Jump to content
Nesisiųskite jokių .cs ar .asi failų tiesiogiai iš nepažįstamų žmonių. Galite prarasti mūsų serverio vartotojus! ×
Kada ir kokiais atvejais žaidėjai yra blokuojami už „c-bug“? ×
Forume per šviesu?! Išbandyk nakties rėžimą! ×

East Harlem Bloods

Martin_Locatelli

Rekomenduojamas pranešimas

EuoUl.png

kOSDq.png

East Harlem Bloods lyderių priešistorė gimė prieš dešimtmetį. Dabartinio lyderio Fredrick Tarnett (Martin_Locatelli) brolis Terry Tarnett kartu su kitais Harlemo vaikėzais leisdavo laiką gatvėse. Tėvai Fredricko brolio naktimis nematė, dienos metu jis miegodavo, o prieš sutemstant jo nelikdavo namuose. Tai buvo mįslė ne tik tėvams, bet ir mažajam broliui, kuriam buvo itin smalsu ką jo vyresnysis brolis veikia pavojingo rajono gatvėse. Terry, dar kitaip Harleme žinomas kaip “TT”, kartu su draugais svaigindavosi narkotikais. Viskas prasidėjo nuo žolės ir alkoholo maišymo, vėliau tai pasidarė per daug silpni narkotikai, “TT” su kitais paaugliais išbandė kokainą, heroiną, amfetaminą, prasidėjo įvairių tablečių maišymas su alkoholiu. Fredricko brolis namo nebegrįšdavo. Kadangi tėvai beveik visa laiką praleisdavo darbuose, vyresnio sūnaus per daugiausia neprižiūrėjo.

Terry su kitais rajono vaikišiais nusprendė užsidirbti, o pralobti bandė iš narkotikų prekybos. Pirmieji pardavimai ėjosi sunkiai, kadangi narkotikus nupirkdavo tik vienas kitas pro šalį einantis dozes ieškojęs narkomanas ar jaunuolis. Terry nusprendė narkotikus pardavinėti Brukline, žymiai pavojingisniame rajone, kur nusikalstamumas tuo metu buvo itin aukštas. Ten narkotikų prekyba sekėsi geriau, atsirado daugiau pinigų, Terry su draugais nusipirko pirmuosius ginklus, jog galėtų apsiginti. Tačiau kur dideli pinigai, ten ir didelė konkurencija. Prie vieno elitinio Bruklino, pavadintu Brooklyn 99, rugpjūčio 15 Terry su keliais draugais susiginčiojo su keliais rajono vyrais, kurie, pasirodo, buvo ginkluoti. Išgąsdinti pistoletų šūviais, TT su draugais pasitraukė ir nuo to laiko į šį rajoną negrįžo. Narkotikus TT su draugais nusprendė pardavinėti mokykloje. Narkotikų verslas sekėsi itin gerai, narkotikus vartojo tiek merginos, tiek vaikinukai, o tai nepriklausė nuo jų mokymosi lygio ar kažkokių užimamų pareigų. Po mažu narkotikus papildė ginklai, TT su draugais pradėjo pardavinėti šaltuosius ginklus, tokius kaip itin aštrius peilius, kastetus, beisbolo lazdas, golfo ir biliardo lazdas, net katanas. Vėliau ir šaunamuosius ginklus, tokius kaip glock ar net automatizuotą šaunąmąjį ginklą UZI. Nors Terry dažnai su draugais buvo apsvaigęs nuo narkotikų, tačiau jis kraujyje turėjo verslininko gyslelę ir jam rūpėjo jo uždirbami pinigai. Šis, norėdamas uždirbti dar daugiau, į narkotikų verslą įtraukė dvejais metais jaunesnį dabartinį gaujos lyderį Fredricką, kuris narkotikus pardavinėjo savo klasiokams, o didžiąją pinigų dalį atiduodavo broliui.

