Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Žvejok 2024! ×

Apklausa dėl "ExtraCredit" Kompanijos

Alus_Alude

ExtraCredit Kompanija  

26 balsai

  1. 1. Ar pritariate "ExtraCredit" kompanijos įdėjai

    • Žinoma, tai padarytu realistiškesniu gyvenimu serveryje
    • Ne, manau tai yra visiška nenaudinga serveriui

Rekomenduojamas pranešimas

"ExtraCredit" Kompanija

Prieš keletą mėnesiu gavau pasiūlymą iš @Forever_Young daryti Kredito davimo kompanija. Gerai apgalvojas, įvertinęs riziką ir visa kita, nusprendžiau paklausti jūsų, kaip žaidėjų, ar norėtumėte serveryje tokios įstaigos?

Turbūt jums kylą klausimas kaip viskas vyks? Paprastai. Visu pirma Jūs privalote turėti bent kiek turto, užstatę savo turtą pas mane, jums yra suteikiamas kreditas iki 2 mėnesių, per šiuos du mėnesius (arba mažiau, priklauso nuo kredito sumos) turėsite išmokėti visą nurodytą sumą. Jūsų turtas bus užstatomas puse mano įkainotos vertės. Pvz: Jeigu turite gražų namą, kuris yra vertas 1'000'000Eurų, aš jums suteikiu kreditą iki 500'000Eurų.

Kaip vyks mokėjimai ir kiek reikės permokėti ? Permokėjimas (PVM) bus 20% nuo kredito sumos. Mokėjimai bus kas savaitę. Pvz: Jūs turite 100'000Eurų kreditą 4 savaitėm. T.y. jūs turėsite kas savaitę mokėti 25'000Eurų plius PVM ir iš viso gaunasi į savaite - 30'000Eurų.

Kas bus jeigu nesumokėsiu savaitinės įmokos ? Jeigu viena savaitę praleidžiate įmoką, kita savaite turėsite sumokėti prie sumos ne 20% PVM mokestį, o 40% PVM. Jeigu nesumokėsite antrą savaitę, jūsų turtas bus konfiskuotas ir parduotas, o pinigai keliaus į "ExtraCredit" kompanijos biudžetą.

Kadangi pastebėjau, jog serveryje yra daug žmonių, kurie turi turto, bet neturi pinigų, jiems kreditas yra pats tas !

Kreditas bus suteikiamas nuo 100'000Eurų iki 1'000'000Eurų.

Turi daug turto, bet dar labiau reikia pinigų ? "ExtraCredit" Tau padės !

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.