Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Žvejok 2024! ×

Apie nieką ir GreenSide

Eima

Rekomenduojamas pranešimas

Nu sveikata nekažką guliu, veikt nėra ką galvoju pasidalinsiu kokiu nors šlamštu forume. Tai iš tiesų norėčiau papasakoti kaip atsidūriau GreenSide projekte, kaip man čia sekėsi ir ką nuveikiau.

Pradžia...

Taigi apie serverio startą sužinojau pas Kesa projekte, kai Mafijos'Tėvas pasitraukė iš administratoriaus pareigų tame serveryje. Apie tai jog jis atidarys naują serverį žinojo daug žaidėjų tarp jų ir aš. Serveris startavo po kažkurio laiko, bet į serverį bėgau ne iš kart. Savo pirmą vartotoją (Eima'Ofiside) užregistravau dar serverio pradžioj, bet žaisti čia pradėjau daug vėliau.... Čia pradėjau stabiliai žaisti apie 2mėn prieš cbug išėmimą iš serverio, tikslios datos nepamenu. Serveryje žaidimą pradėjau ne vienas, o su Aurimas'Galaxy (tikriausiai dar yra kas prisimena kas per veikėjas šitas). Tuo metu mes nieko gero neveikėme tik darėme DM užsilipę ant mašinų stogų, reketuodavom naujokus (jei nesusimokėdavo, neišeidavo iš ligoninės), šaudydavom policiją. Linksmiausia prisiminti tai jog būdavom įsiminę beveik kiekvieną policijos pareigūno Vardą_Pavardę ir su NameTag (tuo metu dar nežinojom jog draudžiama) pamatę juos jau apgalvodavom planą kur lėksim, kad Policija nesučiuptu. Tai buvo patys linksmiausi laiką.

Pirmas darbas su pakvietimu, pirma gauja...

