Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Žvejok 2024! ×

[0.1.8.7] Pasiūlymas mechanikams.

Viscountess_Qss

Rekomenduojamas pranešimas

– Jūsų Vardas_Pavardė žaidime?: Viscountess_Qss
 Plačiai aprašykite savo pasiūlymą: Nėra ką plačiai aptarinėti čia - bet paprasčiausiai ant "TowTruck" viršaus pridėti kur yra žibintai, kad jie galėtu šviesti/arba blikčioti. Įjungimas būtų su H raide. ( kitą pamatysite nuotraukoje ). Funkcija panašią atliktu kaip ir policijos sirenos tik be garsų.
– Kuo Jūsų pasiūlymas būtų naudingas serveriui?: Daugiau realumo pridėjimas.
– Kiti svarbūs įrašai (nuotraukos, svarbūs pasiūlymo faktai, papildymas ir pan. Jeigu neturite ką papildyti šiuo klausimu – galite nekopijuoti šio punkto): http://prntscr.com/q16b4u

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
12 minutes prieš, Andrius_Slaptas rašė:

As pries sia ideja, kadangi butu daug sviesu, ir kitiems tikrai nepatiktu manau, kadangi labai daug sviesos, ir spalvos tikrai nera geros.

Skaičiau ir nesupratau nieko ką norėjai čia paneigti. Tą prasme kokių šviesų būtų per daug ? O kokios turėtu būti spalvos ? Realybėje t.y. kokios spalvos švyturėliai būna.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
7 valandas prieš , Makdako_Tevas rašė:

Serveryje jau vos vos teišsiskiriame unikalumu iš kitų projektų. Dar nori sugadint? Esu šimtaprocentaliai pries

Parodyk bent vieną ar kelis projektus lietuviškus "Real-Life" tipo, kurie turi tokius privalumus mechanikams.

2 valandas prieš , Igor'Vernik rašė:

O kam to reikia? Mechanikai vistiek negalės lakstyti po miesta su šviturėliais kaip medikai ir policininkai manau visiškai beprasmis dalykas, prieš.

Šitie švyturėliai bus naudojami tik tuo atveju, kaip bus vežamas/tempiamas transportas eisme, kad kiti žaidėjai žinotu ar kitaip būtų galima įspėti juos iš tolo... Plius parašiau šią idėją - tik todėl, kad būna atveju kaip seniau esu dirbęs mechanikų tempi ar veži transporto priemonę ir kas nors trenkiasi iš visos jėgos ir tiesiog tempiama mašina nuskrenda vadinamas kablys dingsta ir pradeda bugintis visas žaidimas kol nesunaikini darbinės transporto priemonės, ir nepasiėmi iš naujo ją. Kam reikia, jau atsakiau kurdamas temą ir dar čia pridėjau dalį paaiškinimo kodėl. Toliau dabar tęskime apie šią pridėjimą mechanikams - kur yra tos furos kurios gali laužą paimti joms tai pat ant stogo pridėti tas pačias šviesas, kad jas galėtu mechanikai naudoti dieną/naktį. ( kai vykstą darbai ). O ne šiaip važinėtis ir vaidint.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Na jei mechanikai naudotu tuos švyrurėlius tokiom priežastim kaip važiavimas per žolę tam kad paimti blogai pastatytą automobilį (ant žolės) tai jo pritariu mldc idėja būtų, arba tempant automobilį iki kma ar kažkas panašaus tai jo pritariu. Bet jei tie švyturėliai bus naudojami važiuojant į iškvietimus, ar teikiant mechaniko paslaugas tai tada būsiu prieš, nes mechanikai nėra spec. tarnybos darbas :D kaip policija ar greitoji. Nemanau kad tokie argumentai kaip "kiti serveriai neturi tokios sistemos tai gerai, o jei turi - blogai nes būsim copycats lol" labai tinka... Yra pasiūlyta idėja kuria galima išvystyti.

