Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Žvejok 2024! ×

„Greenside“ Helovinas 2019!

Rokas

Rekomenduojamas pranešimas

„Greenside“ Helovinas 2019!
Ieškok moliūgų, keiskis moliūgais su draugais ir dalyvauk vaiduoklių laidotuvėse! Daugiau informacijos serveryje /helovinas

kUUAYcq.jpg

Kaip jau tampa įprasta šventinė užduotėlė yra suskirstyta į septynias kalendorines dienas. Šį kartą užduotėlės metu galėsite rasti keturių skirtingų rūšių moliūgus, kurie skiriasi savo spalva ir prizo verte. Suradus atitinkamą kiekį ir atitinkamos spalvos moliūgus galėsite iškeisti juos į Helovino dėžę (/hdeze). Jeigu Helovino dėžės Jūsų nedomina, tokiu atveju keiskitės moliūgais su kitais žaidėjais ir rinkite vertingiausios spalvos moliūgus, kuriuos dienos pabaigoje galėsite iškeisti į vertingiausius prizus. Svarbu paminėti, jog neiškeitųs moliūgų tą pačią dieną kai juos radote prizų vertė sumažės dvigubai. Taip žymiai sumažinta tikimybė, jog Jūsų moliūgų vietos sutaps su kitų žaidėjų.

Helovino metu visų pamiltą karvutę (pinjatą) pakeičia vaiduoklių laidotuvės. Laidotuvės vyks darbo dienomis nuo 14:00 iki 22:00 (GMT +2), o savaitgaliais nuo 10:00 iki 00:00 (GMT +2). Atkaskite vaiduoklio karstą ir laimėkite atitinkamus prizus! Vienas iš žaidėjų, dalyvavęs laidotuvėse atsitiktiniu būdu laimės Helovino dėžę!

Perkant kreditus visais galimais būdais nuo lapkričio 1d. iki lapkričio 8d. gausite +25% daugiau kreditų nei įprastai.

Daugiau informacijos apie Heloviną rasite serveryje /helovinas
„Greenside“ administracija, 2019

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Manau čia bus galima ir negatyvo pareikšti šiam helovynui.. Pradėsiu nuo pradžių, kad išties labai nubodus jūsų tas event'as žaidėjams, kelintais metais jau kartojasi ir nieko naujo... Tik važinėji aplink visą gta sa žemėlapį ir jokios naudos užima labai daug laiko, kai nežinai kur maždaug būtų galima rasti tą moliūgą bet jau galėjote duoti kokia mažą užuominą kur paslėptas šventinis moliūgas.. Dabar pakalbėkim apie helovyno laidotuves - ten išvis tragišką atvirai sakau kaip ir šiandien man nutiko visai blogai. Administratorius paskelbė, kad siūlo atsiteleportuoti prie savęs kur rado tas laidotuves viskas kaip ir tvarkoje atsirado 100+ žaidėjų vienoje vietoje visi kasą griovį ir ką jūs manot serveris spaudimo neatlaikė ir sugalvojo mane trumpam užblokuoti. Normaliai ane ? Po kelių minučių kada viskas baigiasi, tada tik galėjau vėl prisijungti į serverį negavęs jokio prizo. Pala jūs viską apgalvojot prieš sukurdami šitą dalyką ? Nemanau. Atsiprašau už klaidas, bet teko skubiai parašyti.

Redaguota Viscountess_Qss
Gramatikos klaidos.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Kodėl mano pw pakeitėt, kitais žodžiais acc konfiskavot? Give me my acc back and let's go collect some pumpkins

Redaguota Dom Toretto

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Man asmeniškai eventas nuobodus išskirus laidotuves vietoj pinjatos tik galėjot jas padaryt keliose vietose, o nevienoje, nes kai visi sueina  į viena vieta pradėda laginti labai kitus crachina :).

O dėl moliugu labai sunkiai juos rasti, nes per diena kiek praleidau laiko teradau 11.... Galėjot biški lengviau padaryt su tais moliugais. Nors po menkiausia užuomena duoti ar vietos nuotrauka, kur yra moliugas arba, kad visi moliugai būtų viename iš treju miestu išvaidyti ar po kaimelius o ne po visa map <_<.

Bei asmeniškai man idomiau budavo, kai į sala kaškokia nusikeldavai ir jieškodavai per tam tikra laika o db per ta visa gta sa mepa jieškok atsibosta...... Tik minutes aktyvumo keli ir viskas. Labiausiai man patiko per šita eventa, kad +25% kreditu. Tikuos kitas eventas bus žymiai geresnis. Ir labiau bus pagalvotas apie žaidėjus kaip jie ras tuos moliugus, kiaušinius ar kalėdines dežutes ar kas ten būna per kalėdas :D o ne tik mes juos išvaidysim po visa map o jus jieškokit kaip norit. Tada kai padarysit, kad lengviau būtų surast moliugus, kiaušinius ar kaledines dežutes ar kas ten būna per kalėdas ir tik tada galbut nereikes banint žaidėju už nelegaliu programu naudojima čia tipo kur padėda surast tuos moliugus ir pnš lengviau apie kitas neleistinas programas net nekalbu, nes buvo ir bus kas jas naudojo(os) <_<. Sekmes serverio pagr.administracijai darant kita eventa, bei darant atnaujinima :). Bei tikios, kad serverio atnaujinimas bus tikrai geras ir vertas dėmesio o ne ant bajėrio padarytas, kad tik padaryt @Rokas, @Rebeka, @Mantas, @Aivaras.

