Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Žvejok 2024! ×

Prisistatau Tautvidas_Hunter

Tautvidas_Krisci

Rekomenduojamas pranešimas

Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Tautvidas_Hunter 
• Jūsų tikrasis vardas:Tautvidas.
• Jūsų amžius:Esu 15 metu, 2004-04-28
• Iš kokio miesto esate?:Esu iš šiauliu, gyvenu pri saules miesto, ilgai nebegyvensiu isvarysim gyventi pas senelius i Pakruoji, tikekimes kažkas žino ta miesteli, bei bendrausime puikiai.
• Kokie jūsų charakterio bruožai?:Na ka, esu pakankamai draugiškas kaip ir visi kiti, esu patrauklus, padedantys bėdoje jei galiu pagelbeti, esu neaukstas 1.77cm. Esu plono kudumo.
• Laisvalaikio hobis(-iai):Laisvalaikiu žaidžiu krepšini, esu gerai pažaidantys, turiu daug iegu, esu nerukantis, tiktais megstu paveipinti tiksliau pagarinti, krepšini žaidžiu jau kažkur 3-4, tai esu gerai pramokes, turiu daug pasiekes varžybose, bei žadu nenumesti krepšinio.
• Ar turite augintinių? Jei taip tai kokių:Neturiu augintiniu, bet už kokios savaites žadame pirkti katyte veisline.
• Kada pradėjote žaisti SA-MP?:Pradejau iš tikro žaisti prieš kokius 3-4menesius. Nelabai žaisdavau su kompiuteriais.
• Iš kur sužinojote apie Greenside.lt projektą?:Sužinojau is interneto tarp samp.serveriai, pamaciau daug žaidejiu bei veiklos, tai užsukau palosti rimtai ir draugiskai, bei daug ka pasiekti šiame serveryje.
• Vieta visoms likusioms mintims išsireikšti:Tai ka visiems sekmes greenside serveryje, prašyčiau man padeti jei prireiktu kažko, tiktai jums padesiu.
• Nuotrauka(privaloma): https://imgur.com/a/7JUxfV3

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias

Sveikas malonu bendrausime

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.