Redaguota Žemaitis_Žmogus

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Hello. savo kuklia nuomone esu prieš šią idėją. Vis dėl to GreenSide serveris nėra real life tipo, todėl manau pirmoji priežastis dėl ko nereikalingi švyturėliai. Rašai daugiau realumo? Tai dar pasiūlyk kad per raudoną šviesoforo signalą nebūtų galima važiuot jeigu nori daugiau realumo. Idėja manau bereikšmė, nes vis tiek dauguma žmonių švyturėlius naudos ne pagal paskirtį, jokių lengvatų neįgauna. Kam to reikia? Kad žmonės matytų mirksiantį flakoną kaip yra tempiama mašina? Atsimerkus manau ir dabar gali pastebėt kada tempia transporto priemonė, vieni nejungs, kiti naudos be reikalo. Iš pradžių manau pilnai gerai apgalvok ir realumo jei tiek daug ieškai manau turėtai rinktis žaist real life tipo projektą. 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
3 valandas prieš , Ernestas Paklausk rašė:

Hello. savo kuklia nuomone esu prieš šią idėją. Vis dėl to GreenSide serveris nėra real life tipo, todėl manau pirmoji priežastis dėl ko nereikalingi švyturėliai. Rašai daugiau realumo? Tai dar pasiūlyk kad per raudoną šviesoforo signalą nebūtų galima važiuot jeigu nori daugiau realumo. Idėja manau bereikšmė, nes vis tiek dauguma žmonių švyturėlius naudos ne pagal paskirtį, jokių lengvatų neįgauna. Kam to reikia? Kad žmonės matytų mirksiantį flakoną kaip yra tempiama mašina? Atsimerkus manau ir dabar gali pastebėt kada tempia transporto priemonė, vieni nejungs, kiti naudos be reikalo. Iš pradžių manau pilnai gerai apgalvok ir realumo jei tiek daug ieškai manau turėtai rinktis žaist real life tipo projektą. 

Blyn pasakei ir prisnigo.. tai kokio tipo Greenside.lt žaidimas jei ne real-life ? Freeroam ? Galbūt tu geriau pasiskaityk šio serverio aprašymą ir sužinosi koks tai pobūdis žaidimo. Sakai jokios reikšmės neduos? Klysti vaikine ir nešok prieš traukinį su šake. Žinai, tam yra darbo įspėjimai, kad darbuotojai be jokios naudos nenaudotu tų švyturėlių.. Tad pats dar kartą arba šimtą kartu apgalvok savo parašyta nuomonę tada sakyk, ar blogai ar ne. :)

15 valandas prieš , Žemaitis_Žmogus rašė:

Na jei mechanikai naudotu tuos švyrurėlius tokiom priežastim kaip važiavimas per žolę tam kad paimti blogai pastatytą automobilį (ant žolės) tai jo pritariu mldc idėja būtų, arba tempant automobilį iki kma ar kažkas panašaus tai jo pritariu. Bet jei tie švyturėliai bus naudojami važiuojant į iškvietimus, ar teikiant mechaniko paslaugas tai tada būsiu prieš, nes mechanikai nėra spec. tarnybos darbas :D kaip policija ar greitoji. Nemanau kad tokie argumentai kaip "kiti serveriai neturi tokios sistemos tai gerai, o jei turi - blogai nes būsim copycats lol" labai tinka... Yra pasiūlyta idėja kuria galima išvystyti.

Gerai, galbūt mechanikai ir nėra specialių tarnybų kategorijoje bet vis tiek mechanikai teikia paslaugas žaidėjams ir mums jie reikalingi. Švyturėliai privalumo pridės taip kaip ir tu teigiai užvažiuojant ant žolės, kad nebūtų nubaustas policijos už "non-rp". Ir, kad būtų galima laisvai paimti kito žaidėjo auto transportą nuo neleistinos vietos kurioje tu negali važinėtis su mechanikų "TowTruck" ar "D*-30" kurios gali paimti laužą..

