Jump to content
Nesisiųskite jokių .cs ar .asi failų tiesiogiai iš nepažįstamų žmonių. Galite prarasti mūsų serverio vartotojus! ×
Kada ir kokiais atvejais žaidėjai yra blokuojami už „c-bug“? ×
Forume per šviesu?! Išbandyk nakties rėžimą! ×

La Cosa Nostra

Ignas_Srs

Rekomenduojamas pranešimas

Vaizdo rezultatas pagal užklausÄ âcosa nostra gaujaâ

La Cosa Nostra istorija

"La Cosa Nostra" yra išversta kaip "mūsų verslas". Jei Cosa Nostra egzistuoja, ji turi turėti istoriją, ir jei ji turi istoriją, kaip vieną kartą pasakė Falcone, ji prasidėjo.
1919 m. Sausio 16 d. Buvo priimtas 18-asis Amerikos konstitucijos pakeitimas (Voldstedo įstatymas). Ji įsigaliojo kitais metais. Nuo to momento prasidėjo JAV nusikalstamumo bumas. Įstatymas uždraudė alkoholio gamybą ir pardavimą, tačiau nedraudė jo naudoti. Organizuoto nusikalstamumo plėtra per draudimo laikotarpį vyko keliais etapais.
Pirmajame etape alkoholis daugiausia buvo sukoncentruotas privačiose rankose. "Bootleggers" pardavė senas atsargas.
Antroje stadijoje žemos kokybės alkoholinių gėrimų gamyba prasidėjo šimtus tūkstančių nedidelių distiliavimo gamyklų, išsibarsčiusių visoje šalyje. Per šį laikotarpį Čikagos tapo batų marškinėlių sostine.
Trečiasis etapas yra aukštos kokybės alkoholio kontrabanda. 1924 m. Pradžia. Sostinė tampa Niujorku.
1929 m. Gegužės 12 d. "President Hotel" viešbutyje "Atlantic City" vyko "Al Capone" surengtas šalies viršininkų susitikimas. "Čikagos karalius" surinko visus viršininkus. Susitikimo priežastis buvo kruvini karai, dėl kurių buvo galima naikinti nusikalstamą kartelį. Idėja yra nutraukti išmontavimą, panaikinti jos vidinį suskaidymą ir sujungti ją su nacionaliniu mastu. Buvo klausimas dėl tolesnio tobulėjimo valdžios institucijų apkaltos. Buvo aptarta "sausos teisės" problema. 1926 m. Apklausa parodė, kad 1/3 - atšaukimui, 1/2 - peržiūrai, siekiant parduoti vyną ir alų, o 1/6 - prieš atšaukimą. "Čikagos karalius" sakė, kad mums reikalingos naujos verslo sritys: narkotikai, prostitucija, azartiniai lošimai, reketas, bukmekeriai. Oficiali susitikimo proga buvo Meiero Lansky vestuvės. Kongresas vyko 6 dienas. Tik "jauni vilkai", ne viena "ūsai", buvo pakviesti į jį ir neįtarė, kas vyksta. Pagrindinį vaidmenį atliko Salvatore Luciano. Jis pareiškė, kad būtina keisti esamą tvarką ir kuo greičiau įvesti naują hierarchiją į nusikalstamą organizaciją.
Buvo priimti sprendimai: pirmiausia organizaciniai klausimai. Pagal Sicilijos mafijos modelį visos gaujos yra sujungtos į nacionalinę organizaciją "La Cosa Nostra". Buvo pažymėta, kad mafijos "šeima" yra suformuota iš atskirų gaujų. Šis sprendimas leido kontroliuoti daugybės gaujų, augančių kaip grybai, veiklą. Dabar galima kontroliuoti jų veiklą.
"Šeimos" vadovu stovėjo Donas, kuriam buvo pateikti kapošės, vedančios atskirus gaujos. "Žemės skirstymas" - buvo labai svarbus.
"La Cosa Nostra" - kolektyvinio organo - viršūnių tarybos vadovas. Lenta susideda iš visų donų. Pagrindinis šios tarybos uždavinys - išspręsti konfliktus. Yra ryšys su gaujomis iš ne italų kilmės.
1931 m. Rugsėjo 10 d. Salvatore Maranzano nužudymas visiems jauniems gangsteriams paskatino "atstatyti kraują", o per vieną naktį žuvo daugiau kaip 40 žmonių, "senosios mafijos" atstovų. Taip atsirado "La Cosa Nostra".

La Cosa Nostra išvaizda Los Santos

Benito Carleone buvo glaudžiai susijęs su "La Cosa Nostra", ty jis buvo vienas iš daugybės Dono mafijos. Italijoje buvo sunkus šeimos karas dėl teritorijos turėjimo ir verslo beveik neįmanoma. Šiuo atžvilgiu buvo surinkta Don Mafijos taryba, o Benito buvo vienas iš tų, kurie aktyviai propagavo idėjas, kaip nutraukti šeimos karą, dėl kurio vėliau jis tapo labai gerbiamu asmeniu. Tačiau kai kurios šeimos nepalaikė jo ir dėl to jis turėjo palikti Italiją su savo mylimu Chaliu. Jie persikėlė į Aidahą ir turėjo sūnų Leonidą. Kai Leonidas užaugo, jis persikėlė į Los Santosą ir išvyko tarnauti kariuomenėje. Po daugelio tarnybos metų jis sužinojo, kad jo tėvas vis dar buvo rastas ir nužudytas. Kai La Cosa Nostra nariai sužinojo apie tai, jie nedelsdami kreipėsi į Leonidą ir, žinoma, pakvietė jį paimti tėvo vietą, į kurią jis atsakė teigiamai. Po kelių savaičių keletas patikimų Leonidos žmonių atvyko į Los Santos uostą ir atidavė jam viską, ko reikia, kad pradėti verslą Los Santos mieste, ir jie patys ištiko lojalumą naujam Donui vienai iš La Cosa Nostra šeimų Leonidos Carleone.

                                  Gaujos lyderiai:

Ignas_Srs

Las_Verrosa

Redaguota Ignas_Srs

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

  • Stilius

2020 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...