Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

Ieškau digital hp ir dmg informer.

Fortas_Miks

Rekomenduojamas pranešimas

Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Fortas_Miks
Kokio tipo yra ši modifikacija? (ENB, ginklai, automobiliai, skin’ai, HUD, kita): Digital hp ir dmg informer.
Išsamus komentaras apie modifikaciją, jos apibūdinimas: Digital hp - Modifikacija kuri parodo kiek turi HP skaičiukais, rodo hp kai užvartoji (/vartoti). Damage informer - Modifikacija kuri parodo kiek padarai žalos su savo kulka. (šias modifikacijas naudojau kol pradėjo crashint, gali būt nes nenaudoju sampfuncsu, parašykit)
Modifikacijos vaizdinė medžiaga (nuotrauka ar vaizdo įrašas (nebūtina tačiau patartina) 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
2 minutes prieš, Fortis rašė:

Juos naudoji be sampfuncsu ir necrashina?

Naudoju sampfuncs, nes kitaip ir man crachina :) + i cleo anti cacheri esu isirašes.

Redaguota Tommy_Gallardo

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
3 minutes prieš, Denas_Bmw rašė:

Naudoju sampfuncs, nes kitaip ir man crachina :) + i cleo anti cacheri esu isirašes.

Gal galėtum linką parsisiuntimo sampfuncsu? :unsure:

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
2 valandas prieš , Fortis rašė:

Dėja, sampfuncsai neveikia, rašo jog yra netinkama versiją (naudoju r4) ir prašo versijos 

Sveikas sampfuncs ant r4 versijos nerandu siulyčiau persirašyti samp i paprasta 0.3.7 versija linkas - http://www.mediafire.com/file/manq2m4lc7g44wb/sa-mp-0.3.7-install.exe/file

Viso gta sa nereikia persirašyti tiesiog tenta samp ištrinti ir kita isirašai. Ir taip ant 0.3.7 versijos modu veikia daugiau

Redaguota Tommy_Gallardo

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.