Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

Prisistatau Tadis_Paris

Tadis_Paris

Rekomenduojamas pranešimas

• Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Tadis_Paris
• Jūsų tikrasis vardas: Tadas
• Jūsų amžius: 16Metų
• Iš kokio miesto esate?: Aš esu iš Šiaulių miesto.
• Kokie jūsų charakterio bruožai?: Esu labai draugiškas, malonus, paklusnus ir padedantis, kiti mane vadina kažkokiu neaiškiu-neprognozuojamu:D, tai mane labai juokinga ir šeip kartais bunu pričiuožęs. O apskritai esu draugiškas žmogus.
• Laisvalaikio hobis(-iai): Šiuo metu sportuoju karatė sportą, sekasi gan neblogai ir nuo šio mėnesio pradėjau eiti į salę ir sportuoti ant rankų.
• Ar turite augintinių? Jei taip tai kokių: Neturiu, bet turėjau 4žiurkėnus kuriuos 4metų paskandinauB).
• Kada pradėjote žaisti SA-MP?: Šis serveris yra mano pirmasis ir aš į šitą serverį prisijungiau liepos mėnesio 17dieną.
• Iš kur sužinojote apie Greenside.lt projektą?: Šiaip naršydamas po youtubę, pamačiau youtuberio video apie greenside serverį ir aš susidomėjęs norėjau pabandyti pažaisti irgi. Taip ir prisijungiau.
• Vieta visoms likusioms mintims išsireikšti: Daug nenoriu pasakyti, bet dauguma norėjo mano prisistatymo, tai va prašom. Linksma bus sulaukti jusų komentarų.
• Nuotrauka(privaloma):https://imgur.com/a/RlxO5vc B) (FOTKINDAMAS BANDŽIAU NENUSIJUOKT BTW ŠIANDIEN DARYTA)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Nu Šiaulieti, Sveikas. Iš kokio rajona būsi ? :d Šiaip malonu, jog prisistatei ir šiek tiek parodei pusę veido nors galėtum pasirodyti kas tu iš tikrųjų daugiau nes pusę nieko nesako, gal būsi matytas bet.... :d žodžiu sėkmės projekte, nepasi*cenzūra* ir galbūt pasieksi atėjęs daugiau čia nei paprastas žaidėjas. Pirmiausiai koks Direktorius o paskui į Administracijos kėdę gal atsisėsi. :)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.