Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Žvejok 2024! ×

Konkursas iš 500'000€.

Derek_Escobar

Rekomenduojamas pranešimas

• Jūsų V_P žaidime: Bevardisz_Raidas
• Kur panaudotumėte pinigus, jei laimėtumėte: Pinigus investuočiau į savo kompanijos "čytai nevykėliams ir ko" plėtrą. Šiuo metu daug lėšų skiriame naujų hakų pavadinimu "add_girlfriend" tyrimų darbams, ir mums kapitalo papildymas būtųlabai naudingas
• Ar švenčiate kalėdas?: Pietų Afrikos Respublika

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Anketa -
• Jūsų V_P žaidime: Gordon_Hells
• Kur panaudotumėte pinigus, jei laimėtumėte: Pinigus panaudočiau turbūt firmos labui, darbuotojams (: 
• Ar švenčiate kalėdas? Žinoma.:

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Anketa -
• Jūsų V_P žaidime: Juon_Siena
• Kur panaudotumėte pinigus, jei laimėtumėte: Pirkčiau verslą, seniau turėjau 100m2 2lvl, tačiau jį praradau dėl neaktyvumo. Po šito vis dar pilnai neatsistojau ant kojų, (jau beveik, tačiau dar nepilnai :D), šie pinigai labai man padėtų tai padaryti. 
• Ar švenčiate kalėdas?: Taip, šios labai geros buvo, grįžo mano vyresnis brolis iš Vilniaus, "atšventėm" visi kartu su šeima.

P.S. Žinau, kad greičiausiai nelaimėsiu, tačiau su šv.kalėdom visus dalyvaujančius!

Edit - Katik prisipirkau kreditų ir atidaręs /kdeze pardaviau aukso. Tad galima sakyt, kad esu "Atsistojas ant kojų". Anketos vistiek netrinsiu, nes gal dar kažkokiu stebuklingu būdu laimėsiu, tačiau žinokit - pinigų taip daug man nebereikia.

Redaguota Juon_Siena

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose


Anketa -
• Jūsų V_P žaidime: Hash_Cocas
• Kur panaudotumėte pinigus, jei laimėtumėte: Bandyčiau nusipikrti versla nors ir 100m2 sudejus kartu savo pinigais.
• Ar švenčiate kalėdas?: Taip žinoma

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose



• Jūsų V_P žaidime: Grazvydas_Berzinis
• Kur panaudotumėte pinigus, jei laimėtumėte: Padaryčiau eventą/ų .,Nusipirkčiau verslą prisidėjęs prie savo pinigėlių. 
• Ar švenčiate kalėdas?: Tikrai taip.

Redaguota Juodas_Cefyrasㅤ

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Atėjo konkurso pabaiga, nugalėtojas išrinktas, juo tapo @Igor'Vernik VIDEO ČIA
Visiems gerų praėjusių, ir ateinančiu švenčių, sveikinu laimėtoja, pinigai pervesti į banką. Nuotrauka ČIA
@Gruzinas_Tortilla Galima rakinti temą.

Redaguota Derek_Escobar

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.