Prekyba tęsėsi tris metus, iki tol, kol Fredricko brolis baigė mokslus. Baigęs mokslus šis liko Harleme. Fredrickas jau buvo įsiminęs visus triukus pardavinėjant narkotikus ar ginklus. Šis broliui pasiūlė užsidirbti dar daugiau. Broliai nusprendė nuvarinėti prabangius automobilius. Nors nuvarinėjant įvyko keletą kuriozų, tačiau viskas baigdavosi gan neblogai, tačiau TT netenkino uždirbti pinigai, kadangi mašinos nebuvo pačios naujausios. Rugpjūčio 15, 1991 Terry su pažįstamu nusižiūrėjo visiškai naują Dodge markės automobilį. Į nuvarymo operaciją buvo įtraukti visi pažįstami. Operacija praėjo nepriekaištingai. Prabangus Dodge atsidūrė draugo garaže, po kelių dienų šios markės automobilis buvo parduotas ir išsiųstas laivu į Meksiką. TT su draugais ir Fredricku iškėlė triju dienų vakarėlį, kuris vyko netoli Harlemo, tačiau jau kitame rajone. Į vakarėlį buvo pakviesta itin daug žmonių, daug merginų, daugi žinomų sportininkų. Patalpos nebuvo itin didelės, o žmonių buvo tikrai daugiau, nei gali tilpti. Terry draugas apsistumdė su vakarėliu dalyvavusiu paaugliu, o šis staiga išsitraukė pistoletą ir nukreipė TT draugui prieš kaktą. Nors kulka nebuvo išauta, tačiau TT puolė prie pistoletą laikiusio žmogaus ir jam trenkė per galvą. Šis krito be sąmonės, o bute prasidėjo chaosas. Spiegdamos merginos bėgo iš patalpos, o vaikinai susimušė. Fredrickas kibo į pagalbą savo broliui, tačiau TT gavo per galvą iš metalynio strypo. Šis krito be sąmonės. Po kelių akimirkų pasirodė ryški kraujo dėmė. Muštynės liovėsi, dauguma išsibėgiojo, liko artimiausi TT draugai, tarp jų ir jo brolis. Kraujavimas nesiliovė, iškvietę greitąją vaikinai pasišalino iš pastato, palikdami su savimi visus narkotikus ir ginklus, ten pasiliko tik jo brolis Fredrickas. Deja, greitoji jau nieko padaryti nebegalėjo, TT buvo užmuštas. Į įvykio vietą atvyko policiją ir kartu su savimi pasiėmė TT brolį.

Brolio mirtis sukrėtė Fredricką. Tačiau tai buvo ne tik dvasinis netekimas. Fredrickas neteko laisvės, jį sulaikiusi policiją prisikabino prie didelio kiekio narkotikų ir ginklų. Fredrickas buvo išsiųstas į koloniją, kadangi dar buvo nepilnametis. Kolonijoje pirmos dienos buvo tikras pragaras. Fredrickas negavo maisto, buvo varginamas sunkiais darbais, nors tas net nepriklausė kolonijoje esantiems jaunuoliams. Po kelių dienų Fredrickas susipažino su vienu jaunuoliais iš Bostono, vienas iš jų vardų buvo Brad Boolly (Demarcus_Norwood), o kitas Jeremy Hodrad (Dovis_Santos). Šis Fredricką supažindino su kolonija, davė kokybiško maisto, kurį slėpė savo kameroj. Išaiškėjo, kad tai buvo viena griežčiausių ir žiauriausių kolonijų valstijose. Tačiau Bradas susipažino su Fredricku ne be reikalo – šis rinko žmonių komandą, kurie pabėgtų iš kolonijos. Fredrickas, kaip naujokas, buvo neutralios reputacijos, to reikėjo, kad jis galėtų nukreipti visus pas administraciją. Buvo sugalvotas planas, kurio tikslas – Fredrickui pasiskųsti kolonijos administratoriui dėl suvaidintos alergijos. To reikėjo dėl to, jog per administracijos langą išeiti iš kolonijos ribų buvo vienas lengviausių būdų. Fredrickas nuvyko vienas pas administratorių, praėjęs du apsauginius, šis davė ženklą Brad ir Jeremy, šie kartu su kitais paaugliais perpjovė gerkles apsauginiams, įsibrovė į administracijos kabinetą, nužudė pagrindinį administratorių ir išdaužė langą. Atsidūrę ant stogo, šie sugebėjo prasprukti pro apsauginius nepastebėti. Kadangi tvora nebuvo pati aukščiausia, šie nukritę iš 5 metrų aukščio sugebėjo nesusižeisti ir pabėgti. Kolonija buvo netoli miesto, šie sėdo į anksčiausiai atvikusį autobusą ir persigavo į Niujorką, Harlemą. Nuo šio momento gimė East Harlem Bloods lyderių brolybė. Trys pabėgeliai nusprendė sieti ateitį kartu. Šie kibo į narkotikų pardavimus, mašinų nuvarinėjimus, ginklų pardavimus, plaštakių užsakymus. Prie lyderių po mažu prisijungė vis daugiau žmonių. Formavosi nauja Harlemo gauja. Šiems pavyko susibendrauti su kitais rytų gaujų atstovais, o geriausius ryšius gauja palaikė su United Bloods Gang, kurie buvo panašaus pajėgumo. Šiltai palaikydami ryšius gatvėse šie stovėjo vieni už kitus. Dažnai šie pasirodydavo Brukline, dalyvaudavo susišaudymose, tačiau niekada rimtai nebūdavo sužaloti. Niujorko gyvenime atsirado dar vienas naujas galingas žaidėjas.

