Jump to content
Pakeisti kai kurių serverio žaidėjų slaptažodžiai ×
Atranka į direktorių prižiūrėtojo pareigas, ×

Firmų valdžios pokyčiai

Dovydas_Weed

Rekomenduojamas pranešimas

Firmų valdžios pokyčiai

Šioje temoje kiekvienas darbo vadovas privalo informuoti apie savo firmos valdžios pokyčius. Tai reiškia, kad paskyrus naują pavaduotoją, pašalinus senąjį ar kilus norui pačiam direktoriui ar pavaduotojui atsistatydinti, direktoriui būtina užpildyti atitinkamas anketas šioje temoje. Jei pavaduotojas atsistatydina pats, jis turi pats užpildyti atsistatydinimo anketą.

Pavaduotojo paskyrimo proceso eiga

7.2.0. Išsirinkus tinkamą asmenį į pavaduotojo pareigas, pirmiausiai firmos direktorius privalo apie jį pranešti DP, kuris nusprendžia, ar asmuo iš tikrųjų yra tinkamas tokioms pareigoms.
7.2.1. Jei kandidatas yra tinkamas pareigoms – tolimesnius paskyrimo proceso nurodymus parašo DP.
7.2.2. Gavus leidimą naujojo pavaduotojo paskyrimui, firmos direktorius pirmiausiai turi užpildyti paskyrimą firmos valdžios pokyčių temoje ir tik atlikęs tai jis gali paskirti savo naująjį pavaduotoją žaidime.

Pavaduotojo paskyrimo anketa

• Jūsų Vardas_Pavardė?:
• Jūsų atstovaujama firma?:
• Jūsų naujojo pavaduotojo Vardas_Pavardė?:
• Priežastys, kodėl norite matyti jį savo firmos valdžioje?:
• Pasižadate prisiimti visą atsakomybę už savo pavaduotojo padarytus veiksmus (Parašyti „Pasižadu“):

Pavaduotojo nušalinimo anketa

• Jūsų Vardas_Pavardė?:
• Jūsų atstovaujama firma?:
• Nušalinamo pavaduotojo Vardas_Pavardė?:
• Priežastys, kodėl atsisakėte šio žmogaus paslaugų?:

Atsistatydinimo anketa

• Jūsų Vardas_Pavardė?:
• Jūsų atstovaujama firma ir jūsų pareigos jose (direktorius/pavaduotojas)?:
• Kiek tiksliai dienų išbuvote savo „poste“?:
• Priežastys, kodėl nusprendėte nutraukti savo veiklą?:

Redaguota Dovydas_Weed

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Pavaduotojo paskyrimo anketa

• Jūsų Vardas_Pavardė?: Martin_Gossard
• Jūsų atstovaujama firma?: Taksistai
• Jūsų naujojo pavaduotojo Vardas_Pavardė?: @Ignas_Eox
• Priežastys, kodėl norite matyti jį savo firmos valdžioje?: Paskutiniu metu tapau nebe toks aktyvus kaip seniau, tad nusprendžiau ieškoti pagalbininko ir šis asmuo buvo tas, kuris buvo vertas to.  Ignu pasitikiu, jis pas mane dirba gan ilgą laiką, turi supratimo kaip tvarkytis firmoje. Per ilgą darbo laiką jis įgavo mano pasitikėjimą, ir jis buvo vienas iš geresnių kandidatų į tokį postą. Pats kaip darbuotojas jis yra motyvuotas, aktyvus, bendraujantis, šmaikštus. Tikiuosi, gavęs šį postą taps dar labiau motyvuotas, dar daugiau bendraus su darbuotojais ir žinoma bus dešinioji mano ranka.
• Pasižadate prisiimti visą atsakomybę už savo pavaduotojo padarytus veiksmus (Parašyti „Pasižadu“): Pasižadu

Redaguota Martin Gossard

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

sZCpHuI.png

• Jūsų Vardas_Pavardė?: Ben_Wayne
• Jūsų atstovaujama firma ir jūsų pareigos jose (direktorius/pavaduotojas)?: „Broward Health North“ (Medikų) firmos direktorius.
• Kiek tiksliai dienų išbuvote savo „poste“?: 19 dienų.
• Priežastys, kodėl nusprendėte nutraukti savo veiklą?: Pagrindinė palikimo priežasčių - išvykimas į kitą šalį atostogoms. Atostogos tai tas metas, jog nėra galimybės prisėsti prie kompiuterio ir prižiūrėti firmą, norisi pabūti su artimais žmonėmis, pabendrauti, patirti naujų nuotikių, bei kitaip praleisti laiką ne virtualioje platformoje. 19 dienų man pradėgo labai greitai, atrodo, jog galėčiau dar dirbti ir dirbti su savo firmą, bet atsitiko taip, jog tenka rašyti šį palikimą. Dar tikrai turiu motyvacijos valdyti firmą, ir galėčiau toliau tęsti savo kadenciją, bet kaip ir sakiau išvykstu triejom savaitėm, su negalimybę normaliai prižiūrėti firmos. Per direktoriavimą tikrai surinkau gan neblogą komandą, kuri yra aktyvi, bei funkcionali. Teko nemažai darbuotojų pašalinti dėl blogo elgesio arba nepradirbimo, bet galu galiausiai viskas susitvarkė ir tik pradėjau įsivažiuoti į šias pareigas. Nespėjau įvygdyti savo norimų tikslų, bet manau, jog mes dar susitiksime kitose firmose, kuriose man niekas netrugdys ir normaliai ištaisysiu savo medikų kadenciją. Dovydo, bei Edvino sutarimu paliksiu firmą ramiai ir nereikės apsikrauti atostogu metu. Esu labai dėkingas @Edvis Gaming už pasitikėjimą, bei suteiktą šansą tapti šios nuostabios firmos direktoriumi. Dėkingas esu savo darbuotojams, visai komandai, bei visiems esantiems direktoriams. Tikiuosi, jog dar susitiksime :)

