Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Žvejok 2024! ×

Prisistatau Pofka_Srd

Pofka_Srd

Rekomenduojamas pranešimas

 Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Pofka_Srd
 Jūsų vardas realybėje (jei turite, mėgstama pravardė  B)) : Povilas
 Jūsų amžius, gimimo diena (gal kas nors pasveikins su gimtadieniu  :)): 17 metų.
 Jūsų gyvenamasis miestas: Kaunas
 Jūsų kontaktai (nebūtina,BETarrow-10x10.png pageidautina): steam : rburton (nanox)
 Apibūdinkite savo charakterį: Esu gana draugiškas, mėgstantis diskusijas asmuo, dažniausiai bandau apsimesti rimtu (nelysti į kvailas diskusijas), bet man tas nepavyksta ir mėgstu pajuokauti su humoristais. 
• Kokia jūsų mėgstamiausia sporto šaka?: Nėra tokios.
• Kuo galite pasigirti, kuo esate išskirtinis iš kitų?: Esu toks pats kaip ir kiti, turiu ir privalumu ir trūkumų, išskirti savęs iš kitų negalėčiau.
• Kuo užsiimate? Kuo domitės? Ką veikiat laisvalaikiu?: Šiuo metu esu susidomėjąs grafika, tuo užsiimu, nenoriu pameluoti, ketvirtus metus. Stengiuosi šioje srityje atrasti savo stilių, išmokti vis kažko naujo ir be abejonės tobulėti. Laisvalaikis iš to ir susideda, daugiausiai skiriu grafikai, taip pat nepamirštu ir mokslų, užsiėmimų kitų, kaip sporto.
• Kaip pradėjote žaisti SA:MP?: Visa istorija prasidėjo nuo vieno populėresnio samp serverio, kuriame ir pradėjau žaisti su kiemo draugais, kai dar buvau visiškas kiemo vaikis.
• Iš kur sužinojote apie GreenSide projektą?: Sužinojau labai senai, prieš serverio starta iš gruzino, kuris pranešė ryžyno projekte.
• Jūsų serverio autoritetas, į ką lygiuositės, ko sieksite?: Nėra tokio.
• Jūsų gyvenimo autoritetas, ko sieksite realybėje?: Konkrečių tikslų neturiu, šiuo metu mastau sieti savo gyvenimą su menu, didžiausias noras tapti profesionaliu grafikos dizaineriu ir užsiimti architektūra.
• Ar turite brolių, seserų, augintinių?:  Turiu brolį ir sesę, bet jie ženkliai vyresni už manę ty. +15.
• Ar turite merginą(vaikiną)?:  Ne (galvos skausmas).
• Jei norite dar plačiau papasakokite apie save: 
• Jūsų nuotrauka (privaloma)
HW5dv8r.png

 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Tai,kad sakei eini į ąžuolyną kačelke stumi 50kg,o db tenisas? nu jsn xD gl

apie stumima nei zodzio nesakiau, o kad einu - taip. O tenisas tiesiog labiausiai patinka, o ne ka lankAu ;)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Sw malonu, rimtas, matos esi gangas esi:D Ir išties iš tavo poelgių ir veiksmų neduočiau tau 15 :D galvojau kokį 17/18

Tai aš tik sakau, kad man tik 15, nes galvoju jog gėda būtu žaisti 18 sa-mp (šiaip juokauju xD)

 

 

ĮSPĖJU. Žmonės neapsigaukite, čia yra fake. Susirado FB random čiūvą ir įsimetė fotkę.

... gi daviau 200k žaidime, sakiau nesakyk, vistiek... ačiū, mldc.

 

 

sv antane

sv kirvi

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Sveikas. Povilai kartais nežadi lošt vLrg? Mačiau acc susikūręs tenais :D

Žaist nežadu, tiesiog tenais pučia dideli burbula, o iš forumo pasakyčiau, kad 14mečiai kuria.. Vienoje iš savo temu tai pažymėjau.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.