Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Žvejok 2024! ×

Peikiu taksi direktorių Martin_Gossard.

Jeff_Boyka

Rekomenduojamas pranešimas

Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Jeff_Morello
• Vadovo Vardas_Pavardė serveryje : Martin_Gossard
 Kokiai firmai šis vadovas atstovauja ?: Taksi.
• Už ką šis vadovas yra peikiamas ?: Įžeidinėjimai. 
• Kokiai taisyklei šis vadovas nusižengė ?: Nemanau kad direktorius taip turi elgtis ir serverio žaidėjus paskirstyti šlykščiais. Aš asmeniškai isižeidžiau ir nenoriu kad kažkas mane ižeidinetu :((
• Vaizdinė medžiaga, kurioje matosi vadovo pažeidimas https://imgur.com/a/OmaRx4p

  •  

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Labas, Manfredai. Smagu iš tavęs sulaukti papeikimo, tiesa sakant to ir tikėjausi. Dabar turėsiu tikrą štampą, kad tikrai buvau direktorius. Nežinau ar tau pavydas sukilo ar kas, kad mums pavyko pasiekti šį postą o tau ne, ar tiesiog norėjai gauti reputacijos taškų? Jei taip, sveikinu jų gavai. O dabar apie patį papeikimą. Aš asmeniškai nematau čia nieko blogo. Pirmoji komentaro dalis "atvirkščiai Boyka", buvo tik tavo būsenos pataisymas, o antroji komentaro dalis " "... bet gaila, kad jis buvo šlykštus. " - Mechanikų direktorius Jeff_Boyka" buvo skirta tau. Nematau čia įžeidimo, šia citata ( iš pačio tavęs ) norėjau tau pasakyti, kad pirma pasižiūrėtum į save, o po to teistum ir vertintum kitus. Jei tai tavo nuomone "įžeidimas" turėtum būti nubaustas forumo įspėjimais, nemanai? Manau viską iki galo išaiškinau.
Tau linkiu nebebūti tokiam jautriam, ir siekti "geresnio prižiūrėtojo, bei pareigų" savo mėgstamiausiame R..C... serveryje, bei nebegadinti žaidimo šio serverio žaidėjams ;).

Redaguota Martin Gossard

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.