nestabdom ir važiuojam toliau, šiandien prisijungęs gaunu tokius įrodymus (ĮRODYMAI), kaip pats į /sms rašai jog prašei, kad tavo brolis(Jei neklystu nick Lukas_Kobiann) kviestų taksi, ir dar net norėjai sumokėti mano darbuotojui, kad jis nesiųstu man įrodymu. Nieko blogo nenoriu rašyti apie tavę, bet kokio IQ žmogumi turi būti, kad rašytum tokį papeikimą. Pats aiškiai žinai, jog blogai darei, ir dabar bandai kažką daryti, vietoj tavęs, nusiraminčiau ir pažvelgčiau į šitą situacija kitu kampu, padarei daug klaidų, iš kurių gali daug ko pasimokyti, ir būti geresniu žmogumi.

Pagarbiai taksi firmos direktorius • Derek_Escobar
2019.08.23 13:31(
Pirmas mano gautas papeikimas.)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
prieš 1 valandą, Derek_Escobar rašė:

Sveikas Aivarai, tikrai nesitikėjau jog parašysi man papeikimą, nors pats aiškiai žinai jog blogai darei. Kaip suprantu šitas papeikimas parašytas vien dėl to, jog buvai išmestas iš firmos, prie viso tavo išmetimo prisidėjo ne vien tik tai ką mini papeikimą, o dar keli aspektai. Visi įrodymai kuriuos surinkau, juos padėjo rinkti ir mano darbuotojai, pasakymas jog aš kažką papirkau, ko gero yra visiškai bevertis. Įrodymai iš mano pusės (ČIA), mano darbuotojų įrodymai (ČIA) (ČIA). Taigi prie viso tavo išmetimo iš firmos, prisidėjo ir keiksmai racijoje, kuriuos tu tikrai vartojai (ĮRODYMAI). Pasakymas jog aš tavęs nemėgstu irgi neturi jokio pagrindo, su visais darbuotojai stengiuosi bendrauti vienodai, pats kai išmečiau tave atėjai į (TeamSpeak3) programą, ir pradėjai mane vadint visai(turiu omenį apie egzotinius gyvūnus), pasiuntei į šiltuosius kraštus. Nieko nestabdom ir važiuojam toliau, šiandien prisijungęs gaunu tokius įrodymus (ĮRODYMAI), kaip pats į /sms rašai jog prašei, kad tavo brolis(Jei neklystu nick Lukas_Kobiann) kviestų taksi, ir dar net norėjai sumokėti mano darbuotojui, kad jis nesiųstu man įrodymu. Nieko blogo nenoriu rašyti apie tavę, bet kokio IQ žmogumi turi būti, kad rašytum tokį papeikimą. Pats aiškiai žinai, jog blogai darei, ir dabar bandai kažką daryti, vietoj tavęs, nusiraminčiau ir pažvelgčiau į šitą situacija kitu kampu, padarei daug klaidų, iš kurių gali daug ko pasimokyti, ir būti geresniu žmogumi.

Pagarbiai taksi firmos direktorius • Derek_Escobar
2019.08.23 13:31(
Pirmas mano gautas papeikimas.)

Sveikas derekai nagi ir vel as irodziau kad pilna firmu savu zmoniu irodimus keliu kaip as specialiai rasiau kad mane prigautu neistikro stai irodimai https://imgur.com/a/faaUmG2  taigi eilini siki irodau kad ju firma ir kaikurie yra sutare manes nemego tad atlaisvinejo vieta 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Na pradėkim nuo to, jog direktorius neturėtų reikštis ir akcentuoti žaidėjų "IQ" kad ir kokia situacija bebūtų, kas liečia įrodymus tai jie nėra suklastoti, kadangi peikėjas pats rašė tokias žinutes savo bendradarbiams, paminėdamas, jog prašo brolio ar draugų jog kviestu taksi ir taip šis gautu iškvietimų. Todėl su direktoriaus sprendimu aš sutinku, dėl pašalinimo iš firmos, juolab jau turėjai turėti du įspėjimus, vieną už AFK buvimą ne vietoje, o kitą, už keiksmažodžius racijoje. 

Tačiau, direktoriaus išsireiškimai, negali būt nepastebėti taip pat, todėl direktorius įspėtas žodiniu įspėjimu.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.