Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

Apgavo Herman_Cortez

Kirsas_Bsh

Rekomenduojamas pranešimas

 Anketos šablonas, apgavystės atveju:

1. Jūsų Vardas_PavardėKirsas_Bsh.

2. Jus apgavusio asmens Vardas_PavardėHerman_Cortez.

3. Apgavystės aplinkybės (apibūdinkite apgavystę): Man jis pasiūlė savo infernus mašiną už 240k, nuvežęs mane su savo kita transporto priemone(kažkuom panašia į infernusa "Euros") iki savo infernuso, jis man tą "Euros" mašiną ir pasiūle, aš kreivai žiūrėdamas net neskaičiau kokią mašiną jis man siūlo ir tiesiog nupirkau mašiną ir už kažkur 5 minučių tepastebėjau, kad nusipirkau ne tą mašiną, tada jam parašiau, kad ne infernusą pardave, sake netyčia ir, kad šita "Euros" mašina retos spalvos(Geltonos) ir verta apie 400k, pasitiklines adminų sužinojau, kad jinai apie 100k, ir vėl parašiau jam, kad aš jam parduodu šitą už 240k ir jis man tada infernusa, jis atrašė, kad neturi laiko ir išėjo afk, užblokavo facebooke, ir kai sugrįžo nebekreipė dėmesio.

4. Apgavystės data (mėnuo, diena, laikas)2019-11-9, įvyko tarp 22.40-23.10

5. Įrodymai (būtina)Įr0dymų neturiu, nes su juo serveryje gerai sutariau ir net nebūčiau pagalvojęs, kad jis mane galėtų apgauti, bet pažiūrėję laike apie 22.20 galite matyti, kad jis važinėjasi su šia mašina, įrodymai, kad dabar ši mašina mano: https://imgur.com/19X2BM5

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.