Bei kurie rašot, kad eventas tikrai neblogas, geras ar pnš pagalvokit ar tikrai jau tas eventas toks geras yra.... <_<.

Sorry už klaidas :).

Bei pritariu @Viscountess_Qss

3f17ka.jpg

Redaguota Tommy_Gallardo
Pridėjau bšk ir klaidas pataisiau.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
On 2019-11-01 at 23:49, Viscountess_Qss rašė:

Manau čia bus galima ir negatyvo pareikšti šiam helovynui.. Pradėsiu nuo pradžių, kad išties labai nubodus jūsų tas event'as žaidėjams, kelintais metais jau kartojasi ir nieko naujo... Tik važinėji aplink visą gta sa žemėlapį ir jokios naudos užima labai daug laiko, kai nežinai kur maždaug būtų galima rasti tą moliūgą bet jau galėjote duoti kokia mažą užuominą kur paslėptas šventinis moliūgas.. Dabar pakalbėkim apie helovyno laidotuves - ten išvis tragišką atvirai sakau kaip ir šiandien man nutiko visai blogai. Administratorius paskelbė, kad siūlo atsiteleportuoti prie savęs kur rado tas laidotuves viskas kaip ir tvarkoje atsirado 100+ žaidėjų vienoje vietoje visi kasą griovį ir ką jūs manot serveris spaudimo neatlaikė ir sugalvojo mane trumpam užblokuoti. Normaliai ane ? Po kelių minučių kada viskas baigiasi, tada tik galėjau vėl prisijungti į serverį negavęs jokio prizo. Pala jūs viską apgalvojot prieš sukurdami šitą dalyką ? Nemanau. Atsiprašau už klaidas, bet teko skubiai parašyti.

Ačiū už kritiką, pripažįstu, ne viskas buvo apgalvota iš mano pusės kalbant apie „crashus“, o pagrindinę Helovino užduotį aukojome vardan atnaujinimo.

On 2019-11-02 at 00:06, Denas_Bmw rašė:

Man asmeniškai eventas nuobodus išskirus laidotuves vietoj pinjatos tik galėjot jas padaryt keliose vietose, o nevienoje, nes kai visi sueina  į viena vieta pradėda laginti labai kitus crachina :).

O dėl moliugu labai sunkiai juos rasti, nes per diena kiek praleidau laiko teradau 11.... Galėjot biški lengviau padaryt su tais moliugais. Nors po menkiausia užuomena duoti ar vietos nuotrauka, kur yra moliugas arba, kad visi moliugai būtų viename iš treju miestu išvaidyti ar po kaimelius o ne po visa map <_<.

Bei asmeniškai man idomiau budavo, kai į sala kaškokia nusikeldavai ir jieškodavai per tam tikra laika o db per ta visa gta sa mepa jieškok atsibosta...... Tik minutes aktyvumo keli ir viskas. Labiausiai man patiko per šita eventa, kad +25% kreditu. Tikuos kitas eventas bus žymiai geresnis. Ir labiau bus pagalvotas apie žaidėjus kaip jie ras tuos moliugus, kiaušinius ar kalėdines dežutes ar kas ten būna per kalėdas :D o ne tik mes juos išvaidysim po visa map o jus jieškokit kaip norit. Tada kai padarysit, kad lengviau būtų surast moliugus, kiaušinius ar kaledines dežutes ar kas ten būna per kalėdas ir tik tada galbut nereikes banint žaidėju už nelegaliu programu naudojima čia tipo kur padėda surast tuos moliugus ir pnš lengviau apie kitas neleistinas programas net nekalbu, nes buvo ir bus kas jas naudojo(os) <_<. Sekmes serverio pagr.administracijai darant kita eventa, bei darant atnaujinima :). Bei tikios, kad serverio atnaujinimas bus tikrai geras ir vertas dėmesio o ne ant bajėrio padarytas, kad tik padaryt @Rokas, @Rebeka, @Mantas, @Aivaras.

Bei kurie rašot, kad eventas tikrai neblogas, geras ar pnš pagalvokit ar tikrai jau tas eventas toks geras yra.... <_<.

Sorry už klaidas :).

Bei pritariu @Viscountess_Qss

3f17ka.jpg

Ačiū už kritiką, bet šiuo metu mums ne Helovino užduotis yra svarbiausia. Esame susikoncentravę į serverio atnaujinimą, kuris serverį pakeis kardinaliai, o Helovino užduotis serveryje bus tik 7 dienas. Dėl pačios užduoties suprantu, jog yra noras surasti viską, bet ši idėjau jau nuo pat pradžių buvo planuojama taip, jog žaidėjai nesurastų visko. Jeigu užduotis būtų lengva, tokiu atveju sudėtingiau būtų atskirti kuris žaidėjas sukčiauja, o kuris žaidžia sąžiningai. Prizai taip pat buvo apskaičiuoti taip, jog žaidėjas surastų 50-70% moliūgų.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.