Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Žvejok 2024! ×

Klaida dėl mašinos

Tadis_Paris

Rekomenduojamas pranešimas

Taigi, sveiki vienas žmogus James_Switch, nežinau kodėl atvaževęs i skelbimo konturą pradėjo šaudyti į mane. Tuomet aš norėjas perjungti muziką išėjau afk ir tuo metu James_Switch istūmė mano mašiną (sultan) į vandenį. Kadangi mašina dar nebuvo sprogus aš ją atstačiau, bet po 1-2min man chate rodo, kad ji sprogo. Taip ir nesupratau kaip čia buvo su mašina. :)  

Irodymai: https://imgur.com/a/gKuLgZX

@Mantas @Rokas @Mafijos Senelis 

Regadavimas: dar noriu pasakyti, kad dėl šio žmogaus gavau daužtumo, todėl esu labai nepatenkintas. Geros dienos.

Redaguota Tadis_Paris

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Sveikas Tadi, malonu vėl bendrauti su tavimi. Atvažiavęs prie SK (Skelbimų kontoros) išlipau iš motociklo ir iš karto gavau iš tavęs nemalonių žinučių tokių kaip „ko nori agirdi“, pajuokaudamas į tave šoviau kelis kartus (nenušoviau nei vieno karto). Tęsiant su mašina, pirmą kartą su ja į vandenį įvažiavo visai kitas vartotojas, o tik poto, kai pasigyrei, kad atsatei, nusprendžiau ją pats įvaryt į vandenį, nes tiesiog nepatikai su savo replikom tokiom kaip „ka darai nevykeli“ „nori kad aš čia dgl išsitraukčiau????“ „filmavau ka darei ir i ngs nori?“. Juokingi tavo papeikimai, taip pat ir tu žaidime su savo įdomiu charakteriu. 

No hate, peace.

 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
56 minutes prieš, James_Switch rašė:

Sveikas Tadi, malonu vėl bendrauti su tavimi. Atvažiavęs prie SK (Skelbimų kontoros) išlipau iš motociklo ir iš karto gavau iš tavęs nemalonių žinučių tokių kaip „ko nori agirdi“, pajuokaudamas į tave šoviau kelis kartus (nenušoviau nei vieno karto). Tęsiant su mašina, pirmą kartą su ja į vandenį įvažiavo visai kitas vartotojas, o tik poto, kai pasigyrei, kad atsatei, nusprendžiau ją pats įvaryt į vandenį, nes tiesiog nepatikai su savo replikom tokiom kaip „ka darai nevykeli“ „nori kad aš čia dgl išsitraukčiau????“ „filmavau ka darei ir i ngs nori?“. Juokingi tavo papeikimai, taip pat ir tu žaidime su savo įdomiu charakteriu. 

No hate, peace.

 

Dėl kaikurių dalykų sutinku, bet,kad mašina istumti kitas vartotojas norėjo, norėčiau įrodymų. :)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.