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Atsistatydinimo anketa

• Jūsų Vardas_Pavardė?: Billy_Jack
• Jūsų atstovaujama firma ir jūsų pareigos jose (direktorius/pavaduotojas)?: Policijos Departamento direktorius.
• Kiek tiksliai dienų išbuvote savo „poste“?: 30 dienų.
 Priežastys, kodėl nusprendėte nutraukti savo veiklą?: Čia, tikriausiai, vienas iš sunkesnių palikimų šiame projekte, nes dar nejaučiu visų savo troškimų įgyvendinęs, bet drąsiai galiu pasakyti, kad aš ir mano komanda parodėm, kaip viską reikia daryti ištikrųjų. Buvau aprašęs  anketoje, kad gyvuos firmoje tam tikros operacijos, "skydas" ir t.t.. Daugeliui ta tema nepatiko, tad viskas buvo daroma tiesiog pagal mane ir tos operacijos vis tiek gyvavo, tačiau temoje nebuvo jos aprašytos. Galiu 100proc teigti, kad išnaudojau nuostatas ir jų teikiamas galimybes visomis prasmėmis, gaujom davėm realaus spaudimo (nesakau, kad laimėdavom visus grobimus, veiksmus ir t.t.), tačiau su jais tikrai nesižaidėme ir kovojom kaip pridera. Pripažįstu, kad padariau ir nemažai fail'ų (per grobimą tazeris ir t.t.), nes kaip bebūtų, tai buvo realiai pirmas kartas, kai normaliai dirbų teisėsaugoje. Aš aišku tuose patazinimuose ir kituose dalykuose didelios problemos neįžvelgiau (patazintam žmogui nesiima gyvybės, atgetintas pareigūnas nieko neatima iš gaujinių ir t.t.), bet neesmė, to galėjo ir nenutikti. Pereidamas prie palikimo priežasčių, tai daugelis rekomendavo man pasiimti laikiną pavaduotoją ar pavaduotojus ir pratempti tas porą savaičių, tačiau aš esu pastebėjęs tokią anomalija, kad jeigu aš nebūnų on, tai serveryje būna 3-5 pareigūnai, jeigu ateinu, tai būna 9-13. Sėkmingas direktorius turi būti daug aktyvesnis nei komandos narys, jeigu nori, kad pas tave firma būtų aukščiausiam lygyje, tad realiai tau nereikia mandriausių sistemų forume. Būk paprastas su visais, bendrauk kaip su sau lygiais, duok kiekvienam darbuotojui dėmesio ir tie darbuotojai stovės su tavimi iki pat galo. Kaip jau daugelis žino, tai direktorių palieku, nes penkatdienį išlekiu į UK 1 savaitei, o tada grįžus nauji metai, o po jų prasidės ir sesija universitete, tai atsilaisvinčiau tik kokia sausio 15d. Šventiniu laikotarpiu noriu daugiau dėmesio skirti artimiem žmonėm, o po sesijos turėsiu nemažai laiko atostogų, tad norėsiu pabūti su jais dar daugiau... 

Norėčiau pereiti prie padėkų, tačiau sąrašas bus žiauriai ilgas, todėl padėkot noriu bendrai visai savo PD komandai ir tie, kurie dirbo pas mane, didelis ačiū DP/DPP, GP, kitiems komandos nariams, didelis ačiū mano nekenčiamiausiems žmonėms - "Brootherhood of hallow", "East nashville crips", "Komunikabilūs orangutangiukai" gaujų nariams. Su šiom gaujom prakariavau visą šį laikotarpį, kad ir kaip riejomės ar pykomes, esat patys pačiausi gaujiniai, ant jūsų jokio pykčio nelaikau (net ant visų mano papeikimų autoriaus), linkiu jums kantrybės su būsimu direktoriu ir sėkmės kovose "/sms roki_reider nebeverk " XD ! 

Dar susimatysim.

