Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Žvejok 2024! ×

Peikiu Policijos Departamento Direktorių Zemaitis_Zmogus

Hash_Vertigo

Rekomenduojamas pranešimas

• Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Hash_Vertigo

• Vadovo Vardas_Pavardė serveryje : Zemaitis_Zmogus

• Kokiai firmai šis vadovas atstovauja ?: Policijos departamentui.

• Už ką šis vadovas yra peikiamas ?: Už darbuotojo nenubaudimą kai jis pritrūko įrodymų papeikime. Buvo parašytas papeikimas ant policijos departamento darbuotojo Bevardisz_Raidas dėl neteisingo /ita naudojimo, paprašius pateikti įrodymus, darbuotojas pateikė visiškai neaiškią vaizdo medžiagą kurioje galėtume tik spėlioti taip buvo ar nebuvo.. Taigi dėl įtarimo už bėgimą neturiu priekaištų, tačiau buvau įtartas už nelegalių prekių turėjimą / naudojimą ir už grėsmę PD / Žaidėjo gyvybei. Pateiktoje vaizdo medžiagoje matosi kaip pareigūnas vejasi, aš jo laukiau su savo pažįstamu ant kalno, pareigūnui pasimačius kelyje mano pažystamas Khai_Lewis pradėjo į jį šaudyti, kadangi pareigūnas naudojo sekimo komanda aš buvau apjuostas raudonu cilindru todėl jis visad matė mane, tačiau nebuvau vienas ir prie pat manęs visada stovėjo Khai_Lewis kuris šaudė į jį. Mane nušovė pareigūnas kai aš tupėjau tačiau nei vienoje vietoje nėra aiškiai matoma kad aš į jį šaudyčiau kadangi tarp rato buvau ne vienas o vaizdo medžiagos gale Khai_Lewis buvo nušautas, bei puikiai matomas su ginklu rankose, o medžiagoje nesimatė nei kart kad šaudė du asmenys. Manau įrodymai turi būti aiškus, neabejotini. Prieš baudžiant privalu įsitikinti kaip buvo vaizdo medžiagoje pamatėme viską pareigūno akimis, nemanau kad turėjau būti nubaustas. Parašius papeikimą ant Bevardisz_Raidas bei paaiškinus situacija buvo nekreipiama dėmesio ir papeikimas tiesiog buvo atmestas, kaip gali užtekti įrodymu kurie net nėra aiškūs? PD darbas serveryje yra svarbi dalis, o dabartinis direktorius nėra pajėgus griežtai, bet teisingai vertinti situacija todėl manau kad direktorius Zemaitis_Zmogus pasinaudojęs savo postu tiesiog išsuko, bei atmetė papeikimą dėl Bevardisz_Raidas kai aiškiai jam trūksta įrodymų. Būtų puiku jeigu atsižvelgtumėt į situacija iš šono, vaizdo įraše galimų variantų daug, bet esmė kad jie nėra tikslūs. Taipogi vaizdo įraše matome koks chaosas vyksta tarp policijos departamento narių, stebėkite viska detaliai ir pamatysite.

Įtarimų lentelėhttps://imgur.com/a/Q4hvnPu

Bevardisz_Raidas vaizdo įrašas: 

Spoiler

 

• Kokiai taisyklei šis vadovas nusižengė ?: Direktorius nenubaudė darbuotojo už taisyklių nesilaikymą, darbuotojas turėjo pateikti aiškesnius įrodymus. 

• Vaizdinė medžiaga, kurioje matosi vadovo pažeidimas : Papeikimo postas.

