Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Žvejok 2024! ×

Pristatau Keet_Marshow.

Keet_Marshow

Rekomenduojamas pranešimas

• Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Keet_Marshow.
• Jūsų tikrasis vardas: Domas.
• Jūsų amžius: Dvidešimt vienas.
• Iš kokio miesto esate?: Kybartų.
• Kokie jūsų charakterio bruožai?: Na, esu ramaus būdo, nemėgstu išsišokt ar užsipulti kitus. Linksmumo pas mane tikrai netrūksta, mėgstu dažnai pajuokaut, kartais persistengiu, bet ką gi padarysi, taip jau būna. Be to esu atsakingas, apgalvoju viską prieš darant savo veiksmus. Kaip čia nepaminėjus rūpestingumo ir „mielumo“.
•Laisvalaikio hobis(-iai): Kaip ir visų čia esančių, papliekt samp‘uką. Išjudėt į lauką pastumt su savais drūžokais. Tripint su vieliku į ganėtinai ilgas keliones. Vienas iš mano mėgstamiausių, praleist bent pora valandžiukių prie turnyko.
• Ar turite augintinių? Jei taip tai kokių: Neturiu.
• Kada pradėjote žaisti SA-MP?: • Iš kur sužinojote apie Greenside.lt projektą?: Labai senai, prieš tris/keturis metus..Kiek pamenu sakė duos free drk ir money daug. O, jei rimtai, tai žaisdamas kitam projekte išgirdau apie naują serverio atidarymą, kurio veiksmas vyks kaimeliuose. Todėl nusprendžiau prisijungti ir pažiūrėti kas čia gero bus.
• Vieta visoms likusioms mintims išsireikšti: Kas nori artimiau susipažint, nesidrovėkit, rašykit. Myrkt, myrkt.
• Nuotrauka(privaloma): ce dar kaj jeunas buvau

Spoiler

fd49a65e52b25893e5ab76f66a61f8bd132.jpg

b1a412da7ef77debd020add373198fe5455.png

 

Redaguota Keet_Marshow

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.