Na tai grįžau iš mokyklos ir kaip visad susirašiau su Aurimu ir abu prisijungėme į serverį. Kurį laiką pašaudėme į žmones ir pamatėme jog žaidime vyksta atranka į mechanikų firmą kartu nuvykome prie biznio, kurio viduje vyko atranka. Praėjo apklausa na ir ką gi... abu patekome į mechanikų firmą. Tuometinis direktorius buvo Saulius'Tuneris, jei neklystu. Praėjo tam praėjo kažkiek laiko direktorius paliko pareigas ar tai buvo nušalintas to gerai nepamenu. Na žinoma buvome išmesti iš firmos ir tuo metu vyko atranka į Taxi firma forume jei neklystu. Na ir vėlgi panaši situacija kartu užpildėme, kartu patekome. Na praėjo kažkiek laiko vėlgi pabodo taxi darbas ir nusprendėme eiti vėl į Mechanikus. Tuometinio Taxi direktoriaus nepamenu, bet pamenu tai jog mums palikus firmą Rebeka buvo paskirta pavaduotoja jei neklystu pas tapatį direktorių, aj taipogi linksma prisimint, jog buvau gavęs įspėjimą darbo, jog daviau Rebekai pi*dako, nes tuo metu ji buvo paprasta darbuotoja. Na kaip ir minėjau nusprendėme grįžti atgal į Mechanikus, bet aš padariau pertrauką nuo SAMP. Pertrauka buvo gal porai mėnesiukų nedaugiau, grįžau į serverį Aurimas jau buvo patekęs į NGS ir spėjes iš jo išsipirkt, nes kišosi į zonas būdamas civilis (jei tiksliai pamenu). Na tuo metu jis buvo Surenos x3 gaujoje pas Deni. Kad ir kiek prašiau kartų jog priimtu mane į gaują niekas į ją nepriėmė manęs. Taigi nuėjau į tuomet pralaiminčią gaują, bet gaujos pavadinimo nepamenu ir lyderio nepamenu, prabuvau 4-5 dienas gaujoje kaip paprastas narys, po 4-5 dienų man uždėjo kairę ranką na ir nuo to laiko prasidėjo... Po poros dienų Surenos x3 užsidarė, pora dienų nebuvo jokios gaujos su kuria galėtume kariauti, tačiau vėliau atsidarė nauja gauja. Nuo jos gavome spaudimo nevaikiškai, tačiau mūsų lyderis buvo labai neaktyvus ir nusprendėme jog paliekame jo gaują ir susikuriam savo. Na ilgai mąstėme kas atidarys gaują, niekas nesiryžo. Aš ir nelabai norėjau ją atidaryti, nes serveryje dar buvau šviežias, beveik niekas manęs ten nežinojo, bet po ilgų mąstymu nusprendžiau atidaryti vis dėl to gaują. Na kas gaują atidarys kaip ir aišku, bet kokiu pavadinimu? Tada pradėjome galvoti pavadinimą... iš daugybės variantu kartu su būsimais gaujos nariais pasirinkome vieną... Florencia 13... Hitautas'White dar tą pačia dieną padarė GFX, Ink'Boom turėjo pilnas bagazines ginklų ir narkotikų, taipogi jis buvo dešinioji ranka buvusioje gaujoje. Taigi Ink'ą pasirinkau į co-leader dėl to, kad juo pasitikėjau ir jis turėjo resursų, o Hitautui jaučiausi skolingas dėl GFX. Tuo metu Aurimas jau buvo pas mane gaujoje tačiau jam iš pradžių nedaviau Co-Leado. Pradžioje gaujai sekėsi sunkiai tačiau įsivažiavome ir uždarėme 3-4 skirtingas gaujas kurios grąsino jog uždarys mus. Jiems nepavyko. Naujoko gauja siautė gaujų zonose, dėl veiksmo trūkumo gaują paliko abu co-leaderiai, tai į jų vietas paskyriau Aurimą ir Quantusą (žmogus kuris deaglą samp`e įvaldęs) na taigi atėjo nauja gauja jei neklystu Kenshino teroristai atsidarė. Dar pora dienų laikėmės tačiau vėliau pasidarė sunku, pats laiko samp`ui nebeturėjau, zonų nebeturėjom, ginklai ir narkotikai taipogi baiginėjosi dar pora dienų bandėme susigrąžinti zonas, tačiau vis nesėkmingai. Susinervinęs įsirašiau Cleo failiuką neleistiną ir pirma zona bam - banas. Gauja uždaroma, Leaderis (aš) NGS. Į mano gaujos vietą atėjo nauja gauja Aurimo vadovaujama Kamanda X, bet ten jau nemano istorija, aš joje nedalyvavau. Bet ką galiu pasakyti naujokas atėjęs su nepilnai 30k xp atidaro gaują, sutriuškina 3-4 skirtigas gaujas kurios ruošėsi sutriuškinti mus. Su savo gauja dariau netik grobimus prieš Policiją, bet buvo grobimų ir prieš kitas gaujas kurios nemokėjo pinigų už išlaikytus grobimus ir buvo priverstos užsidaryti. Taipogi darėme susišaudymus kaimeliuose, juos medžiojome Policiją. Apie 2 savaites tikrai šėlome serveryje.

Štai gaujų video: Florencia 1 video; Florencia 2 video; Florencia pradžia; Kamanda X pristatymas;

Grįžimas po užblokavimo

Taigi gavęs užblokavimą serveryje padariau pertraukėlę nuo SAMP, po kažkurio laiko nusipirkau unban ir vėl pradėjau žaisti serveryje. Grįžęs iškart įsidarbinau į mechanikus nes man tai atrodė ir atrodo pelningiausias darbas serveryje. O tuo metu man labai reikėjo pinigų ant išsipirkimo iš NGS. Taupiau pinigus, dirbau ir dar visaip bandžiau prasimušti pinigų. Tačiau man lyg ir pasisekė vieną dieną, bet lyg ir ne. Forume atsirado tema "Prašau užblokuoti Aurimas_Galaxy". Aurimas į forumą įkėlė nuotrauką su FPS unlock`u kuris yra draudžiamas ir vienas žaidėjes (daug vartotojų yra turėjęs) užpildė prašimą užblokuoti. Aurimas turėjo verslą ir NRG, taigi žinodamas jog gaus užblokavimą, o tai buvo antras blokavimas už čytinimą ir žinodamas jog bus nubaustas rcon ir vartotojo konfiskacija jis visą turtą atidavė man. Rankose turėjau 300 tūkst. eurų, verslą ir NRG. Verslą pardaviau už 1,1 milijono + išpradžių pardaviau dar pardaviau ir visą produkciją tai rankose pinigų buvo lygiai tiek kiek reikėjo ant išsipirkimo iš NGS 1.5 milijono. Išsipirkau iš NGS grįžau vėl į gaujų pasaulį (bet apie jas užteks).

Vartotojo Eima'Ofiside praradimas...