 

Redaguota Hash_Vertigo

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Sv, http://prntscr.com/paue41 šitais bevardis taikosi į tave ir šaudo ir jam eina hp iš tos pusės kur tu stovi bei matosi kaip šoviniai eina iš tavo pozicijos link jo. Man įdomu dar kodėl tu man rašai netai kad "aš nieko nešaudžiau" bet "Įrodymuose nesimato kai šaudau"? Aš ir bevardisz nesam draugeliai tam kad atmesčiau papeikimą, darbuotojas turi gerą reputaciją darbe ir jis yra patikimas ir netikiu kad jis būtų melavęs kad tu šaudei į jį. Dar noriu paklaust kodėl tu rašei taip darbuotojui tada https://imgur.com/a/oFfA9iW jeigu tu nešaudei?? Video matosi kaip taikosi į tave nes tu esi centre cilindo todėl kad jis tave sekė su komandą /sekti ir į jį šaudai ir dar pats prisipažini. Patys pasirenkat mum ale duoti "veiksmo" už tai gaunat starus ir poto bandot verst darbuotojus rašydami bereikšmius papeikimus vien tam kad darbuotojas gautu įspėjimą. 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
3 minutes prieš, Ž. Žmogus rašė:

Sv, http://prntscr.com/paue41 šitais bevardis taikosi į tave ir šaudo ir jam eina hp iš tos pusės kur tu stovi. Man įdomu dar kodėl tu man rašai netai kad "aš nieko nešaudžiau" bet "Įrodymuose nesimato kai šaudau"? Aš ir bevardisz nesam draugeliai tam kad atmesčiau papeikimą, darbuotojas turi gerą reputaciją darbe ir jis yra patikimas ir netikiu kad jis būtų melavęs kad tu šaudei į jį. Dar noriu paklaust kodėl tu rašei taip darbuotojui tada https://imgur.com/a/oFfA9iW jeigu tu nešaudei?? Video matosi kaip taikosi į tave nes tu esi centre cilindo todėl kad jis tave sekė su komandą /sekti ir į jį šaudai. Patys pasirenkat mum ale duoti "veiksmo" už tai gaunat starus ir poto bandot verst darbuotojus rašydami bereikšmius papeikimus vien tam kad darbuotojas gautu įspėjimą. 

Nustebau pamatęs tokia žinutę, tavo nurodytoje nuotraukoje nesimato jog šaudyčiau, įrodymai turi būti tikslūs nesuprantu kaip galima to nesuprasti, matosi tik kad aš buvau nušautas, o Khai_Lewis šaudė vienas gale vaizdo medžiagos matėsi jog bėgo su ak-47. Darbuotojas nepateikė svarių įrodymu todėl jis turi būti nubaustas, tuo labiau darbuotojas pateikė vaizdo medžiagą kurioje parodė kaip dirba Policijos Departamento darbuotojai, tragiška, jie patys sau kelia pavojų. Gadinat visą žaidimo malonumą būnant tokiems neatsakingiems. Kur medžiaga kurioje matosi aiškiai kad šaudžiau aš? Atsakysiu pats į šį klausimą jos nėra ir nebus. Papeikimai nėra bereikšmiai, jie skirti palaikyti balansą, bei tvarką kurios nesilaikot.

O dabar dėl nuotraukų kurioje matosi jog parašau ,,JO" atsakant į klausimą ar šaudžiau. Tai visiškas melas ir tu tai žinai, vien dėl to tau turėtu būti gėda, nes darbuotojas tau atsiuntė nepilną chat langą, pasidariau visus įrodymus kad žinutę ,,JO" parašiau per klaidą. Kaip matau imatės netgi apgaulių, deja tai neišdegs. Įkeldami nepilną chat langą tik parodote kokie nesąžiningi esate, matau DP atsižvelgs į visa tai. Galbūt metai trukdo jums būti direktoriumi, kas ten žino?

