Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Žvejok 2024! ×

[0.1.8.7]Įlipimas į užrakintą nuosavą tr. pr.

Pronis_Kadilaks

Mašinos pasiekimas.  

101 balsai

  1. 1. Ar sutinkate su idėja?

    • Taip
    • Taip, bet ne su viskuo ( Pateiksiu nuomonę komentaruose )
    • Ne ( Pateiksiu nuomonę komentaruose )

Rekomenduojamas pranešimas

Serverio pasiūlymų skilties anketa:


– Jūsų Vardas_Pavardė žaidime?: Pronis_Kadilaks
 Plačiai aprašykite savo pasiūlymą: Nėra labai kur čia išsiplėst, tiesiog siūlau padaryt galimybe įlipti į užrakintą nuosavą mašiną be jos rakinėjimo. Teiginys, jog ši sistema yra kituose serveriuose ir čia nebus taikoma, kadangi norima išlaikyti "originalumą" čia yra ligus nuliui, kadangi ši sistema yra tiesiog QoL(quality of life) tipo. Manau tokios smulkios idėjos/lengvi klaidų pataisymai turėtų būti įgyvendinami kas savaitę ar dvi, kadangi netikiu, kad parašyti tam kodą užtruktu daugiau nei 20 minučių(nebent pas jumis ten kode visiška košė makalošė). Puikus pavyzdys buvo su iškvietimų pakeitimu ir manau tokie pakeitimai turėtų vykti kas savaitę/dvi kaip minėjau.Tokiu būdu bent jau būtų atšviežinamas serveris iki kol laukiam to didžiojo atnaujinimo.

Ai jo. Dar tr.priemonės raktų davimas būtu irgi epic, jeigu nori pasisamdyt žmogu ridos kėlimui, tačiau jam reikia išlipinėt pavalgyt ir reik šauktis savininka, kad tas atrakintų/užrakintų tr. priemonę.
– Kuo Jūsų pasiūlymas būtų naudingas serveriui?: Jis tikrai BŪTŲ naudingas, kadangi atsiranda visokių pludurų kur tik atradę atrakintą mašiną ją varo tiesiai į vandenį, kad susprogdintų ir taip sugadina visą dienos nuotaika savininkui, kadangi mechanikai neturi jokių galimybių jos ištraukti iš vandens.

 

Redaguota Lee_Calabria

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Sutinku su tavo idėja, nes pavyzdžiui privažiuoji prie skelbimų kontoros ir įlipi į savo tačyla ir atsiranda tokie dundukai, kurie išmeta iš tačylos ir turi rakinėt transportą, ir jei atsisėda į tačyla, tai bando kuo greičiau į vandenį nuvažiuot ir dar norėčiau pridurti, kad bent galėtų parašyti kokie tie mini updates, jei du pagr. savininkai jau tiek užsiėmę, bent tegu parašo Rebeka arba Mantas. 

Redaguota Manhty_Riggz

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Idėja labai gera, ypač, kai vienas fruktas padarė daužtumo kliento automobiliui. Manau taip apsisaugotume nuo kenkėjiškų asmenybių ir neturėtume bėdų.

Prieštaraučiau šiai idėjai, jeigu mechanikams būtų paskirti laivai, jog būtų įmanoma ištraukti laužą iš vandens.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Pritariu tavo idėjai Proni! Pritariu vien dėl to, nes man pačiam buvo vienas skaudus prisiminimas per kurį stipriai nukentėjau ir begalo skaudėjo širdį. Manau, kad iš tiesų galėtų padaryti tai ką tu sakei, bet didžiausias hype būtų jei įdėtų laivus į mechanikų darbą, su kuriais galėtumėme gabenti laužus iš vandens ir suteikti 100% žaidėjų tr.priemonių aprūpinimą.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Taip ši idėja gerai skamba, bet nemanau, kad ji gerai tiktų šiam serveriui. Visada savo transportus galite saugoti Namo garažuose, Automobilių salone, bei Darbo bazėse. O kad paliekat atrakintą, tai čia jau jūsų bėdos. Dėl jūsų neatidumo turi atsirasti nauja sistema, bei gadinti įvaizdį, tai nežinau. Aš Prieš.

