l1xf06y.pngIyUNlvs.pngl1xf06y.png

ISTORIJA

Gauja susikūrė šiuometinėje Italijoje, Neapolyje. Gaujai vos susikūrus buvo pripažinta, jog ji yra viena stipriausiu ir įtakingiausių gaujų Italijoje, bet Neapoliui prisijungus prie vieningos Italijos (1861 m.) Camorra Criminals nusilpo, kaip ir daugelis kitų Italijos gaujų. Daug narių buvo sugauti arba nušauti teisėsaugos, todėl gaujai pamačius, jog popieriai eina tik blogyn kol jie yra Italijoje, visi persikėlė į JAV esančių miestelių teritoriją vadinamą – Red County.

Gaujos reikalai pagerėjo akimirksniu, nes didelių priešininkų iš nusikalstamų grupuočių jie neturėjo. Camorra Criminals stiprėjo ne mėnesiais, bet dienomis, per kelias dienas jie užvaldė miestų kaip Los SantosLas Venturas, bei San Fierro gatves, jokia kita gauja nebuvo jai lygi. Tačiau įvyko tai, ko niekas nesitikėjo, gaujos lyderis buvo išduotas, bei priduotas valdžiai jo pačio padėjėjo Franklino. Lyderis dėl to sėdo ilgam, o gauja išsibarstė po visą JAV.

Praėjo keletas metų, ir Camorra Criminals netikėtai vėl atsiranda veiksmo sukūryje, ten pat kur ir buvo sugniuždyti prieš daug metų, SF miesto gaujų kare. Gaujos lyderio vietą Troy užleido Laurynui, kuris pasižymi savo atkaklumu, bei atsakingumu, gerai žinomas dėl savo ilgai praleisto laiko teisėsaugos valdžioje. O pats Troy pasimokęs iš savo klaidų, pasižadėjo sau, jog jis ir Laurynas kartu iškels šią gaujos į aukštumas kuriose ji ankčiau buvo.

l1xf06y.png

LYDERIAI

Laurynas Leigon

Troy Wyatt (Dainius Callidi)

Vilius Extra

BUVĘ LYDERIAI

Josh Excite

Jake Armani (Jeffrey Watson)

Just Remix

Franklinas Elo

l1xf06y.png

oDsKxgr.png

l1xf06y.png

l1xf06y.png

l1xf06y.png

l1xf06y.png

l1xf06y.png

l1xf06y.png

l1xf06y.png

Redaguota Troy Wyatt

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

ant tiek lieva gauja aš negaliu ant tiek pamojnais reikia būt aš tokių dar nematės gaujų, nenoriu aš čia kažką verkt bet juz pasižiekit ką jus darot kadrai, 1 begu uz manes 5 su dgl 2 su rifle saudo ir 3 su ak :DDDDddddd as negaliu paprasai dgl ar nark pigiau parduot tai ne jiem gaila nu tai nafik tas gaujas kurt tada, ale dabar gauja mesine susikurei kietas leigonas ar koks cia bajeris pas tave su tokia mesa varyt, nark dgl parduot pigiau pamojna, dar kazkokiu kindernauzeriu prisiima penkiese nusauna 5 minutes rasineja i sms, stfuu ant jusu sitos gaujos ir ant visu nariu nuo a iki z.

Redaguota Gangster_Jostkiy

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
2 minutes prieš, Gangster_Jostkiy rašė:

ant tiek lieva gauja aš negaliu ant tiek pamojnais reikia būt aš tokių dar nematės gaujų, nenoriu aš čia kažką verkt bet juz pasižiekit ką jus darot kadrai, 1 begu uz manes 5 su dgl 2 su rifle saudo ir 3 su ak :DDDDddddd as negaliu paprasai dgl ar nark pigiau parduot tai ne jiem gaila nu tai nafik tas gaujas kurt tada, ale dabar gauja mesine susikurei kietas leigonas ar koks cia bajeris pas tave su tokia mesa varyt, nark dgl parduot pigiau pamojna, dar kazkokiu kindernauzeriu prisiima penkiese nusauna 5 minutes rasineja i sms, stfuu ant jusu sitos gaujos ir ant visu nariu nuo a iki z.

https://www.youtube.com/watch?v=n2O2Qr2nfog

https://www.youtube.com/watch?v=8u5_DKBwwY0

Norejau paklaust ar jus cia prakaitas musa ar kaip cia?

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
8 minutes prieš, Gangster_Jostkiy rašė:

man rods sita ilgiau rasei nei jusu visa gauja zonoj sian prabuvot

nu tai jei 1 ant 10 eini i zonas, kam isvis eit i jas ir verkt paskui ? 