Įrodymai dėl įkelto nepilno chat lango: https://imgur.com/a/HtaebCQ

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
7 minutes prieš, Hash_Vertigo rašė:

Nustebau pamatęs tokia žinutę, tavo nurodytoje nuotraukoje nesimato jog šaudyčiau, įrodymai turi būti tikslūs nesuprantu kaip galima to nesuprasti, matosi tik kad aš buvau nušautas, o Khai_Lewis šaudė vienas gale vaizdo medžiagos matėsi jog bėgo su ak-47. Darbuotojas nepateikė svarių įrodymu todėl jis turi būti nubaustas, tuo labiau darbuotojas pateikė vaizdo medžiagą kurioje parodė kaip dirba Policijos Departamento darbuotojai, tragiška, jie patys sau kelia pavojų. Gadinat visą žaidimo malonumą būnant tokiems neatsakingiems. Kur medžiaga kurioje matosi aiškiai kad šaudžiau aš? Atsakysiu pats į šį klausimą jos nėra ir nebus. Papeikimai nėra bereikšmiai, jie skirti palaikyti balansą, bei tvarką kurios nesilaikot.

O dabar dėl nuotraukų kurioje matosi jog parašau ,,JO" atsakant į klausimą ar šaudžiau. Tai visiškas melas ir tu tai žinai, vien dėl to tau turėtu būti gėda, nes darbuotojas tau atsiuntė nepilną chat langą, pasidariau visus įrodymus kad žinutę ,,JO" parašiau per klaidą. Kaip matau imatės netgi apgaulių, deja tai neišdegs. Įkeldami nepilną chat langą tik parodote kokie nesąžiningi esate, matau DP atsižvelgs į visa tai. Galbūt metai trukdo jums būti direktoriumi, kas ten žino?

Įrodymai dėl įkelto nepilno chat lango: https://imgur.com/a/HtaebCQ

 

va video kur matosi kad šaudei, žiek nuo 6 sekundes ir matosi dvi vietos, vienoj kai atsitūpes su ginklu taikais o paskui kai pareigūnas stovi už medžio matosi kai laikai ginklą rankose ir šaudai į jį 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
1 minute prieš, Ž. Žmogus rašė:

 

va video kur matosi kad šaudei, žiek nuo 6 sekundes ir matosi dvi vietos, vienoj kai atsitūpes su ginklu taikais o paskui kai pareigūnas stovi už medžio matosi kai laikai ginklą rankose ir šaudai į jį 

Aiškiai matome jog žaidėjo kompiuteris neišneša net sa-mp grafiku normaliai, čia nieko neįrodo tas video. Vaizdo įraše raudonas cilindras atsilieka nuo manęs tai kaip galit sakyt kuris buvau aš? Šaudė vienas asmuo, vaizdo medžiagoje negalite įrodyti jog šaudžiau aš, nick net nesimato, gal ten buvo ir trečias žmogus? Nejuokaukit su tokiais įrašais, čia gali būti tik spėlionės. Vaizdo medžiaga neįrodo pareigūno versijos, net žiūrint įrašą jį reikia kartoti kad galėtum kažką pamatyti, o vien tai reiškia kad įrodymai neaiškus, aš neįsivaizduoju kaip galima priimti tai kaip įrodymus. 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
7 minutes prieš, Hash_Vertigo rašė:

Aiškiai matome jog žaidėjo kompiuteris neišneša net sa-mp grafiku normaliai, čia nieko neįrodo tas video. Vaizdo įraše raudonas cilindras atsilieka nuo manęs tai kaip galit sakyt kuris buvau aš? Šaudė vienas asmuo, vaizdo medžiagoje negalite įrodyti jog šaudžiau aš, nick net nesimato, gal ten buvo ir trečias žmogus? Nejuokaukit su tokiais įrašais, čia gali būti tik spėlionės. Vaizdo medžiaga neįrodo pareigūno versijos, net žiūrint įrašą jį reikia kartoti kad galėtum kažką pamatyti, o vien tai reiškia kad įrodymai neaiškus, aš neįsivaizduoju kaip galima priimti tai kaip įrodymus. 

http://prntscr.com/pav61z šitais kur raudonai pažymėjau lewis yra, tu cilyndre nes cilyndras grynai ant taves yra nes tau buvo sekims. 

Kai lewis yra bevardžiui už medžio tada tu šaudai į jį ir jis į tave. 

