Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Žvejok 2024! ×

Prašau užblokuoti Benito_Cartel

Hikaro_Masati

Rekomenduojamas pranešimas

• Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Crazy_Vanila
• Žaidėjo, kurį turėtų užblokuoti Vardas_Pavardė serveryje : @Benito_Cartel
• Už ką žaidėjas turėtų būti užblokuotas ?: Piktnaudžiavimas administratoriaus privilegijomis  (tris arba daugiau kartų panaudojamos administratoriaus privilegijos be rimto pagrindo jas naudoti
• Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms :  https://imgur.com/a/hj3U33O

Grinas pavizdukas tau brolau. Taip,kad ate :) 

Redaguota Hikaro_Masati

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Ne vpš netokia situacija. Tu pats žinai už ką buvai kickinamas. Taigi nekvaršink galvos ir atsivėsink. o dabar free rašai papeikimus ir dar nnori, kad užblokuotų už tavo nesamonių sustabdymą? Nejuokink.

Įrodymai dėl ko kick: https://imgur.com/a/Q9pNFSL

Redaguota Ernestas_Nitro

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
3 minutes prieš, Benito_Cartel rašė:

Ne vpš netokia situacija. Tu pats žinai už ką buvai kickinamas. Taigi nekvaršink galvos ir atsivėsink. o dabar free rašai papeikimus ir dar nnori, kad užblokuotų už tavo nesamonių sustabdymą? Nejuokink.

Įrodymai dėl ko kick: https://imgur.com/a/Q9pNFSL

Dar karta pakartosiu tau kaip ir žaidime. Papasakosiu tuoj viska aš tau. Tu esi pareigūnas taip pareigūnas. Kodėl yra uždrausta /kviesti be priežasties? Dar to negirdėjau tikrai. Kitas dalykas tam yra /ita lentele, bet ne admin komandos ir kickai, nes tavo darbas ir yra bausti žaidėjus už nusižengimus, o ne bausti free kickais. Taip,kad ate dar karta tau kartoju. 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Dabar, Crazy_Vanila rašė:

Dar karta pakartosiu tau kaip ir žaidime. Papasakosiu tuoj viska aš tau. Tu esi pareigūnas taip pareigūnas. Kodėl yra uždrausta /kviesti be priežasties? Dar to negirdėjau tikrai. Kitas dalykas tam yra /ita lentele, bet ne admin komandos ir kickai, nes tavo darbas ir yra bausti žaidėjus už nusižengimus, o ne bausti free kickais. Taip,kad ate dar karta tau kartoju. 

Dar kartą aš tau sakau. Supranti, kad tu kvieti mus specialei, nežinau dėl kokios priežasties, bet bandydamas pakenkti. Kitas dalykas tu iš kaleimo mus kvietinėji. Taigi tu gal geriau patylek

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Dabar, Benito_Cartel rašė:

Dar kartą aš tau sakau. Supranti, kad tu kvieti mus specialei, nežinau dėl kokios priežasties, bet bandydamas pakenkti. Kitas dalykas tu iš kaleimo mus kvietinėji. Taigi tu gal geriau patylek

Man tiesiog ima juokas iš tokiu kaip jus. Prilipė prie žaidimo ir bando kažką įrodyti, patikėk už tokius prikolus esu gavęs bana jau ir žinau,kad jau gali 3d nežaisti. Tam ir yra įrodymai 24h wtf. 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
1 minute prieš, Crazy_Vanila rašė:

Man tiesiog ima juokas iš tokiu kaip jus. Prilipė prie žaidimo ir bando kažką įrodyti, patikėk už tokius prikolus esu gavęs bana jau ir žinau,kad jau gali 3d nežaisti. Tam ir yra įrodymai 24h wtf. 

Okey laukiu bano. Bet tu supranti, kur pavyzdi parodei vpš ne tokai situacija. Ok griau neteršk temos

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.