Jump to content
Atranka į gaujų prižiūrėtojo pareigas ×
Nesisiųskite jokių .cs ar .asi failų tiesiogiai iš nepažįstamų žmonių. Galite prarasti mūsų serverio vartotojus! ×

Kilo Tray Ballas

Andrius_Quattro

Rekomenduojamas pranešimas

R1IGNY1.png

2019.05.26

Kilo Tray Ballas - gauja įsikūrė maždaug 2019 metais, San Franciske. Gaujai tuo metu vadovavo jauno amžiaus lyderis - Andrius. Tai yra lietuvių kilmės gangsteris, kuris dar būdamas kūdikis, su tėvais persikėlė gyventi į Jungtines Amerikos Valstijas, Oklandą. Tais metais, Andriaus tėvai turėjo didelių problemų Lietuvoje ir jie ten nesijautė laimingai, kadangi Andriaus tėvas buvo susijęs su nusikalstamu pasauliu. Tačiau, niekas iš artimųjų nežinojo, kad jis su tai yra susijas, tad privalėjo dingti iš Lietuvos. Persikėlęs gyventi į Oklandą, situacija pagerėjo, tėvai susirado darbą, uždirbdavo nemažai pinigų ir augino savo sūnų - Andrių. Oklande laimingai gyveno 17 metų, kol viską sugadino vienas vakaras. Andriaus tėvas grįždamas iš darbo buvo negailestingai sušaudytas Grove Street gaujos narių ir Andriaus tėvas žuvo. Keletą metų, niekas nežinojo būtent dėl ko buvo sušaudytas Andriaus tėvas, bet paskui, policija išsiaiškino, kad jis buvo susijęs vėl su nusikalstamu gyvenimu. Ir, jis buvo susijęs su The Ballas gauja, kur buvo lyderio padėjėjas. Policija pradėjo ieškoti Ballas lyderių, kurie pridarė nemažai nemalonumų visam Oklandui bei San Franciskui. Policija po kelerių metų sučiupo Ballas lyderius ir dėl tos priežasties The Ballas gauja žlugo. Po metų, Andrių ištiko dar viena labai skausminga žinia. Po tyrimų, daktarai sužinojo, kad Andriaus mama sirgo nepagydoma liga ir pasakė, kad jai gyventi liko labai mažai. Andrius buvo sugniuždytas ir po keletą mėnesių jis neteko savo mamos. Tačiau, Andrius nepamiršo ir savo tėvo, kuris buvo sušaudytas Grove Street gaujos narių ir siekė jiems atkeršyti už viską. Ir jis tai pažadėjo. 22 - ejų amžiaus Andrius, 2019.05.26, San Franciske, įkūrė gauja, kuri nešioja Ballas apranga bei jos spalvas. 

2019.06.30

2019 metų, birželio 30 dieną, gaujai atėjo labai skausminga diena. Policijos pareigūnai sučiupo šios gaujos lyderį ir buvo pasodintas į kalėjimą. Nuo tos dienos gauja žlugo. Tačiau, yra labai įdomi istorija, kaip pavyko pabėgti 2 - iems Andriaus padėjėjams. Tą dieną, visi trys lyderiai buvo Andriaus namuose bei teisėsauga sužinojo kad tai yra būtent gaujos lyderio namas. Andriaus padėjėjai prižadėjo jo nepalikti ir kovoti iki galo. Tačiau, Andrius įsakė jiems bėgti iš jo namo bei slėptis nuo teisėsaugos. Jie tai ir padarė, bet prieš pabėgdami, jie pažadėjo kad jie ištrauks Andrių iš kalėjimo bei pratęs savo nebaigtus darbus. 

2019.09.22

2019 metų, rugsėjo 21 dieną, Andriaus padėjėjai ištesėjo pažadą. Po 3 mėnesių, jo ištikimi padėjėjai Domis_Raz ir Lukazzs_Lukazzs su dar keliais buvusios gaujos nariais suorganizavo pabėgimą Andriui, kuris buvo be galo sunkus, kadangi teisėsauga dėjo dideles pastangas Andriaus saugojimui. Tačiau, vis tiek buvo atrastą būdų, kaip tai apeiti. Ir Andriaus padėjėjų bei buvusios gaujos narių pastangos buvo tobulos bei Andrius sugrįžo į laisvę. Andrius grįždamas į laisvę, paskelbė, kad Kilo Tray Ballas gauja yra oficialiai atkurta bei sieks pabaigti dar nebaigtus gaujos reikalus.

 

k34G9sl.png

 

Andrius Quattro Domis Raz Lukazzs Lukazzs

 

 

Redaguota Andrius_Quattro

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
2 valandas prieš , Pofka_Srd rašė:

Norejau pasiteirauti.

Ar jus jau zlungante? Ar greit uzsidarysite? :(

Čia jau spręsti Andriui ar užsidarys ar ne, bet mano manymas, kad užsidarys greit jau. 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Gaują uždarė lyderis. Iš gaujos buvo tikėtasi daugiau, tačiau yra kaip yra.  Gaujos pasirodymas vidutinis, buvo momentų kai gauja dominavo zonose, tačiau buvo ir tokių momentų kai gauja nepakankamai aktyviai dalyvavo zonose, gavus oficialumą gauja nevengė daryti grobimų. Per 16 dienų gauja susirinko 12 nusižengimo taškų, 2 iš jų buvo už gaujos narių užblokavimus, o likusieji už piktnaudžiavimą administratoriaus komandomis. Lyderiui prieš uždarant gaują ir neatsiimant sukauptų pinigų iš gaujų finansavimo jam buvo pervesta (50%) 11965€.

 Tema rakinama.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

  • Stilius

2020 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...