 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
3 minutes prieš, Ž. Žmogus rašė:

http://prntscr.com/pav61z šitais kur raudonai pažymėjau lewis yra, tu cilyndre nes cilyndras grynai ant taves yra nes tau buvo sekims. 

Kai lewis yra bevardžiui už medžio tada tu šaudai į jį ir jis į tave. 

 

Gerai cilindras seka mane, tačiau video matome jog jis stringa, tai pagal tave, jam staigiai pakilo fps cilindras stebuklingai pradėjo rodyti 100% tikslumu? Čia neįmanoma nieko įrodyti su tokiu įrašu atrodo lyg minecraft modą būtu įsirašęs įžiūrėt net neįmanoma nieko, pikseliai visur. Matosi įraše kaip mane nušauna, tačiau ne kad šaudau aš. Rodote tuos pačius įrodymus, kurie nieko neįrodo. Kaip galima suprasti čia kažką, o pats užstrigęs ties ta pačia versija tu, prašau įkelk svaresnius įrodymus, jeigu jų nėra, reiškiasi prastai įvertini situacija, jeigu dabar taip atsitiko kad peikiamas pareigūnas įkėlęs neaiškius įrodymus yra teisinamas, tai galėjo tai atsitikti ir ankščiau, gali ir vėliau, na tai juk tik spėlionės kaip ir šie įrodymai ;) Eisiu iki galo šia tema, nenorėčiau jog nukentėtu ir kiti žaidėjai patyrę tokia pat situaciją, aš savo tiesą apgyniau daug kartų, o jūs tik keliate tą pati, nešvarų video, net bandėte pasinaudoti nepilnu chatu ir apgauti visus jog šaudžiau aš, GĖDA.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
8 minutes prieš, Hash_Vertigo rašė:

Gerai cilindras seka mane, tačiau video matome jog jis stringa, tai pagal tave, jam staigiai pakilo fps cilindras stebuklingai pradėjo rodyti 100% tikslumu? Čia neįmanoma nieko įrodyti su tokiu įrašu atrodo lyg minecraft modą būtu įsirašęs įžiūrėt net neįmanoma nieko, pikseliai visur. Matosi įraše kaip mane nušauna, tačiau ne kad šaudau aš. Rodote tuos pačius įrodymus, kurie nieko neįrodo. Kaip galima suprasti čia kažką, o pats užstrigęs ties ta pačia versija tu, prašau įkelk svaresnius įrodymus, jeigu jų nėra, reiškiasi prastai įvertini situacija, jeigu dabar taip atsitiko kad peikiamas pareigūnas įkėlęs neaiškius įrodymus yra teisinamas, tai galėjo tai atsitikti ir ankščiau, gali ir vėliau, na tai juk tik spėlionės kaip ir šie įrodymai ;) Eisiu iki galo šia tema, nenorėčiau jog nukentėtu ir kiti žaidėjai patyrę tokia pat situaciją, aš savo tiesą apgyniau daug kartų, o jūs tik keliate tą pati, nešvarų video, net bandėte pasinaudoti nepilnu chatu ir apgauti visus jog šaudžiau aš, GĖDA.

http://prntscr.com/pavexr pažiek šita fotke, matai iš tavo ginklo eina ugnis kai iššovei iš ginklo ir matosi kulkos eina iš taves į bevardį. Nuo aštuntos sekundės žiek video ant 0.25 x greičio ir matosi kai šovei į bevardį su automatiniu ginklu ir matosi kai šoviniai eina prie medžio ir į bevardį, kol lewis yra už medžio iš bevardžio pozicijos. Kad dar aiškiau tau būtų va http://prntscr.com/pavgne kur pažymėjau matosi kad iš tavo ginklo vamzdžio eina ugnis kai iššovei ginklą

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
1 minute prieš, Ž. Žmogus rašė:

http://prntscr.com/pavexr pažiek šita fotke, matai iš tavo ginklo eina ugnis kai iššovei iš ginklo ir matosi kulkos eina iš taves į bevardį. Nuo aštuntos sekundės žiek video ant 0.25 x greičio ir matosi kai šovei į bevardį su automatiniu ginklu ir matosi kai šoviniai eina prie medžio ir į bevardį, kol lewis yra už medžio iš bevardžio pozicijos.