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
15 valandas prieš , Viscountess_Qss rašė:

Blyn pasakei ir prisnigo.. tai kokio tipo Greenside.lt žaidimas jei ne real-life ? Freeroam ? Galbūt tu geriau pasiskaityk šio serverio aprašymą ir sužinosi koks tai pobūdis žaidimo. Sakai jokios reikšmės neduos? Klysti vaikine ir nešok prieš traukinį su šake. Žinai, tam yra darbo įspėjimai, kad darbuotojai be jokios naudos nenaudotu tų švyturėlių.. Tad pats dar kartą arba šimtą kartu apgalvok savo parašyta nuomonę tada sakyk, ar blogai ar ne. :)

Yup tu visiškai teisus, jau prisnigo. Matęs ar domėjęsis pilnai suoptimizuotu real life tipo serveriu? Ar žinai kaip viskas atrodo? Nuo ko viskas prasideda? Kiekviename normaliame pilnai suoptimizuotame real life tipo serveryje naudojamos komandos kaip tam tikrą daiktą nori pasiimt ir t.t. Pabrėžiu tau kad GreenSide to nėra. O tau ir daugiau tų skirtumų galiu aš pavardinti jeigu nori. Jeigu šoku tai tik prieš tanką ir tik su peiliu. Man kas labiausiai yra juokinga šioje situacijoje, kad išsakiau savo nuomonę, tu prieštarauji man bet su nuliniu argumentavimu. Papasakok kokią reikšmę duos tie tavo švyturėliai nes tavo idėjos pasiūlyme "Daugiau  realumo pridėjimas". wow iš ties žiauriai puiki idėja. Argumentuok tu tą savo idėją pilnai kaip, kodėl ir kam ji bus naudinga, aptark galimus pliusus, bei minusus. Kalbant apie pačius įspėjimus tai neprižiūrėsi darbuotojų 24/7. O ir iš patirties sakau, kad ir kiek laiko skirsi jų priežiūrai vis tiek ne visada sužiūrėsi visas jų klaidas daromas, nesuspėsi. O tu man dar kartą pasakyk kur draudžiama išsakyti savo nuomonę? Parašiau aiškiai "Savo kuklia nuomone" tad kadangi tavo idėja yra tobulumo įsikūnijimas į mano argumentus kodėl jos nereikia pateik savo argumentus priešiškus mano argumentams. Pirmas dalykas manau ką tau reikėtų padaryti tai pilnai apsvarstyti savo parašytą idėją nes tie tavo trys žodžiai tikrai nieko nesužavi. Dėl to ir sakau kad bereikšmė, nes nesi pilnai argumentavęs kokia iš to nauda bus, ar įgautų kokių nors lengvatų ar vėl kas. Tad manau ne man reiktų apgalvot savo nuomonę, nes tikrai man niekas neuždraus jos išsakyti, o manau kad pirma tau reikia pasėdėti prie idėjos ilgesnį laiką ir pilnai apsvarsčius "nuostabią idėją" tada skelbti ir sulaukti žaidėjų palaikymo prie idėjos arba ne. O tau manau turėtų vienodai šviest ką sakau, nes mano nuomonė yra mano nuomonė kuri tau nesudaro jokios reikšmės, tiesiog man atrodo kad ši idėja yra bereikšmė, nenaudinga. Tavo atsakymo lauksiu tada kaip turėsi argumentų apie pačią idėją, jos veiklą ir naudą/nenaudą serveriui, o ne kad atsakyt pilstant iš pilno į kiaurą. Bei patarimas tau nesikarščiuok kad žmogus išsakydamas savo nuomonę yra prieš, susitaikyk nes gyvenime ne kartą ir ne du taip bus, o ir niekas to daryti nedraudžia. Peace.

Redaguota Ernestas Paklausk

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.