„Health & Care Community Hospital“ || Laboratoriniai tyrimai

Parašė (redaguota)

9617a1415e7a7638da6fc33f31205cf7445.png
„HCCH“ laboratoriniai tyrimai, sistema kuri nevyks kiekvieną dieną/savaitę. Ji vyks rečiau, nes ji bus ypač pelninga, nes bus tris prizinės vietos, o jos bus tikrai vertingos, nes turėsite „paplušėti“ ties jos pildymu. Bus kaip ir supratote tyrimai, per kurios turėsite kurti aprašymus kaip tas įvykis įvyko, kas per jį buvo nutikę, lūžę kas nors, nuo ko mirė ir t.t. Tai bus Jūsų pasitelkta vaizduotė ir mąstymas kaip viskas galėjo įvykti. Taip pat kaip ir sakiau tyrimai vyks retai, todėl bus tam tikros tyrimų temos pagal kuria turėsite tą tyrimą aprašyti.
Pirmieji laboratoriniai tyrimai prasidės: 2019-10-08.
Tyrimo tema: Žmogžudystė. (nužudymo vieta)
Tyrimo prizai: 1 tyrimo vieta - 35.000€ ir nuosavas darbinis transportas (Jūsų pasirinkimas transporto).
2 tyrimo vieta - 25.000€.
3 tyrimo vieta - 15.000€
Manau tikrai prizas neblogi, dar vien kai gausite algą ir vėliau už tyrimus tikrai bus nemenkas biznis.
INFORMACIJA:
- Tyrimai vyks iki 7 dienų, arba mažiau.
- Kurti tyrimus gali bet kas iš medikų darbuotojų.
- Tyrimus tirti turėsite pagal šabloną kuris yra sukurtas.
- Tiriant pasitelkti didesnės vaizduotės bei mąstymo ypatumų.
- Tyrimą privalo sudaryti iš medikų pusės t.y. lūžę kaulai (aprašyti galite kaip jie lūžo, kokiu būdu t.t.), mirties laikas, ar buvo pasitelkta savižudybe ar buvo nužudytas kito asmens. Na o toliau pridėkite iš savo pusės. Patarčiau tyrimą rašyti ilgesnį, nes ko įdomesnis ir sumanesnis tyrimas, to į didesnį prizą galite pretenduoti. Galite taip pat pasitelkti ir į nuotraukų darymą (fotografavimą) iš kurios vietos galėjo jį nužudyti ar kita, tai kaip ir sakau Jūsų vaizduotės įjungimui kaip galėjo jis mirti.
ŠABLONAS TYRIMUI TIRTI:
1. Jūsų Vardas_Pavardė:
2. Tyrimo aprašymas (Pasitelkite „Spoiler“ ir ten rašykite) :

Redaguota Nedaz Nedaz

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

ŠABLONAS TYRIMUI TIRTI:
1. Jūsų Vardas_Pavardė:Martin_Gossard

Spoiler

Įvykio informacija: Žmogžudystė, Las Venturas miestas, manoma vakaras.

• Informacija iš radusių lavoną : Vietiniai paaugliai ieškojo įdomių vietų, kol pamatė garažus, nuėję prie jų pajuto ne kokį kvapą. Galvojo, kad tai numirė paukštis, ar taip koks gyvūnas. Kvapui stiprėjant jie ieškojo lavono vis stipriau, kol galiausiai atrado jį. Jie išsigando pamatę jį, ir nubėgo namo apie tai papasakoti tėvams. Tada tėvai pranešė medikams, bei policijos pareigūnams apie šį įvykį.

Į įvykio vietą atvyko keli pareigūnų ekipažai ir medikai.

Spoiler

9XN2Lpd.png

Medikų analizė:

• Kūnas buvo išvežtas į medikų laboratoriją ir buvo ištirtas. Pagal kvapą, ir žaizdas manoma, kad kūnas ten guli jau apie 1 dieną, tirti seną kūną sunkiau. Po medikų tyrimo buvo išsiaiškinta asmens tapatybė, tai buvo pakankamai žinomas miesto gyventojas: Nedazinas Gruzinas. Šiam žmogui buvo sulaužyti 3 kairės ir 3 dešinės rankos pirštai. Mėlynės ant nugaros, bei sulaužyta koja. Na, o žmonės kurie tai padarė norėjo jį galutinai užbaigti, tai buvo rasta šautinė žaizda į kairį petį netoli širdies, į širdį nepataikė. Bet žmogus prarado per daug kraujo ir mirė. Laimei kulka buvo jo kūne, ją ištraukę medikai perdavė policijos pareigūnams. Pareigūnai ištyrė kulką, ieškojo ginklo atitikmenų ir rado tinkantį ginklą. Tai „Desert Eagle“ ginklo kulka. Šiais ginklai mieste šaudo tik vieni žmonės, tai viena iš baisiausių gaujų mieste „ Nuevo Cartel De Juarez “ Pagal policijos informaciją ir paskutines darytas fotografijas yra manoma, kad gaujos buveinė randas čia, ir lyderis matytas čia.
Spoiler