Ir vėl tas pats, juk aiškiai matome žiūrint vaizdo medžiaga kad cilindras nerodo tiksliai jis stringa, Tai nieko neįrodo net graudu darosi kai žiūri į pikselius ir matai ugnį juk galėjau ne aš ten būti, juk dviese buvom o nuotraukoje tik vienas matosi, tai kaip čia suprast? Ir vėl kartojat tą pati per tą pati, Kadangi matau jog šneku per sunkiai tau suprantama kalba štai pateikiu faktus dėl ko šie įrodymai netinkami.

  1. Nesimato nick.
  2. Vaizdo medžiagos kokybė nesuprantama.
  3. Vaizdo medžiagoje buvo ne vienas asmuo.
  4. Vaizdo įrašas, bei žaidimas pareigūno kompiuterija stringa.
  5. Pareigūnas nepateikė svaresnių, aiškesnių įrodymų kurie įrodytu jo kaltinimus.

Norėčiau sulaukti atsakymo iš direktoriaus kodėl buvo neįkeltas pilnas chat kai pareigūnas man rašė ar aš šaudžiau ir netyčia parašiau jam į /sms ,,JO". Aš pateikiau įrodymus kad žinutė buvo skirta ne jam ir iš viso to aiškiai matome jog direktorius ir pareigūnas susimokė prieš mane. Vien dėl šios melagystės jie turėtu būti nubausti.

 

 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
20 minutes prieš, Hash_Vertigo rašė:

Ir vėl tas pats, juk aiškiai matome žiūrint vaizdo medžiaga kad cilindras nerodo tiksliai jis stringa, Tai nieko neįrodo net graudu darosi kai žiūri į pikselius ir matai ugnį juk galėjau ne aš ten būti, juk dviese buvom o nuotraukoje tik vienas matosi, tai kaip čia suprast? Ir vėl kartojat tą pati per tą pati, Kadangi matau jog šneku per sunkiai tau suprantama kalba štai pateikiu faktus dėl ko šie įrodymai netinkami.

  1. Nesimato nick.
  2. Vaizdo medžiagos kokybė nesuprantama.
  3. Vaizdo medžiagoje buvo ne vienas asmuo.
  4. Vaizdo įrašas, bei žaidimas pareigūno kompiuterija stringa.
  5. Pareigūnas nepateikė svaresnių, aiškesnių įrodymų kurie įrodytu jo kaltinimus.

Norėčiau sulaukti atsakymo iš direktoriaus kodėl buvo neįkeltas pilnas chat kai pareigūnas man rašė ar aš šaudžiau ir netyčia parašiau jam į /sms ,,JO". Aš pateikiau įrodymus kad žinutė buvo skirta ne jam ir iš viso to aiškiai matome jog direktorius ir pareigūnas susimokė prieš mane. Vien dėl šios melagystės jie turėtu būti nubausti.

 

 

Tavo tas cilindras nestriginėja, darbuotojui ne žaidimas stringa o bandicamas, todėl ir yra low framerate'as. Video yra 720p tai prie ko kad "lieva kokybė" video? tai gal pasigerint kokybe per youtuba žmogau. Nick neprivalo būti matomas, vistiek video įrodo kad tu šaudai. Tau galiu atsakyt kad tokius įrodymus gavau iš darbuotojo kad atsakai jo į jo klausimą, bet netame esmė nes video matosi kad tu šaudei ir dar čia apsimeti nekaltu, nors visuose mano patektuose nuotraukose ir video aiškia matosi kad šaudei, dar tau patariu kad sumažintum greitį ant 0.25x, kaip minėjau yra dvi vietos kuriuose matosi kad tu turi ginklų ir šaudai TAŠKAS

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
2 valandas prieš , Ž. Žmogus rašė:

