Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Žvejok 2024! ×

Peikiu Policijos Departamento Direktorių Zemaitis_Zmogus

Hash_Vertigo

Rekomenduojamas pranešimas

• Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Hash_Vertigo
• Vadovo Vardas_Pavardė serveryje : Zemaitis_Zmogus
Kokiai firmai šis vadovas atstovauja ?: Policijos departamentui.
• Už ką šis vadovas yra peikiamas ?:  Žodžiu buvau prie pd, tačiau ne jų bazėje už vartų, įvažiavau apsisukti, Zemaitis_Zmogus užšoko ant mašinos, pradėjo grasint kad star sudės jog jų bazėje aš, nors ten laisvai prieinama vieša vieta kur visi gali laisvai prieiti, tam juk ir yra vartai, kad visi žinotu jog už jų būti negalima nes ten pd zoną, o pozicija kur stovėjau aš yra vieša vieta, nes šalia yra pastatas prieinamas visiems mokėti baudas. Taigi man buvo sudėtos star iš pačio direktoriaus tada buvo grasinta jog jei būsiu ten pasodins į jail, na stovėjau tiesiog ten netrukdydamas niekam, prastovėjau puse valandos, direktorius pasimetęs lakstė ratais, klausiau visų pravažiuojančiu pd darbuotojų, kodėl nesu tada antra karta baudžiamas? Visi ignoravo mane, buvau netgi įžeidinėjamas kitų pd darbuotojų, direktorius matė situacija tačiau jam nusispjaut, nekreipė dėmesio. Po pusės valandos sumastė jog visgi jis man vėl star uždės už tai kad bazėje stoviu, buvo net paklausęs ar noriu į jail atsakiau kad ne, tačiau vistiek pasodino. Kaip gali direktorius taip elgtis, ir išsi*isinėti iš žaidėjų ? 
• Kokiai taisyklei šis vadovas nusižengė ?: Neprižiūri darbuotojų, pats elgiasi neetiškai, Įtarimų sudėti manau negalėjo nes stovėjau viešoje vietoje, direktorius puikiai matė kai buvau įžeidinėjamas, tačiau vietoje to kad sudrausmintu kitus pats įžeidinėjo, negražu juk :)
• Vaizdinė medžiaga, kurioje matosi vadovo pažeidimas : https://imgur.com/a/hpwNPZH

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Sveikas, gan unikalų būdą susiradai sau prisidaryt repų sakyčiau. Tu stovėjai prie vartų. trugdai pravažiuoti pareigūnams, todėl buvai nubaustas, nes kai buvo liepta pasitraukti, tu nepasitraukei. Jei nežinojai yra tokia nuostata kad už pasikartojantį nusižengimą baudos duoti neprivaloma. Poto kai tikrinau neaktyvumą ir kalbėjaus su savo darbuotojais tu vėl išsidirbinėjai ir su dviratuku lakstei prie vartų, todėl vėl tave perspėjau kad važiuotum iš bazės, nes tau nėra ten ko veikti, tu ne prie ko ten. Vienintelis kartas kada tau reikia būt prie pd bazės, tai kai susimokėt baudą viduje, ar jau dirbi pareigūnu. Bet po mano perspėjimo tu neklausei manes ir tau buvo sudėti starai, o pasodintas buvai dėl labai paprastos priežasties, todėl kad nesusimokėjei baudos. Jei tave kažkas pavadina klaunu, kai turi užsidėjas klauno skiną , tai čia nėra įžeidimas žmogau. Štai antras video kai neklausei kai liepiau pasišalinti iš POLICIJOS BAZĖS. 

 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
1 valandą prieš , Ž. Žmogus rašė:

Sveikas, gan unikalų būdą susiradai sau prisidaryt repų sakyčiau. Tu stovėjai prie vartų. trugdai pravažiuoti pareigūnams, todėl buvai nubaustas, nes kai buvo liepta pasitraukti, tu nepasitraukei. Jei nežinojai yra tokia nuostata kad už pasikartojantį nusižengimą baudos duoti neprivaloma. Poto kai tikrinau neaktyvumą ir kalbėjaus su savo darbuotojais tu vėl išsidirbinėjai ir su dviratuku lakstei prie vartų, todėl vėl tave perspėjau kad važiuotum iš bazės, nes tau nėra ten ko veikti, tu ne prie ko ten. Vienintelis kartas kada tau reikia būt prie pd bazės, tai kai susimokėt baudą viduje, ar jau dirbi pareigūnu. Bet po mano perspėjimo tu neklausei manes ir tau buvo sudėti starai, o pasodintas buvai dėl labai paprastos priežasties, todėl kad nesusimokėjei baudos. Jei tave kažkas pavadina klaunu, kai turi užsidėjas klauno skiną , tai čia nėra įžeidimas žmogau. Štai antras video kai neklausei kai liepiau pasišalinti iš POLICIJOS BAZĖS. 

 

Eismui visiškai netrukdžiau buvau pasitraukęs į šalikelę, čia tik pretekstas tau prisiknist ir star sudėt. Kad su klouno skin aš niekas tau nesuteikia teisės tokiu vadint manęs. Kokį tu dar neaktyvumą tikrinai, lakstei ratais iš neturėjimo ką veikt :D Pats pateikei įrodymus kuriuose puikiai matosi jog nei eismui trukdau nei kitiems žaidėjams, visi galėjo pravažiuoti pro mane ar praeiti pro šalį. Būtum normalus direktorius neįsiveltum į tokias situacijas. Nepateisina tavo veiksmų niekas. Be to turiu aš ką veikti prie pd ar ne priklauso tik nuo manęs laisvu laiku veikiu ką tik panorėjęs. Tai kam skirti vartai? O tam kad atskirtu viešą vietą nuo privačios, tavo bazė kurioje negalima būti pašaliniams yra už vartų, tad nepasakok čia pasakų, Ir įkeltos dvi dalys video dėl ko ne viena? :D 

Redaguota Hash_Vertigo

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Praėjus parai, po atmesto papeikimo, pasakius jog direktorių prižiūrėtojai bejėgiai, vėl gaunamas papeikimas ant policijos departamento direktoriaus. Gaila, tačiau šiame papeikime, taip pat neįžvelgiu jokių pažeidimų, kaip ir praeitame, tik asmeniškumai ir siekis nuversti direktorių. Šiuose įrodymuose, kurios pateikė peikėjas, neaptikau jokių pažeidimų, policijos departamento bazė, yra privati vieta, už kuria atsakingas yra direktorius ir jis pastebėjo, jog tavo buvimas, būtent toje vietoje, kurioje tu beja, lankeisi ne sykį, trukdė darbuotojams pravažiuoti, jis gražiai tave perspėjo ir paaiškino, jog jeigu nepasišalinsi per 3 sekundes, būsi įtartas. Todėl, nesuprantu šio papeikimo esmės ir tikslo, sprendimas priimtas geras, dėl darbuotojų įžeidimu, reikia kreiptis į pati direktorių, arba nurodytam darbuotojui parašyti papeikimą forume, o ne direktorių papeikimo skiltyje. Pasikartojant nuolatinėms provokacijoms bus imtasi priemonių ir iš direktorių prižiūrėtojų pusės. 
 

Direktorius nebus baudžiamas. 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.