† Tikintys †

1Zdu4.png
† Tikintys † - Krikščionių kilmės gauja kurią sudaro Kunigai ir žmonės tikintys į Dievą.
                        Mūsų Gauja yra pusiau parapija, bet už tos parapijos slypi žiaurūs nusikaltėliai kurie pradėjo savo veiklą gūdžiais 1990-aisiais metais kada buvo pradėta turto privatizacija.
Tikintys per turto privatizaciją susikrovė virš penkių šimtų tūkstančių eurų grynaisiais ir išplėtojo savo veiklą ne tik Lietuvoje, bet ir Europoje.
Tikintys nebijo žudyti žmonių, kariauti ar tiesiog grobti žmones ir juos kankinti , nes męs žinome, kad mums Dievas atleis mūsų nuodėmes, nes tai darome  ne dėl savęs, o dėl savo šeimos tai yra † Tikinčių †
                     Lyderis yra Vilniaus apskrities Kardinolas (Titas_Diesel). O Kardinolo dešinioji ranka yra būsimas Vyskupas (Cikis_Diesel).

Prieš gaujos įkūrimą kartu su pusbroliu buvom paprasti vaikinukai kurie gyveno nepasiturinčioje šeimoje. Mano Tėvas pasikorė, o Motina buvo paleistuvė. Todėl aš pas ją nebegyvenau. Man padėjo atsistoti ant kojų pusbrolis Cikis, jis mokėsi „Kauno Kunigų seminarijoje“ ir gyveno nuomuojamame vieno kambario bute jis mane priėmė gyventi pas jį ant sulūžusios sofos virtuvėje, bet su viena sąlyga, kad padėčiau išlaikyti butą. Jis mokėsi, o aš dirbau, bet po to sugalvojau, kad aš irgi įstosiu į „Kauno Kunigų seminarija“. Man pavyko mane priėmė, kad ir kokiais blogais pažymiais išlaikiau egazminus. Baigiau seminariją po pus antrų metų laiko ir atlikau praktiką kartu su Cikiu  „Alytaus Šv Angelų sargų bažnyčioje“. Per mūsų mišias būdavo pilna bažnyčia žmonių jie mus pamilo ir mėgdavo klausytis mūsų pamokslų. Po to męs su Cikiu susidūrėme su viena problema. Męs nenorėjome gyventi Parapijos pastate su kitais kunigais, nes jie mums pavydėjo, kad jie surenka vos 20-35 žmones per mišias, kai męs su Pusbroliu surinkdavom virš 100 virš 150 žmonių per mišias, nesvarbu ar rytinėse ar vakarinėse vis vien tiek pat, todėl mūsų Alytaus parapijos kunigai labai nemėgo, nes buvome nauji ką tik atvykę kunigai iš kito miesto, todėl mus jie engdavo tyčiodavosi ir pakišinėdavo. Vėliau męs su Pusbroliu važiavome į Vilnių pas Buvusį Kardinolą, kad mums leistų vesti mišias Vilniaus Katedroje. Ir mums tai pavyko. Po to aš tapau geras draugas su Buvusiu Kardinolu, ir jis man perleido savo pareigas, nes jam buvo virš 71 metų ir jis man sakė, kad jam jau per sunku dirbti tokį darbą.

Po to įvykio mums atsivėrė su pusbroliu labai didelės galimybės ir męs dangstydamiesi parapija įkūrėme gaują pavadinimu † Tikintys † ir mūsų pagrindinis tikslas buvo reketuoti žmones pasisavinti jų nuosavybes prisidėti prie jų verslo, grobti juos, užgrobinėti pastatus, ir visa tai investuoti į savo gerovę.

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Didžiuojuosi būdamas gaujos dalimi :D Jei nebučiau gaujoj bijočiau kažką daryt, dabar darau ką noriu, nes dievulis man viską atleidžia..

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Kuo toliau to nusivažiuoja greenside gaujos į pavėsį. Džiaukitės manęs nėra, bet pažadu greit susitiksim zonoj :) 

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
4 minutes prieš, Crazy_Vanila rašė:

Kuo toliau to nusivažiuoja greenside gaujos į pavėsį. Džiaukitės manęs nėra, bet pažadu greit susitiksim zonoj :) 

Pasilaikyk savo nuomonę sau, jeigu kas nepatinka. Randomas apie pavėsi ir apie gaujas kalba.

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dabar, Titas_Diesel rašė:

Pasilaikyk savo nuomonę sau, jeigu kas nepatinka. Randomas apie pavėsi ir apie gaujas kalba.

Pasidomėk kas aš ir tada vadink randomu. Kai aš čia lošiau tu dar nežinojai kas yra Sampas :) 

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dabar, Crazy_Vanila rašė:

Pasidomėk kas aš ir tada vadink randomu. Kai aš čia lošiau tu dar nežinojai kas yra Sampas :) 

Sakai nežinojau? 8metus žaidžiu Samp serveriuose tai čia nekliedėk nesąmonių man.

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
15 valandas prieš , Crazy_Vanila rašė:

tai kad vien is tavo pranesimu galiu sakyt kad randomas kazkoks esi :D nebe*cenzūra*yk tos c raides klaviaturoj

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dabar, Ferico_Tornado rašė:

Sėkmės, tik nenaikinkit gaujos po pirmų zonų.

Žinai. Nenaikinu, tik kažkas iš valdžios išmetė visus gaujinius iš gaujos :D

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
On 2019-11-11 at 13:12, Darius_Katt rašė:

tai kad vien is tavo pranesimu galiu sakyt kad randomas kazkoks esi :D nebe*cenzūra*yk tos c raides klaviaturoj

Iš kur dar vienas atsiradai? :D. Siūlyčiau ir tau pasidomėti kas aš, o tada kelti balsą. Eik namų darbų ruošk. 

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
2 valandas prieš , Crazy_Vanila rašė:

Iš kur dar vienas atsiradai? :D. Siūlyčiau ir tau pasidomėti kas aš, o tada kelti balsą. Eik namų darbų ruošk. 

Tu nebebazarink taip žiauriai, visiems čia *cenzūra* kas tu toks buvai čia, forume matau ne pirma diena bazarini kad tu čia vos ne dievas, niekam neįdomu

Redaguota Gruzinas_Tortilla
Užcenzūruotas keiksmažodis.

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
3 valandas prieš , Crazy_Vanila rašė:

seni, kad as tau garantą duodu kad tu jaunesnis būsi, o jei ir ne, tai smegenų lygis dar strigęs kažkur tarp 8 ir 10 klasės :D

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Atsakyti

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

• Šiuo metu peržiūri   0 narių

Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.