Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

Prisistatau Robin_Green

Tautvidas_Krisci

Rekomenduojamas pranešimas

Jūsų Vardas_Pavardė žaidime:Robin_Green
• Jūsų tikrasis vardas:Tautvydas, matau dauguma šiame serveryje yra Tautvydu. 
• Jūsų amžius:Esu 15 metu, 2004-04-28.
• Iš kokio miesto esate?:Esu beveik iš šiauliu, tai arti o tikras Ginkunai, netoli šiauliu.
• Kokie jūsų charakterio bruožai?:Na tai ka, mano charakteris gan tikrai vyriškas, nesu niekada pyktas, visada bunu draugiškas, esu sportuojantis, megstu pažaisti visokius idomius žaidimus, esu Garintojas modu numyletinis, esu nerukantis, esu normalaus ugio apie 1.77cm, esu isižiurejes geriausiai serveri kuris mane domina bei traukia jame žaisti, tai yra Greenside.lt, katrie esate iš šiauliu parasykite žaidime, duosiu adresus, galesim išlysti i kiema ir pabendrausime, o daugiau tai ka viska žaidime pamatysite, noriu dar padekoti katrie man nuo vakar buvo padeje serveryje katrie padejio turi žinoti.
• Laisvalaikio hobis(-iai):Hobis - Krepšinis, Tenisas, Turnikai sportavimas.
• Ar turite augintinių? Jei taip tai kokių: Augintiniu neturiu, bet neužilgo pirksim šuni.
• Kada pradėjote žaisti SA-MP?:Pradejau gal pries kokius 5metus, esu daug laiko nustojes žaisti, bet va vel pradejau.
• Iš kur sužinojote apie Greenside.lt projektą?:Oi dabar nepamenu nes nuo pat starto buvau su vienu nick užsiregines, bet visus logus pamiršau.
• Vieta visoms likusioms mintims išsireikšti:Tai ka visiems linkiu sekmes žaisti greenside.
• Nuotrauka(privaloma):https://imgur.com/a/yogTCpx

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.