Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Žvejok 2024! ×

Dovis_Santos Prašo asmeninio kanalo.

Dovis_Santos

Rekomenduojamas pranešimas

Jūsų asmeninio kanalo galiojimo laikas baigėsi,

@Dovis_Santos, norėdami pratęsti kanalo galiojimo laiką, turite pervesti 100000€ į Ignas_Eox banko sąskaitą bei įkelti atlikto pavedimo nuotrauką. Taip pat pageidautina, kad joje matytųsi jūsų Vardas_Pavardė įrašyta į teksto laukelį, kurį galite atidaryti paspaudę „T“ raidę. To nepadarius iki 2021/12/04, 23:59 kanalas bus ištrintas.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Jūsų asmeninio kanalo galiojimo laikas baigėsi,

@Dovis_Santos, norėdami pratęsti kanalo galiojimo laiką, turite pervesti 100000€ į Ignas_Eox banko sąskaitą bei įkelti atlikto pavedimo nuotrauką. Taip pat pageidautina, kad joje matytųsi jūsų Vardas_Pavardė įrašyta į teksto laukelį, kurį galite atidaryti paspaudę „T“ raidę. To nepadarius iki 2022/01/0623:59 kanalas bus ištrintas.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Jūsų asmeninio kanalo galiojimo laikas baigėsi,

@Dovis_Santos, norėdami pratęsti kanalo galiojimo laiką, turite pervesti 100000€ į Ignas_Eox banko sąskaitą bei įkelti atlikto pavedimo nuotrauką. Taip pat pageidautina, kad joje matytųsi jūsų Vardas_Pavardė įrašyta į teksto laukelį, kurį galite atidaryti paspaudę „T“ raidę. To nepadarius iki 2022/02/07, 23:59 kanalas bus ištrintas.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Jūsų asmeninio kanalo galiojimo laikas baigėsi,

@Dovis_Santos, norėdami pratęsti kanalo galiojimo laiką, turite pervesti 100000€ į Ignas_Eox banko sąskaitą bei įkelti atlikto pavedimo nuotrauką. Taip pat pageidautina, kad joje matytųsi jūsų Vardas_Pavardė įrašyta į teksto laukelį, kurį galite atidaryti paspaudę „T“ raidę. To nepadarius iki 2022/03/07, 23:59 kanalas bus ištrintas.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Jūsų asmeninio kanalo galiojimo laikas baigėsi,

@Dovis_Santos, norėdami pratęsti kanalo galiojimo laiką, turite pervesti 100000€ į Ignas_Eox banko sąskaitą bei įkelti atlikto pavedimo nuotrauką. Taip pat pageidautina, kad joje matytųsi jūsų Vardas_Pavardė įrašyta į teksto laukelį, kurį galite atidaryti paspaudę „T“ raidę. To nepadarius iki 2022/04/07, 23:59 kanalas bus ištrintas.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Jūsų asmeninio kanalo galiojimo laikas baigėsi,

@Dovis_Santos, norėdami pratęsti kanalo galiojimo laiką, turite pervesti 100000€ į Ignas_Eox banko sąskaitą bei įkelti atlikto pavedimo nuotrauką. Taip pat pageidautina, kad joje matytųsi jūsų Vardas_Pavardė įrašyta į teksto laukelį, kurį galite atidaryti paspaudę „T“ raidę. To nepadarius iki 2022/05/09, 23:59 kanalas bus ištrintas.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Asmeninio kanalo galiojimo laikas baigėsi @Dovis_Santos, norėdamas jį pratęsti, turi pervesti į mano banko sąskaitą 100.000 €, ir po šiuo mano pranešimu pateikti atlikto pavedimo nuotrauką. Pavedimas turi būti padarytas iki 2022.06.12 00:00.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Asmeninio kanalo galiojimo laikas baigėsi @Dovis_Santos, norėdamas jį pratęsti, turi pervesti į mano banko sąskaitą 100.000 €, ir po šiuo mano pranešimu pateikti atlikto pavedimo nuotrauką. Pavedimas turi būti padarytas iki 2022.07.18 00:00.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Asmeninio kanalo galiojimo laikas baigėsi @Dovis_Santos, norėdamas jį pratęsti, turi pervesti į mano banko sąskaitą 100.000 €, ir po šiuo mano pranešimu pateikti atlikto pavedimo nuotrauką. Pavedimas turi būti padarytas iki 2022.08.12 00:00.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Asmeninio kanalo galiojimo laikas baigėsi @Dovis_Santos, norėdamas jį pratęsti, turi pervesti į mano banko sąskaitą 100.000 €, ir po šiuo mano pranešimu pateikti atlikto pavedimo nuotrauką. Pavedimas turi būti padarytas iki 2022.09.21 00:00.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Asmeninio kanalo galiojimo laikas baigėsi @Dovis_Santos, norėdamas jį pratęsti, turi pervesti į mano banko sąskaitą 100.000 €, ir po šiuo mano pranešimu pateikti atlikto pavedimo nuotrauką. Pavedimas turi būti padarytas iki 2023.02.23 00:00.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Asmeninio kanalo galiojimo laikas baigėsi @Dovis_Santos, norėdamas jį pratęsti, turi pervesti į mano banko sąskaitą 100.000 €, ir po šiuo mano pranešimu pateikti atlikto pavedimo nuotrauką. Pavedimas turi būti padarytas iki 2023.04.10 00:00.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.