• Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Viscountess_Qss
• Administratoriaus Vardas_Pavardė serveryje : Much_Money
• Už ką yra peikiamas šis administratorius ?: Administratorius peikiamas už įžūlumą. Atvažiavau pas mechanikų, jog sutvarkytu mano transporto priemonę viskas tvarkoje jie man sutvarkė. Bet laukė šis administratorius manęs kol sutvarkys - kadangi mašina buvo man padovanota ir ji buvo atrakinta. Jis pasiėmė mano nuosavą auto transportą išvažiavevo iš mechanikų dirbtuvių ( garažo ) ir kažkur suprogdino. Parašiau jam asmenišką žinutę, kad gražuoju atsiskaitom dėl susprogdinto automobilio bet jam tai būvo nusispjauti ir parašęs, kad pinigų neatgausiu. Peikiu šį administratorių už tai, kad su savo pareigomis nori išsikelti į viršų ir suprantamai, kad niekas jo nesustabdys toliau galės kenkti paprastiems žaidėjams. Aš neesu milijonierius, kad po tokių administratorių laidočiau į kairę ir dešinę savo uždirbtus pinigus! Tai pat manau ir ši taisyklė yra įgaliojanti šiam papeikimui. Aplamai kiekvienas serverio administratorius turi kultūringai bendrauti, nesijausti pranašesniais turint papildomas pareigas.
• Vaizdinė medžiaga pagrindžianti jūsų papeikimą : 35072a4f51c311d7520b2d2661514151691.png 

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Administratorius nebus baudžiamas.

• Būtų gerai, kad turėtum daugiau įrodymu kur asmuo nežada atlyginti nuostolių ir pnš ,o dabar siūlyčiau parašyti darbo papeikimą, kad išsiaiškintu situacija ir išspręsti tokias problemas dėl kuriu kenčia nekalti žaidėjai(tu).
  • susisiekite dar syki su @Much_Money, kad atlygintu nuostolius.

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Atsakyti

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

• Šiuo metu peržiūri   0 narių

Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.