Šeštoji analizė į „Midnight Taxi“ firmą.

mfVxhHs.png

• Sveiki atrankoje sulaukiau tikrai neblogų kandidatų, ir tikrai perspektyvių asmenybių, kurie manau man galės padėti firmoje. Dar kartą į darbą patekti bandė jau čia du kartus dirbęs žaidėjas, dėl jo man kilo daugiausiai klausimų, ir tikrai ne vieną valandėlę galvojau ar suteikti jam dar vieną šansą(verdiktą pamatysite žemiau.). Tikrai džiugu matyti jog didėja žmonių skaičius kurie pildo į firmą, kaip ir minėjau buvo tikrai neblogų anketų, to ir džiaugiuosi. O dabar sveikinu patekusiuosius, kurie pateko susiekite su manimi per žaidimą, forumą, ar (TeamSpeak3) programą, būsite trumpai apklausti, sekančiame etape.

• Iš viso pildžiusių žaidėju skaičius • 15
• Patekusiųjų į antrą etapą skaičius • 9
• Nepatekusiųjų skaičius • 6
• Nepateko dėl pažeistų anketos pildymo taisyklių • 1

• Analizė •

Black_Viper • Sveikas Algimantai, anketa vidutinišką, bet aktyvumas bado akis, jis nėra geras, per šį mėnesį sugebėjai pražaisti tik 5 valandas, kas manau tikrai mažai. Tikiuosi jog grįžai iš po pertraukos, ir vėl pradėsi aktyviai žaisti serveryje, džiugu matyti tave pildanti į šį darbą. Tave atsimenu dar nuo pervežėjų, kur dirbai pas mane, kiek atsimenu mėgdavai pyktis, tas parašyta ir mano darbuotojų bylose apie tave, tikiu jog žmonės gali keistis, todėl suteikiu šansą. Tikiuosi juo pasinaudosi. Laukiamas (TeamSpeak3) programoje, kur vyks antrasis etapas.

Davydas_Pan • Labas Dovydai, tavo anketa nėra bloga, bet tikrai nėra gera, kadangi į kelis klausimus atsakai tikrai atmestinai, kas mane liūdina. Nežinau kas tu per žmogus, kadangi prisistatyme, rašai jog kartais tavo humoras būna labiau nejuokingas nei juokingas, bet smagu jog bent prie pristatymo kažkiek padirbėjai. Tęsiant tavo anketos analizavimą, galiu pastebėti jog nedirbai jokiame darbe su pakvietimu, atrankoje paminėjau jog suteiksiu šansą naujokams pasireikšti šioje firmoje, savo žodžio žadu laikytis, bet tavo aktyvumas vėl gi užkliuvo, jis silpnas, ir man nelabai reikia tokių darbuotojų kurių aktyvumas mažas. Bet tikiuosi jog tai pasitaisys, laukiamas (TeamSpeak3) programoje, kur vyks antrasis etapas.

Jeff_Boyka • Sveikas Manfredai. Dėl tavęs gavau sukti galvą, ir ilgą laiką galvojau ar nebus kaip praeitą kartą, ar nepaliksi firmos, ir ar iš viso man naudingai dirbsi čia. Į pagalbą pasikviečiau (Žemaitis_Žmogus), jis apie tave parašė nuomonę man privačiai, ji buvo teigiama, kas prideda tau pliusą. Bet po to prisiminiau ankstesnius tavo kartus šioje firmoje, tu pradirbdavai daug laiko, bet efektyvumo jokio nebūdavo, tiesiog stovėdavai budėjime. Nenoriu rizikuoti trečią kartą, gal kai parodysi jog moki būti pastovus, tuomet ir pateksi, sėkmės kitą kartą, lauksiu sekančioje atrankoje.

Saras_Kietas • Hey Šarūnai, perskaičiau tavo anketą, ir iškarto į galvą šovė klausimas, kaip galima su tokia anketa pildyti į darbą su pakvietimu, nieko blogo apie tave nenoriu sakyti, kaip matau esi tikrai draugiškas, ir mėgsti tvarką, kas manau yra tikrai pagirtina, bet reikia daugiau padirbėti su anketą, ir tada bandyti, nes dabar atsakymai į klausimus trumpi, trūksta išsamumo, tikiuosi atsižvelgsi į mano pastabas ir bandysi sekantį kartą, sėkmės.

Benito_Cartel • Labas Ernestai, ko gero viena iš geresnių anketų šioje atrankoje, kad ir iš viso užpildžiusių skaičius yra 15, tavo anketa malonu skaityti, pateiki visus atsakymus į klausimus, keletas trūkumu yra, bet jei nemanau jog atsiliepia galutiniam verdiktui. Peržiūrėjau tavo aktyvumą serveryje, vakar rašei jog nuo šiandien jį pradėsi gerinti, to ir tikiuosi, kadangi tikrai būtų smagu išvysti tave mano firmoje, tad tau šansą suteikiu, ir tikiuosi ateisi į antrą etapą pasiskaitęs,ir žinosi kažką. Laukiamas (TeamSpeak3) programoje, kur vyks antrasis etapas.