Tavo tas cilindras nestriginėja, darbuotojui ne žaidimas stringa o bandicamas, todėl ir yra low framerate'as. Video yra 720p tai prie ko kad "lieva kokybė" video? tai gal pasigerint kokybe per youtuba žmogau. Nick neprivalo būti matomas, vistiek video įrodo kad tu šaudai. Tau galiu atsakyt kad tokius įrodymus gavau iš darbuotojo kad atsakai jo į jo klausimą, bet netame esmė nes video matosi kad tu šaudei ir dar čia apsimeti nekaltu, nors visuose mano patektuose nuotraukose ir video aiškia matosi kad šaudei, dar tau patariu kad sumažintum greitį ant 0.25x, kaip minėjau yra dvi vietos kuriuose matosi kad tu turi ginklų ir šaudai TAŠKAS

Aiškiai matosi? Jeigu aiškiai matytųsi tai nebūtų šios temos ir tiek ilgai visi nesvarstytu dėl šios situacijos baigtis, tad jokio aiškumo čia nėra. Ir tau dar ant tiek aiškiai matosi kad reikia sulėtint iki 0.25x? Pats sau prieštarauji. Logiškai galvok jeigu aišku būtų čia viskas mes dabar nesirašinėtume, deja logikos nėra, esi įsikabinęs į šešėli kažkokį. Tarp kitko ginčas vyksta nes nėra aiškumų. Jau net nebesuvokiu kokiais žodžiais tau paaiškinti kad suprastum. Pats pripažintum bent kad viskas yra blanku ir dėl to blankumo viskas vyksta. Stoka galbūt kažko, Matau beprasmiška su tavimi ginčytis nes vis laikaisi to vienintelio neaiškaus įrašo. Direktorius turėtu į situacija pažvelgti iš šalies, bet dabar jau aišku dėl ko policijos departamentas yra toks išderintas, bei nekoordinuotas.

Jeigu tau atsiuntė tą SS kur parašiau ,,JO" darbuotojas ir pasakė, kad aš parašiau jog šaudžiau, vadinasi tave ką tik apgavo tavo darbuotojas, būtų apgailėtina jeigu dabar viską bandai sumesti ant darbuotojo, juk pats žinojai kokia tiesa to chat. O jeigu tu nieko nežinojai apie tai nemanai kad darbuotojas turėtų būti vien nubaustas už melagingus įrodymus kuriuos naudojat prieš mane? Štai puikiai matome koks tu direktorius, kad net darbuotojai pakišinėja, o galbūt susitarę buvote? Nesuvaldai darbuotojų, dauguma jų taisyklių nežino. Na leiskime DP pasireikšti bei nuspręsti iš šalies ką daryti, tikiuosi jog nebus jokių susitarimų, ir bus paaiškinta viskas kas jau ir taip akivaizdu. Primenu jog direktorius, bei darbuotojas jau buvo pateikę melagingus įrodymus.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Pilstoma iš tuščio į kiaura, kaltinama technika, mažas kadrų per sekundę skaičius, dar kažkas, visi šie susireikšminimai, asmeniškumai, nepadės išspręsti situacijos, pažvelgus į šia situacija blaiviu protu, be susireikšminu ir asmeniškumu, puikiai galima pamatyti, jog direktorius atmetė papeikimą pagrįstai. Pareigūno įkeltose įrodymuose, aiškiai matosi, jog sekamas asmuo kuris šaudė nuo kalno (SULĖTINUS VAIZDO ĮRAŠĄ TAI GALIMA PAMATYT) buvai sekamas tu sekimas nebuvo nutrauktas/nuimtas, o uždėtas būtent tau, tavo draugui pasišalinant iš vietos, kurios buvo šaudoma į pareigūną, aiškiai matėsi, jog tu vienintelis likai ant kalno. Išradinėt dviračio nereikia, prie kadrų per sekundę taip pat prikibti beviltiška, viskas puikiai matosi. 

Direktorius baudžiamas nebus, tačiau dėl etikos buvo perspėtas. 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.