kUXdsHh.png

• Vis dar yra manoma, kad ši bazė funkcionuoja, bet niekas nedrįsta artintis prie šios vietos, nes bijo būti sušaudyti, arba paimti įkaitais. Palei jo tapatybę ir rastą telefoną atsekėme keletą jo draugų, bei telefone radome grasinančias žinutes apie susidorojimą jei nebus gražinta skolą. Teko apklausti kelis jo draugus iš kurių sužinojome, kad Nedazinas turėjo reikalų su šia gauja. Jis pirko iš jų ginklus, narkotikus ir pardavinėjo kituose miestuose. Paskutinis jo reisas į kitą miestą pasibaigė ne sėkme, jį užpuolė ir kita gauja „Las Collins“ Los Santos mieste atėmė visus ginklus. Grįžęs atgal jis bijojo prasitarti savo ginklų tiekėjams apie nelaimę, tad mėgino slapstytis, norėjo bėgti iš miesto, ignoravo jų žinutes. Bet gauja užklupo jį išvažinėjant iš miesto, galimai mašiną nuvarė į savo bazę, o patį kankino, mėgino išgauti pinigus.

Policijos pareigūnams viską sudėliojus į vietas, buvo pateikta ataskaita.

• Nedazinas Gruzinas buvo nužudytas gaujos „Nuevo Cartel De Juarez“ už negražintas skolas.
  • Mieste tai nepriimtina, todėl greitu metu bus pradėtas gaujos bazės šturmas ir griovimas pasiteikus Spec. būrio policijos pareigas.         
  • Tikėkimės tai nebepasikartos.

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

1. Jūsų Vardas_Pavardė: Aistis_Prox

Spoiler

Mano fantazija.

Gyveno karta žmogus. 2019-01-01 00:15 buvo iškviesti medikai kad žmogus mirė. Skambutis skambėjo taip: ,,Žmogus iškrito per rūsio langą žiųrėdamas fejerverkus ir pasitempė akį.,, Skambintojo žmogaus balsas buvo labai keistas, bet patrauklus.

Metų darbuotojas Aistis Prox privažiavęs prie įvykio vietos pamatė gulintį katiną. Po katinu gulėjo žmogus. Jis atrodė lyg būtų iškritęs iš ateivių laivo (neklauskit iš kur aš žinojau kaip atrodo žmogus iškritęs iš ateivių laivo). Jis buvo pasisukęs sprandą, išpjauta širdis ir skrandis, o žarnos su inkstais vis dar buvo viduje, Poto apsidžiaugiau pamatęs, kad privažiavo kažkas kas atrodė kaip policininkas, bet mano šypsena sukrypo kai pamačiau, kad mano akys mane suklaidino........ TAI BUVO ŽALIA KAIP MARINUOTAS AGURKELIS ATEIVĖ!!! Ji atrode stulbinančiai. Tai buvo meilė iš pirmo žvilgsnio.:o Ji man pasiteiravo padėti sukrauti lavoną į mano naują nuosavą tr. priemonę kurią gavau iš geriausio direktoriaus Nedaz_Nedaz už kūribingumą savo pasakoje. Aš vis dar apstulbęs vos išmikčiojau: ,,Ta..ippp ma.a.an prireiktų k.k.kelių papai.papildomų rankų,,. Taigi sukrovę lavoną i mano naują nuosavą tr. priemonę kurią gavau iš geriausio direktoriaus Nedaz_Nedaz už kūribingumą savo pasakoje išvažiavome i mano darbo pastatą iškrauti lavono.

Poto pasikviečiau mano naują draugę pavakarieniauti ir geriau susipažinti į Chuckin' bell restoraną. Tos ateivės vardas buvo Vakarė. Ji buvo gražiausia moteris visoje visatoje. Ji buvo durniausia moteris visoje visatoje. Negana to, ji buvo draugiškiausia ir maloniausia moteris visoje visatoje. Tą naktį nusivedžiau ją i savo namus ,,susipažinti dar geriau,,.

Po kelerių mėnesių  kas atrodė vos kelios sekundės tokioje malonėje su mano drauge ivyko baisus dalykas. Vakarė su manim išsiskyrė. Pirmas kelias dienas galvojau kad jinai juokauja, ar kažkas vyksta ne taip, bet taip ir neišsiaiškinau, nes net pati jinai nežinojo priežasties.

Štai ir aš po 14 metų vis dar nežinantis kas, kaip ir, kodėl taip įvyko. Tik žinau, kad jinai susiradus kitų geresnių draugų. Gaila, kad negaliu jų perspėti ir parduoti žinia, kad negalima pasitikėti ateivėmis, nes jos gali ne tik fiziškai, bet ir morališkai išplėšti tavo širdį.

Kurinysa buvo paremtas tikrais faktais.:(

Redaguota Aistis_Prox

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Atsakyti

Užsiregistruokite arba Prisijunkite kad galėtumėt komentuoti

Jums reikia būti užsiregistravusiam kad galėtumėt komentuoti

Susikurti paskyrą

Užsiregistruokite mūsų naujoje svetainėje

Registruotis

Prisijungti

Esate užsiregistravęs? Prisijunkite.

Prisijungti Dabar

• Šiuo metu peržiūri   0 narių

Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.