Na gavęs užblokavimą Aurimas nusprendė pašėlti. Jis įsirašė cleo failiuką ir pradėjo mašinų sprogdinimus, administracija nebežinojo ką daryti. Mašinos sproginėjo ir sproginėjo serveryje. Tuo metu dirbau vis dar mechaniku. Mafijos'Tėvas nusprendė, jog aš prašau jog Aurimas sprogdintu mašinas ir aš galėčiau taip užsidirbti serveryje daugiau pinigų. Tačiau tai buvo tik klaidingas spėjimas. Buvau išmestas iš mechanikų firmos pačio Mafijos'Tėvo, sprogdinimai toliau tęsėsi, net suaktyvėjo. Patikrinę logus serverio administracija rado jog vienas vartotojas su kuriuo buvo kenkiama buvo registruotas ant mano IP adreso todėl konfiskavo ir užblokavo mano vartotoją ir IP, tačiau Rcon negavau (nežinau ar per klaidą neuždėjo ar dar buvau nenusipelnęs jo).

Naujas vartotojas Travel'Joker...

Buvau padaręs neblogą pertrauką nuo samp ir nusprendžiau sugrįžti. Forume pamačiau jog rcon nesu gavęs, todėl galvoju reikia pabandyti atsiblokuoti IP, atsiblokavau ir bingo, galiu žaisti serveryje. Vartotoją man atidavė žaidėjas iš kito serverio. Tai buvo neseniai užregistruotas vartotojas su vos keliais šimtais XP na bet koks skirtumas. Pradėjau žaidimą su nauju vartotoju, pasikėliau XP, vėl išsipirkau iš NGS į kurį buvau patekęs už kenkimą serveriui dar su Eima'Ofiside vartotoju. Tuo metu į serverį grįžau jau vien dėl gaujų veiksmų. Tačiau vieną dieną gavau užblokavimą už FPS unlock, net nežinojau, kad jį turiu nes GTA buvau atsisiuntęs iš interneto jau užmodintą. Na tai vėl išsipirkau iš NGS po kurio laiko tačiau ir vėl gavau baną. Kurio priežasties nesuprantu lyg šiol... su deaglo 1 kulka kabinau dviem žmonėm. Na bet tiek to, gavau tai gavau nieko nepakeisiu. Taigi po antro užblokavimo vėl praradau vartotoją ir nuo to laiko lankausi forume ir dar kartais pasikuriu acc su IP changeriu jog pažiūrėti kas gero serveryje.

Dabarties vaizdai...

Buvau susikūręs vartotoją su kuriuo pamačiau jog žaidėjai labai pasikeitę... Nežinau gal tiesiog aš išaugau iš to amžiaus ir nebejaučiu to "kaifo" žaidžiant samp`ą ar tikrai taip žaidėjai pasikeitę... Galbūt dar kada susitiksiu su jumis serveryje kaip "legalus" žaidėjas, o dabar aš tiesiog kuriu video žmonėms iš šio projekto kurie paprašo.

Štai video daryti šiam serveriui: Las Colinas NorteñosNORTHSIDE BOLEN PARQUE 13EAST NASHVILLE CRIPS; Dar turiu ir mechanikų pristatymą, bet juo nesidalinsiu...

 

 

Taigi chebrantai sėkmės kurie krutėjo su manimi, su kuriais serveryje buvo praleista daugybė valandų. 

PEACE, I'm OUT.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
14 valandas prieš , Darius_Katt rašė:

niekad nesuprasdavau prasmes tokiu atsisveikinimu, iki 

Joks čia neatsisveikinimas. Tiesiog rašliava apie nieką, kuri parašyta per 30min, kurią rašydamas prisiminiau laikus kurių sampe nebebus, taip pat manau prisiminimai grįžo ir tiems kurie skaitė. Linksma prisimint laikus kai prie samp`o prasėdėdavai po 10h, kai vietoj panos rinkdavaisi su bachurais nulėkt į zoną ir galvodavai panai atmazus kaip nusiplaut, kad nereiktu lėkt su ją kažkur. :DDD


 

  14 valandas prieš , Marius_Benz rašė:

pirma kart perskaiciau kazkieno bloga pilnai. Idomi istorija, bratuha, pazistami is kitur, palaikom rysi. gal uzvaldysim kazkada gs ?

 

Galbūt ateis ta diena kai būsim su raudonais nick serveryje. :DD

Redaguota Gruzinas_Tortilla
Sujungti keli pranešimai į vieną.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.