RupzL.png                9M8fU.png                   oSw58.png

• Fredrick Tarnett (Martin_Locatelli)          • Jeremy Hodrad (Dovis_Santos)                    • Brad Boolly (Demarcus_Norwood)

Mh4aH.png

just, lukaz, sontex, nitro, gregas, boyka, gregoris, lucyz, zveris, best pamokų vedėjas arte

gNElA.png

• AK-47 : 4e

• Desert Eagle : 9e

• Sniper Rifle : 7e

• Shotgun : 4e

• Narkotikai : 130e

 

 

Redaguota Gruzinas_Tortilla

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Mėsiniu gauja ką galiu pasakyt.Linkiu nesurudyti bišai.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

P.S Diablo_Deamon O pas tave žiūriu ne kreivi piršteliai.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
14 minutes prieš, Demarcus_Norwood rašė:

ivardink kas pus mesa? tuoj vel gauja uzdarys jusubuz cytus;Ddd

O is ko tu sprendi kad kazkas jus uz mesa laiko? Nekazka jus uzdarysit ryzyno aukos susirinko ir tiek

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
5 minutes prieš, Armanis Nebetrupink rašė:

O is ko tu sprendi kad kazkas jus uz mesa laiko? Nekazka jus uzdarysit ryzyno aukos susirinko ir tiek

nu kazkaip ne is ryzyno. vietoj jusu, patyleciau, ir nekomentuociau ne po savo temom nesamoniu, kai nesugebat be cytu zonu pasiimt, peace.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
5 minutes prieš, Demarcus_Norwood rašė:

nu kazkaip ne is ryzyno. vietoj jusu, patyleciau, ir nekomentuociau ne po savo temom nesamoniu, kai nesugebat be cytu zonu pasiimt, peace.

Nu zinaj tokie ir cytai, kai jus jaunuoliai be kortezo pirmas savaites zonu butumet net nepasieme, tik kaip matau acc baiges bicui :Dddd ne jums cia apie tuos cytinimus kalbet kleckiukai

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
23 valandas prieš , Armanis Nebetrupink rašė:

Nu zinaj tokie ir cytai, kai jus jaunuoliai be kortezo pirmas savaites zonu butumet net nepasieme, tik kaip matau acc baiges bicui :Dddd ne jums cia apie tuos cytinimus kalbet kleckiukai

kas tau kleckiukai, kalbu nuo tada, kai tapau pavu, cortezo ne kvapo nebuvo, o banus uz cytus gavot tik jus - makaras, vilius. bent nemazintumet, kad svariai zaidziat

 

bsk baudiniu parasiuku

fVMv2pa.png

tVGNtrK.png

0ANiqqC.png

z9rtF4Y.png

i8OLTtw.png

lZTVtvz.png

Redaguota Demarcus_Norwood

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

nu dzėkuj pas palaikė mane ir buvo iki galo sėkmės jums mldc buvot susitiksim kitą kartą paka

dėkoju mldc družokas @Demarcus_Norwood

https://imgur.com/a/CtchWHM

Mh4aH.png

just, lukaz, sontex, nitro, gregas, boyka, gregoris, lucyz, zveris, best pamokų vedėjas arte

 

 

 

 

Redaguota Danny_Woods

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Gaują uždarė lyderis savo noru. Pradžia gaujai susiklostė ganėtinai gerai ir pradžioje buvo kur kas aktyvesni nei prieš uždarant gaują, gauja taip pat laimėjo vieną GangWar iš dviejų prieš kitą gaują. Po kiek laiko gauja pradėjo rinktis nusižengimo taškus vienas po kito, pusę tų taškų buvo uždėta vien dėl lyderio gauto užblokavimo, o kita dauguma dėl admin komandų naudojimų ne pagal paskirtį. Taip pat remiantis gaujų finansavimu uždarant gaują, bet neatsiimant pinigų iš kaupiamosios sąskaitos yra pervedama pusę (50%) sumos, šiuo atveju buvo sukaupta 103,210€, todėl į Paul_Hoonigey sąskaitą buvo pervesta 51,605€.

Tema rakinama.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

  • Stilius

2020 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...