Redaguota Clayton_Manson

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dabar, Gangster_Jostkiy rašė:

koks tolkas į ta zona eit kai tokie*cenzūra*ai va laksto desimt ant vieno *cenzūra* paziureciau kaip tu *cenzūra* nueitum i zona vienas ant desimt pasaudytum protinguoli su mase tai zjbs lakstyt ane

rašai kažką kai buvo tavo gaują Lucchese Crime family ir kažkokie Killo Tray Ballas ant inf 12 snukiu užsilipe ir gaudot po visą miesta o dabar kažka verki kad mes taip jum darot 

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dabar, Jack_Prain rašė:

rašai kažką kai buvo tavo gaują Lucchese Crime family ir kažkokie Killo Tray Ballas ant inf 12 snukiu užsilipe ir gaudot po visą miesta o dabar kažka verki kad mes taip jum darot 

parodyk kur as gaudziau su dvylika snukiu ant infernus

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
1 minute prieš, Gangster_Jostkiy rašė:

koks tolkas į ta zona eit kai tokie*cenzūra*ai va laksto desimt ant vieno *cenzūra* paziureciau kaip tu *cenzūra* nueitum i zona vienas ant desimt pasaudytum protinguoli su mase tai zjbs lakstyt ane

kas tau yra as nsprt :DDDD gi apsiramink ir eik i ta zona ,o ne liek savo nerva ce :DDD bazaras keistas esi :D

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
4 valandas prieš , Gangster_Jostkiy rašė:

malonu susipazint maratoninkas, atsikeliat i zona, sumirstat o poto like begat 5 kilometrus kuo toliau tikedamiesi nesukrist, kam tada i zonas judat kai atsikeliat ir ismire pradedat begt maratona

Redaguota deshawn

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
3 valandas prieš , Gangster_Jostkiy rašė:

lyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyygiai ta pati galima pasakyt ir apie tavo gauja, tai geriau isvis galejai nieko cia nekomentuot. Isplaukei seniuk pabuvojes su nierka vienam genge

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
3 minutes prieš, Kadilaks. rašė:

lyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyygiai ta pati galima pasakyt ir apie tavo gauja, tai geriau isvis galejai nieko cia nekomentuot. Isplaukei seniuk pabuvojes su nierka vienam genge

Kzn bet geriau su nerka genge būt negu leigonu

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
3 valandas prieš , Gangster_Jostkiy rašė:

Nenustebau pamatęs, jog tokia nesąmone parašei. Kiekvieną kartą žaidime kai tave kažkas nušauna iškart apsiverki ir pradedi į /sms rašyti įvairiausias nesąmones, įžeidimus. Gaudom tai gaudom so what?? Ta prasme mes tiek ašarų neliejom kiek tu vienas dabar čia forume. Buvo laikai kai ir mus gaudydavo su 2 infernusais ant kurių mažiausiai po 3 - 4 žmones tupėdavo. Kalbant apie narkotikus ar deagle kažkaip žinok nelabai norisi parduoti jums pigiai po tokių kaip Nerioske su savo grūdais ar tavo eiliniais verksmais. Zonose įvairiausiai įžeidinėjat, prakaituojat, o paskui pareina į /sms visokie grąsinimai kad negausim veiksmo jeigu neparduosit pigiai deagle ir nark. Dėl „stfu“ rašymų tai irgi nemanau, kad šiaip sau yra rašinėjama, nes ne pirmą ir manau ne paskutinį kartą esu matęs  tas tavo ašaras zonose. Apie mėsas tai nelabai žinau ką kalbi, bet norėjau ir naujiems žmonėms suteikti šansą pasireikšti gaujose ir tiek. Pavyzdžiui paimkime jūsų gaujos narius Dovis_Gtx ir Tony_Mersedez juk irgi nauji veidai gaujose, bet mes nepuolam tau ar Andriui į /sms rašinėt ką čia per mėsas renkat ir t.t. Ir šiaip daugelis žmonių rašė dėl pakvietimo į gaują, bet daugelio nekviečiau, nes gaujos narių mano gaujoje ir taip pakanka.  Vienu žodžiu nžn tvarkykis savo anger issues arba bent jau pertrauką padaryk nuo gaujų, nes mano atžvilgiu esi silpnų nervų žmogus. Btw why are you here bro? http://prntscr.com/p1vtvr

Redaguota Leigon.

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Buciau isnesiojas nors ir 1v20. sėsk ant taburetes atvarysiu nieko nesikvietes nors ir jusus 32 as savo zodi patikek turiu. Gera gauje ateiceu pagaudyt aprilos, nes lieva acc dave ir bana dave tas acc man, bet neateisiu nes rkoinei aš... :(((( Parduokit Aprilai gunu papigei gi veiksmo duoda vienas, 

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Atsakyti

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

• Šiuo metu peržiūri   0 narių

Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.