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Atsistatydinimo anketa

• Jūsų Vardas_Pavardė?: Ignas_Eox
• Jūsų atstovaujama firma ir jūsų pareigos jose (direktorius/pavaduotojas)?: Taksistai, pavaduotojas.
• Kiek tiksliai dienų išbuvote savo „poste“?: 18 dienų.
• Priežastys, kodėl nusprendėte nutraukti savo veiklą?: 
Atsibodo darbas, taksistuose jau dirbu virš 1 mėnesio, nenoriu laikyti pavaduotojaus dėl dienų, galbūt Martinas atras geresnį žmogų kuris galbūt geriau jam padės susitvarkyti su taksistų firmą, Dėkui @Martin Gossard kad pasitikėjai manimi ir paskyrėi mane į pavaduotojus kad galėčiau padėti tau, linkiu neprarasti motyvacijos ir toliau kelti taksistus į aukštumas. Bye.

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Atsistatydinimo anketa

• Jūsų Vardas_Pavardė?: Gordon_Hells
• Jūsų atstovaujama firma ir jūsų pareigos jose (direktorius/pavaduotojas)?: VP Express{Pervežėjai} direktorius
• Kiek tiksliai dienų išbuvote savo „poste“?: Apie 60 dienų.
• Priežastys, kodėl nusprendėte nutraukti savo veiklą?: Sunku palikti, ko taip troškai seniai, bet nieko nepakeisi jei nebėra laiko žaisti, bei dingsta motyvacija todėl neapsimoką laikyti direktorius dėl dienų, todėl nusprendžiau palikti, tie 2 mėnesiai buvo kažkas naujo man serveryje supratau, kad direktorius nėra, jog jį pasėmęs sėdi sau be darbo ne taip nėra reikia daug pastangų bei kruopštaus darbo ko tikrai trūko pas mane savo kadencija nesu visiškai patenkintas buvo tų problemų klaidų, bet visiems pasitaiko kaip sakoma "Mokomės iš klaidų" mano kadencijoje turbūt pastebėjote, jog trūko profesionalumo, ko labiausiai reikia, Ties įdėjom nesu gabus kitas mano minusas kaip kiekvienam serverio žaidėjui atrodo lengva jas sugalvoti, bet kaip reikia įgyvendinti jas aprašyti jas, kad būtų suprantama, yra begalo sunku, jog sistema būtų naudojama bei darbuotojai bus patenkinti.
Pereinam prie padėkų
Visų pirmiausia norėčiau padėkoti šitam žmogui kuris visad man padėjo  bei pasitikėjo manimi jog paskyrė į tokias rimtas pareigas @Edvis Gaming, visad išlik tokiu linksmu padedančiu žmogumi kuris yra Neutralus visose situacijose, be tavęs turbūt nebūčiau tiek ilgai išbuvęs.Norėčiau tarti dar didelį ačiū @Dovydas_Weed , Iš tavęs sulaukiau tikrai nemažai pagalbos kuri buvo naudinga ir reikalinga dar kartelį ačiū.
Didelis ačiū firmos pavaduotojui @Joe Vega , tu nesėdėk niekad vietoje pasiimk tą direktorių nes turi vadovavimo gyslelę ir sugebi prižiurėti firmą geriau negu kitas žaidėjas todėl linkiu ko didžiausios sėkmės, P.s nebegerk nebevaikščiok į tuos klubus nes vėliau gali per klaidą visus išmesti iš darbo Hehe, sėkmės tau.
Darbuotojų padėkos bei firmos sieloms
Norėčiau padėkoti šiems asmenims: @Justas_Tiesiog, @Don Borito ,  @Emilisvn_Samp, @Vycka_Flex , @Nerioske_Gamer, @Minde Marshell (Minde ačiū didelis tau už visą pagalba pradžioje turbūt nebūčiau net algų neišmokėjas jei ne tavo sistemos skaičevimo dėkui dėkui dėkui) Sorry ko nepaminėjau su visais man teko linksmai praleisti laiką bei pabūti su jumis geresn
iais draugais 

Tikiuosi dar susimatysim Cya.

Vaizdo rezultatas pagal užklausą „Haters gonna hate gif“

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

• Jūsų Vardas_Pavardė?: Nedaz_Nedaz.
• Jūsų atstovaujama firma?: Policija.
• Jūsų naujojo pavaduotojo Vardas_Pavardė?: Lukazzs_Lukazzs.
• Priežastys, kodėl norite matyti jį savo firmos valdžioje?: Asmuo kuris projekte praleidęs nemažą laiką, noriu suteikti jam šansą pabūti valdžios atstovu taip pat. Tikiuosi išnaudos jam skirtą šansą tapti valdžios atstovu ir tik linkiu jam sėkmės!
• Pasižadate prisiimti visą atsakomybę už savo pavaduotojo padarytus veiksmus (Parašyti „Pasižadu“):
Pasižadu.

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Prisijungti į pokalbį

Jūs galite parašyti pranešimą dabar, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu turite vartotoją, prisijunkite dabar ir parašykite praneštimą su savo vartotoju.

Svečias
Atsakyti

×   Jūs įklijavote suformatuotą turinį.   Išjungti formatavimą.

Only 75 emoji are allowed.

×   Jūsų nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Rodoma kaip nuoroda

×   Jūsų ankstesnis turinys buvo atkurtas.   Išvalyti

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2020 © greenside.lt

• Sukurti...