Wizard_Airidas • Anketa kaip ir praeito kandidato viena iš geresnių, kaip žmogus esi man pakankamai gerai žinomas, žinau tavo gerąsias savybės, ir keletą blogų. Analizuojant anketa tikrai patiko kaip išsamiai atsakai į klausimus, ir į visus juos pateikti visi reikalingi atsakymai, tiesą užkliuvo aktyvumas, kuris nėra puikus, bet reikia manyti jog jis pagerės. O firmoje dirbsi ir po to kai būsi susirinkęs visus dpasiekimus. Laukiamas (TeamSpeak3) programoje, kur vyks antrasis etapas.

Mantas_Ytas • Net nebežinau kelintą kartą bandai patekti į šį darbą, įskaitant ir žaidimo atrankas, bet kaip matau iš klaidų nepasimokai, į visus klausimus atsakai tikrai trumpai, kas manau nederamą, norėtusi pamatyti kažkiek išsamesnių atsakymu, ir pristatyme galėjai kažkiek daugiau aprašyti save. O šiaip į visus klausimus atsakymai yra, bet vėl gi nematau įdėto darbo anketoje, ją rašai atmestinai, todėl šis verdiktas manau atitinką viską. Nepatekęs.

Mantvis_Bmw • Anketa vidutiniška, prie jos esi praleidęs nemažai laiko, kas atsispindi joje. Į visus klausimus pateikti visi reikiami atsakymai, kiek akį rėžią jog nepakeitei nei šrifto ir spalvos, buvo sunku įmatyti tavo atsakymus, bet kažkaip sugebėjau išanalizuoti tavo anketą. Tavo aktyvumas nėra geras, pripažinkim šį faktą, per 15 mėnesio dienų, tu sugebėjai pražaisti tik 22 valandas, kas manau per tokį laiko tarpą yra pakankama mažai. Gailą nepateikta darbo patirties fotografija, kas aiškiai pažeidžia taisykles, bet esi naujokas, todėl laukiamas (TeamSpeak3) programoje, kur vyks antrasis etapas.

Johny_Tress • Sveikas Mintarai, džiugu matyti tave pildanti į šį darbą, ir tikrai didelis pliusas jog nebijai parašyti, jog apie šią firmą tavo nuomonė prasta, tikrai gerbiu tokią nuomonė, o ne visas kitas kuriuose aprašoma, kad firma tikrai „wow“. Analizuojant tavo anketą neužkliuvo joks dalykas, apart tavo aktyvumo, 3 valandos per šį mėnesį yra tikrai mažai, nors anketoje rašai jog gali išsiskirti aktyvumu, kuria prasme, blogąja? Galiausiai galutinis verdiktas, laukiamas (TeamSpeak3) programoje, kur vyks antrasis etapas.

Ginte_Losia • Pažeisto anketos pildymo taisyklės, anketa neanalizuojama. Sėkmės kitą kartą.

Lelia_Dipsis • Anketa užpildyta neatmestinai, prie jos esi praleidus nemažai laiko, kas puikiai matosi, negaliu neslėpti fakto, jog tavo anketa yra viena iš geriausių iš visos šios atrankos. Apie tave nuomonė iš mano pusės yra teigiama, teko bendrauti su tavimi, neblogai žinau tavo charakterį, bet nežinau kokia esi darbuotoją, efektyvi, ar tiesiog tokia kuri tiesiog pražaidžia minutes ir daugiau nieko neveikia. Aktyvumas serveryje yra nemažas, ir tuo pačiu nėra didelis, visur galima pasitaisyti, tikiuosi pasitaisysi ties šituo dalyku ir parodysi geresnį aktyvumą nei dabar. Laukiama (TeamSpeak3) programoje, kur vyks antrasis etapas.

Leo_Dream • Tavo anketos analizavimas praėjo greičiausiai, nežinau tikslios priežasties, bet galiu pasakyti, galėjai į klausimus atsakyti ir daug išsamiau nei dabar. Realiai gavau nemažai laiko apgalvoti galutinį tavo verdiktą, bet galiausiai turiu įj, ir jis yra paprastas. Laukiamas (TeamSpeak3) programoje, kur vyks antrasis etapas.

Haku_Rinha • Sveikas kolega, tave atsimenu puikiai nuo praeito karto kai dirbai pas mane, žinau tavo visas charakterio savybės, jų tikrai tikrai daug, ir daugumą jų yra teigiamos, gailą jog praeitą kartą palikai firmą, bet noras išbandyti kitas firmas buvo didesnis. Analizuojant tavo pateiktą anketą laikas greitai praėjo, nežinau kiek laiko ją analizavau, bet tavo anketa yra tikrai gera, ir įdėtą kažkiek darbo. Aktyvumas serveryje yra geras, per 15d pražaidei jau 3d. Kas mano nuomonė yra tikrai nemažai. Laukiamas (TeamSpeak3) programoje, kur vyks antrasis etapas.

Apibendrinant viską buvau sulaukęs iš viso 15 anketų, bet keletą iš jų buvo ištrintos pačių kandidatų noru, gerbiu jų apsisprendimą. Na o kurie nepateko neliūdėkit, šiuo metu vyksta atranka į mechanikus (ČIA), kur siūlau jums ir išbandyti jėgas, kadangi naujas direktorius, idėjos, ir gal jums ten labiau patiks nei taksistuose. Žaidėjai kurie pateko į sekantį etapą susiekite su manimi greičiau nei per 24h, kitaip jūs būsite automatiškai atmesti. • Žaliai pažymėti nick yra jau apklausti ir patekę į firmą.

Redaguota Derek_Escobar

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Atsakyti

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

• Šiuo metu peržiūri   0 narių

Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.