Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Žvejok 2024! ×

Peikiu policijos departamento direktoriu Žemaitis_Žmogus.

Tazz_Zyzz

Rekomenduojamas pranešimas

• Jūsų Vardas_Pavardė serveryje :Paul_Connor
• Vadovo Vardas_Pavardė serveryje :Žemaitis_Žmogus
 Kokiai firmai šis vadovas atstovauja ?:Policijos direktorius.
• Už ką šis vadovas yra peikiamas ?:Taip nenurėjau šitam direktoriui nieko blogo jis man sakė, kad dės įsp jei neatsakysiu į papeikimą aš neatsakiau, nes būvo labai daug visokiu video ir nežinojau kuris todėl nusprendžiau neatsakyti aš jam pasakiau ai neatsakysiu kas man tas vienas 1įspejimas, bet praėjūs netoli valandos jis paimė manę ir išmetė iš darbo.
• Kokiai taisyklei šis vadovas nusižengė ?:Uždika išmetė ir policijos darbovietės.

• Vaizdinė medžiaga, kurioje matosi vadovo pažeidimas :9f3a848b589bd7c67d342e3df678739c373.png

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Laba vakara, Tu buvai išmestas iš darbo dėl šių pažeidimų:

• Neatsakymas į papeikimą 

• Įrodymų nepateikimas

• Baudimas be įrodymų 

 

Kai baudi žaidėją ir nepateiki įrodymų tai yra traktuojama kaip freestarinimas ir dėl to žaidėjai yra išmetami iš darbo. 

Tau buvo 24 valandos atsakyti papeikimą, tu neatsakei, aš tau daviau šansą įkelti įrodymus ir perspėjau kad už neatsakymą į papeikimą gresia įspėjimai. Gavau iš taves tokį atsakymą : https://prnt.sc/pd0asi. Tai traktuoju kaip baudimą be įrodymų ir dėl to išmečiau iš darbo. Nesvajok apie tokius dalykus kaip " vienas įspėjimas už baudimą be įrodymų". Policija yra rimta firma ir čia yra griežtumo, negalvok kad čia eilinė neutrali firma. Ne pirmas esi kuris gavo šį likimą. 

 

 

 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.