Tai tik mano nuomonė. Laukiu daugiau nuomonių, įdomu bus pasiskaityt.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
12 min prieš, Benito_Cartel rašė:

Taip ši idėja gerai skamba, bet nemanau, kad ji gerai tiktų šiam serveriui. Visada savo transportus galite saugoti Namo garažuose, Automobilių salone, bei Darbo bazėse. O kad paliekat atrakintą, tai čia jau jūsų bėdos. Dėl jūsų neatidumo turi atsirasti nauja sistema, bei gadinti įvaizdį, tai nežinau. Aš Prieš.

Tai tik mano nuomonė. Laukiu daugiau nuomonių, įdomu bus pasiskaityt.

Jau gal 5 tavo atsakymą į pasiūlymų temas skaitau ir nesustoju juoktis 😂
Kiekvienas tikrai nevarys savo tr. priemonės į garažą, automobilių saloną ar darbo bazę prieš išlipdamas, temos autorius minėjo, kad atsiranda tokių, kurie specialiai kenkia tiems, kurie palieka savo transportą atrakintą, tai koks čia neatidumas? O toks ,,patobulinimas'' tikrai negadintų serverio ,,įvaizdžio''. Pasiūlymui aš sakau už.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
8 val prieš, Ernestas_Mitsubishi rašė:

Jau gal 5 tavo atsakymą į pasiūlymų temas skaitau ir nesustoju juoktis 😂
Kiekvienas tikrai nevarys savo tr. priemonės į garažą, automobilių saloną ar darbo bazę prieš išlipdamas, temos autorius minėjo, kad atsiranda tokių, kurie specialiai kenkia tiems, kurie palieka savo transportą atrakintą, tai koks čia neatidumas? O toks ,,patobulinimas'' tikrai negadintų serverio ,,įvaizdžio''. Pasiūlymui aš sakau už.

Tu skiri kur mano nuomonė? Nepatinka, nekomentuok. Kaip atrodytų, kad liptumėmė į užrakintą transportą, tai kam tada Užrakinimo/atrakinimo sistema būtų naudojama?

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
prieš 1 val, Benito_Cartel rašė:

Tu skiri kur mano nuomonė? Nepatinka, nekomentuok. Kaip atrodytų, kad liptumėmė į užrakintą transportą, tai kam tada Užrakinimo/atrakinimo sistema būtų naudojama?

iš dalies tu teisus, kam tada užrakinimo/atrakinimo sistema, bet ar tau patiktų, kai šalia tr. stovi koks čiūvas ir laukia, kol mėginsi atrakinti ir greit įlipti, o jis tave išmeta ir pradeda važiuoti link vandens? arba tiesiog padaryti /ismesti ar kažkokią panašią komandą, kad nereiktų /transportas > tr. priemonė > išmesti iš transporto.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Šią dieną 2020-05-03 į 03:04, Benito_Cartel rašė:

Taip ši idėja gerai skamba, bet nemanau, kad ji gerai tiktų šiam serveriui. Visada savo transportus galite saugoti Namo garažuose, Automobilių salone, bei Darbo bazėse. O kad paliekat atrakintą, tai čia jau jūsų bėdos. Dėl jūsų neatidumo turi atsirasti nauja sistema, bei gadinti įvaizdį, tai nežinau. Aš Prieš.

Tai tik mano nuomonė. Laukiu daugiau nuomonių, įdomu bus pasiskaityt.

Kaip Autorius sakė,žaidėjai tyčia kenkia,darbo bazėse(nevisose)kai pasistatai mašinas jas nustumia ant kelio poto galim iki KMA bėgt,ta pati problema su salonu,garažuose viskas gerai,tačiau jei išorėj palieki irgi gali nustumti.O dėl namų ne visi juos turi,vieni jų net nenori turėti,kiti neturi pinigų.Reikėjo atidžiau peržvelgti,pergalvoti šiuos atvėjus prieš rašant savo komentarą(Nenoniu įžeist ar dar ko,tiesiog reiškiu savo nuomonę).

Ačiū už dėmesį.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.